|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samo testo...
13.3.2007 15:53:03   
malecka
...noj dveletni sin bi rad jedel samo hrano iz moke: makaroni, štruklji, juho z dosti rezancev ali kašice...user posted image
no tle zdraven še pride posebna salama, pašteta, mleko in seveda 1 kg čokolade če bi lahko user posted image . njegova kultura hranjenja je OK in za mizo nikoli ne dela nobenih problemov. sam me zanima kdaj bo, če sploh bo začel jesti zelenjavo, sadje, meso...te stvari enostavno pusti. sama pa sem rekla, da bo že začel jesti ko mu bo zadišalo. se mi zdi če bi ga silila, da bi bilo potem še slabše.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samo testo...
13.3.2007 16:04:11   
corfu
Moj sine je tudi zrasel ob makaronih, npr. pire krompirja ni nikoli maral. Je pa res, da obožuje vso sadje, zelenjavo in mlečne izdelke. Že od prvih uvajanj hrane dalje.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samo testo...
13.3.2007 22:09:09   
bini
Ja, točno tole o sadju in zelenjavi se sprašujem tud jest za našo skoraj 3 letnico user posted image  - bo kmalu leto in pol kar se ne pritakne ničesar niti podobnega sadju in zelenjavi... zadnje čase tudi zahteva, da njene juhice ne zmiksam, zato da potem diktira 'nič korenčka, nič pora,....' ... kakorkoli, mi jo filamo z vitamini in je začuda to sezono pretežno zdrava...

za bolj slabo tolažbo ti povem, da je od kolegice hčerka stara 7 let in že od 1. leta ne poskusi sadja ali zelenjave user posted image ... naša pediatrinja pravi temu 'obrambni mehanizem organizma' - da kao telo že ve zakaj ne.... no, jest tega vseen ne kapiram user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samo testo...
14.3.2007 8:28:02   
Tina26
Naša  (2leti) ima zelo rada solato pa mogoče enkrat na teden pol banane - to je vse kar ona poje sadja doma.
V vrtcu pa je baje prva za mizo pri vsem sadju, tudi kivi in ananas pa sploh hruške, jabolka, pomaranče.
Doma pa gospodična tega ne mara (NE MAJAM SADJA JEST PA PIKA, A VES MAMI user posted image )

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samo testo...
15.3.2007 13:23:45   
mika
zadnje čase tudi zahteva, da njene juhice ne zmiksam, zato da potem diktira 'nič korenčka, nič pora,....


user posted image user posted image user posted image

nič hudega če zelenjave ne poje, ker ostanejo vitamini  v juhi.
naša trenutno je  vse. imela je obdobje ko je jedla meso, potem obdobje ko je jedla samo priloge. najraje ima juho, noter mora obvezno bit korenček.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?