|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samopostavljivi šotori
29.7.2009 19:34:14   
eya
http://quechua.50webs.com/ponudba.html

A to kdo uporablja, kako se vam zdi? A se potem šotor vseeno s kakimi klini pritrdi?

Bi rada kupila en šotor, enostaven za postavit, tko da ga lahko tudi sama postavim.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samopostavljivi šotori
29.7.2009 20:22:50   
tintin
so fajn, itak imaš kline za pritrdit, samo to pride na koncu. Ful so hitro postavljeni/razstavljeni. Na tej strani so malo dragi, ceneje ga dobiš v Decathlonu v Udinah.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samopostavljivi šotori
29.7.2009 23:38:16   
eya
hvala za link. a kaj veš, če dostavljajo v slo? ne znam italjiansko, pa se slabo znajdem na njihovi strani, sem pa vidla, da so šotori vsaj 20 € cenejši kot pri nas.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samopostavljivi šotori
30.7.2009 11:29:14   
lunca77
Super so!!! Smo spali v njih 15 dni na Sardiniji in so res enkratni - dostavljajo v Slovenijo ne, tako da je treba po njih v Udine, Padovo ali kam drugam.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samopostavljivi šotori
3.8.2009 9:51:06   
Babsi
Tudi jaz ne zamenjam več za navaden šotor. Postavljeno in pospravljeno je res tiktak.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samopostavljivi šotori
3.8.2009 10:41:22   
livia
Tudi mi razmišljamo o nakupu tega.
A kdo ima njihove predprostore Base??? Zanima me, če ima predprostor vrata za zapret in komarnike, ter dno?
Hvala.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samopostavljivi šotori
3.8.2009 10:53:37   
Babsi
Second base ima na 2 straneh vrata za zapret, tudi komarniki so na 1/3 vrat (posebej za odpret). Nima podna, lahko si pa dokupiš še spalnico, ki si jo obesiš notri.
Jaz sem letos kupila second base 4.2 in se je na kampiranju super obnesel:
http://seconds.quechua.com/index.php5?lg=EN#/produit/18/

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samopostavljivi šotori
3.8.2009 20:09:27   
mala zirafa
Mi se jutri odpravljamo v decathlon v Udine po quequo za 3 ali 4 osebe za vikendsko kampiranje.Pa me zanima ali je ta trgovina zelo velika koliko ponuja itd..Na interenetu sem videla zelo ugodne cene, ceneje kot pri nas.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samopostavljivi šotori
3.8.2009 23:18:43   
eya
mala žirafa, a bi vzela šotor še zame? bi ful imela enega, samo sama ne grem tako daleč, pri nas imajo pa res tako navite cene! lahko nakažem denar na račun vnaprej!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: samopostavljivi šotori
4.8.2009 8:59:51   
mala zirafa
Žal danes ne gremo. Ti sporočim kdaj.
Drugače pa smo doma malo študirali te njihove dimenzije (nas je dva odrasla+otrok) pa potem mere blazin, je vedno prišlo tako ali kupiti šotor za 4 osebe, ki ga nimajo na zalogi, ali pa najbolje a malček dražje dva po dve osebi 2x120. Odločili smo se za trojko air ki je široka 190, pa stlačiš vanjo blazino od 183cm.Seveda če bi imeli na zalogi slučajno štirko ni debate. 
Pa še nekaj.Kam pa daš recimo prtljago pa vso kramo če v šotoru ni čisto nič več placa.A vi imatekar v avtih stvari?No za 3-4 dni ni take panike, ampak vseeno.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: samopostavljivi šotori
4.8.2009 9:37:10   
Babsi
Jaz imam III air. Če bi hoteli not spat 3 odrasli, bi bila prilična gužva.user posted image user posted image Pri nas je še šlo, k smo bile jaz in hčerki. Lani smo s tem šotorom prekrižarile cel Peloponez. Krame pa nimaš kam dat. Tako da sem imela cunje v kovčku v avtu, ostalo pa ob šotoru. Ni problem, dokler ne dežuje. Zato sem letos nabavla večjega.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: samopostavljivi šotori
5.8.2009 16:52:05   
mala zirafa
Mi smo se odločili da bomo v bodoče ob priliki nabavili quechuo base 4.2, pravimo mu buda šotoruser posted image , ker nas spominja na kitajske templje.Škoda ker je samo v zeleni barvi.Je pa res takoj postavljen, kar smo videli na videu.menim da je na pvem mestu praktičnost.Ta mali šotorčki so pa res sam za kakšen vikend.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: samopostavljivi šotori
5.8.2009 16:59:19   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

