|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   robotski sesalec
6.11.2014 19:08:20   
bbibi
Tale TT robot izgleda kar v redu http://www.simatik.si/1335-robotski-sesalnik-tt-robot-crn.html

Kakšnje izkušnje iz prve roke
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: robotski sesalec
13.11.2014 10:57:04   
limonca*
Ne poznam, js prisegam na roombo.

(odgovor članu bbibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: robotski sesalec
18.11.2014 14:17:56   
kajalin*
Meni ga je posodila kolegica, kupila je nek no name v Hoferju in je superuser posted image Tak, da sem mnenja, da je vse drugo predrago, glede na to, da nimamo niti enega tepiha, je glavno da prah in živalske dlake posesa.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: robotski sesalec
18.11.2014 14:20:50   
Neza007
Brez Roombe mi živeti ni ;) namreč imam psa, ki spušča dlako k nor, tko da je treba skor vsak dan sesat. Ja nč, grem na sprehod in to Roomba naredi namesto mene ;) Še ime sm ji dala hahaha :)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: robotski sesalec
18.11.2014 16:48:32   
kajalin*
Neža, če kuža tulk dlako pušča je nekaj narobe...tudi naš jo je in smo ugotovili en kup alergijuser posted image Drugač pa tudi pr nas sesalec vsak dan laufa, pa krpa tudi...

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?