Jaz imam III air. Če bi hoteli not spat 3 odrasli, bi bila prilična gužva.user posted image user posted image Pri nas je še šlo, k smo bile jaz in hčerki. Lani smo s tem šotorom prekrižarile cel Peloponez. Krame pa nimaš kam dat. Tako da sem imela cunje v kovčku v avtu, ostalo pa ob šotoru. Ni problem, dokler ne dežuje. Zato sem letos nabavla večjega.user posted image user posted image user posted image


Katerega pa?

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: samopostavljivi šotori
5.8.2009 17:01:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Pa še nekaj.Kam pa daš recimo prtljago pa vso kramo če v šotoru ni čisto nič več placa.A vi imatekar v avtih stvari?No za 3-4 dni ni take panike, ampak vseeno.


Mi smo imeli vse v avtu. Smotano, ker ves čas nekaj iščeš po avtu. Sploh če je avto velik, kot je naš kombi in not nabašeš vraga in pol. In potem seveda nič več ne veš, kje je kaj in pol dopusta samo iščeš in iščeš in pizdiš. No, drugo polovico pa potem že veš.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: samopostavljivi šotori
5.8.2009 17:07:43   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi
Jaz sem letos kupila second base 4.2 in se je na kampiranju super obnesel:
http://seconds.quechua.com/index.php5?lg=EN#/produit/18/


O.K., saj s postavljanjem bi še šlo, po mje, ampak pospravljanje ... midva imava že s tem čisto malim probleme. A tebi se pa ni zdelo komplicirano?

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: samopostavljivi šotori
5.8.2009 17:10:32   
mala zirafa
Za zlaganje teh šotorov imaš vse možne videe na you tube.Malo se zvežbate doma, pa bo že šlo.Vedno bolj se mi dopadejo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: samopostavljivi šotori
10.8.2009 11:08:17   
Babsi
base 4.2

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: samopostavljivi šotori
10.8.2009 11:11:32   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Babsi
Jaz sem letos kupila second base 4.2 in se je na kampiranju super obnesel:
http://seconds.quechua.com/index.php5?lg=EN#/produit/18/


O.K., saj s postavljanjem bi še šlo, po mje, ampak pospravljanje ... midva imava že s tem čisto malim probleme. A tebi se pa ni zdelo komplicirano?


Me je mal skrbel, kako bo šlo. Ampak ni problema. Pospravim ga sama, samo tamala (10 let) mi mora vmes enkrat prijet.
Včeraj smo v Moravcih pospravljali je ena avstrijka cel cajt zraven stala, potem sem ji morala pa vse napisat, proizvajalca, model...je rekla, da ga gre takoj kupit.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: samopostavljivi šotori
10.8.2009 23:04:54   
Splišni
A daj neha, vsaka čast. Jaz kar ne morem verjet, da bi meni to ratalo.

No, itak mi je 5,40 m prevelik šotor. Mogoče bi bilo bolje razmišljat o bazi in mogoče še eni spalnici za zraven, ki se jo potem postavi magari naslednji dan, če se ob polnoči v kamp pride.

Grem iskat, koliko to pride skupaj v dolžino.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: samopostavljivi šotori
12.8.2009 11:45:21   
zp
Mi imamo 2seconds IIII, registriran je za 4, je pa malenkost na tesno, še posebej ker se mulčka celo noč kotalita koli vseh možnih osi. Drugo leto planiramo naredit leseno posteljo za v avto, pa bosta spala 2 v avtu pa 2 v šotoru. Sicer imajo pa v Decathlonu še 'Base Seconds', to je nekakšen skupinski prostor 5×5 m stojne višine, pa lahko 2 seconds šotore povežeš med sabo in dobiš neke sorte družinski šotor s poljubnim številom spalnic in poljubnimi velikostmi. Je pa malo več robe za vozit s sabo, pa malo več časa ti vzame. Sicer smo pa videli v trgovini base 4.2, pa zgleda super. S podiranjem našega in tistega za na plažo (ga imamo že par let) nimamo nobenih težav. Možič je skapiral v 8 sekundah in sedaj porabi slabo minuto za pospravljanje, 4.2 mora pa imeti enak sistem, samo malo dlje traja. Po mojem najprej zložiš spalnice, potem pa še glavni prostor... al pa kaj podobnega. Večkrat kot ga boste uporabljali, lažje vam bo šlo.
Aja, pa kline in vrvice dobiš zraven in ga lahko učvrstiš. Mi zabijemo kakšne 2 ali 4 kline, da se vrata lažje odpirajo...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: samopostavljivi šotori
26.8.2009 13:08:04   
viv_
Men je tale base 4.2 všeč. Kok so notranje mere spalnic? Pa še, a je samo v tej barvi a so tudi kakšni smešni potiski? Ene kečue so tok fajn.

Sicer za drugo leto more še tale zdržat. Zdej mamo Outdor Expert Atlantida 5, velik šotor. Nabral smo zaenkrat 60 nočitev - od tega je bilo pomoje enih 20x postavljen in pospravljen. Običajno nam šotori zdržijo tam 100 nočitev. Ga moram pa dat na servis, so mal neti popadal ven, pa en trak se je strgal..

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: samopostavljivi šotori
27.8.2009 8:52:22   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Men je tale base 4.2 všeč. Kok so notranje mere spalnic? Pa še, a je samo v tej barvi a so tudi kakšni smešni potiski? Ene kečue so tok fajn.

Sicer za drugo leto more še tale zdržat. Zdej mamo Outdor Expert Atlantida 5, velik šotor. Nabral smo zaenkrat 60 nočitev - od tega je bilo pomoje enih 20x postavljen in pospravljen. Običajno nam šotori zdržijo tam 100 nočitev. Ga moram pa dat na servis, so mal neti popadal ven, pa en trak se je strgal..


Viv kateri šotor pa imaš, da vam tako kratek čas služi? Midva imava 7 let starega od Ferrina, pa gremo vsako leto 2x za ene 2-3 tedne z njim kampirat, pa je še vedno kot nov.

Zdej pa kupujeva enega samopostavljivega za dve osebi, pa bi tudi nekaj kvalitetnega.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: samopostavljivi šotori
27.8.2009 9:41:32   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Men je tale base 4.2 všeč. Kok so notranje mere spalnic? Pa še, a je samo v tej barvi a so tudi kakšni smešni potiski? Ene kečue so tok fajn.

Sicer za drugo leto more še tale zdržat. Zdej mamo Outdor Expert Atlantida 5, velik šotor. Nabral smo zaenkrat 60 nočitev - od tega je bilo pomoje enih 20x postavljen in pospravljen. Običajno nam šotori zdržijo tam 100 nočitev. Ga moram pa dat na servis, so mal neti popadal ven, pa en trak se je strgal..


Viv kateri šotor pa imaš, da vam tako kratek čas služi? Midva imava 7 let starega od Ferrina, pa gremo vsako leto 2x za ene 2-3 tedne z njim kampirat, pa je še vedno kot nov.

Zdej pa kupujeva enega samopostavljivega za dve osebi, pa bi tudi nekaj kvalitetnega.


ma dober šotor...  je bil kar drag. Sam res je velik in so čist druge obremenitve na teh netih in to, ker so palce ful dolge... Sej sem klicala v Domžale, to porihtajo brez težav.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: samopostavljivi šotori
27.8.2009 11:06:07   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Men je tale base 4.2 všeč. Kok so notranje mere spalnic? Pa še, a je samo v tej barvi a so tudi kakšni smešni potiski? Ene kečue so tok fajn.



Barve zaenkrat ni druge. Notranje mere spalnic pa 140x210, na zunanjem delu 140x205.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?