|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sanje
6.12.2004 7:42:45   
žužu
sanjalo se mi je, da sem bila noseča, da sem rodila fantka. bil je tako lep. še to vem, da sem mu dala ime tjaž. oh, kaj dela psiha:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sanje
6.12.2004 7:46:44   
Lunca1
Držim pesti, da ga boš čimprej v resnici:).

LP Lunca

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sanje
6.12.2004 8:08:48   
Martina*
Jaz, tudi.

Da bojo čimprej :modri::roza: razveselile tebe in vse, ki si tega najbolj želijo.

December je itak čudovit, naj bo tudi za vas :darilo::darilo:

Martina


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sanje
6.12.2004 8:09:25   
Teya
ane kok je hudo se pol zbudit....v sanjah so čustva tok zlo močna....jst full sanjam al, da sm noseča, al da rodim, al pa, da mam že enga luškanga skuštrančka...prejšn tedn sm sanjala, da sm bla noseča in da sva z dragim imela izbrano ime "sara", pol pa sm rodila, res punčko, še danes jo vidim in dala sva ji ime "maša", ker ji je to ime tako zelo pasalo...za vikend pa sm že imela kako leto starga fantka....full skuštranga....full luškanga....
pol me pa čist zamori, ko se zbudim....
jah...
upam, da vse čimprej dočakamo uresničitev sanj...


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sanje
6.12.2004 9:44:03   
enci
Punce,
jaz sem pa danes sanjala, da mi je moja mami govorila, ce sem naredila test?? Da ona cuti da tokrat bi moralo bit?!
PSIHA!!!
Lep zacetek tedna!
enci:metulj:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sanje
6.12.2004 11:32:01   
Sibil_
Jaz sem nekaj časa nazaj (kakšno leto) tudi sanjala da sem rodila fantka, da je bil full lep in da sem mu dala ime Patrik.
In zdaj v naši spalnici spančka mali lepi Patrik.:love:
Pogum za naprej, saj enkrat pa boste vse zibale in tolažile otroški jok.:bravo:
LP,
Sibil in Patrik

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sanje
6.12.2004 13:09:19   
saba
jaz sem pa zelo grdo sanjala
da sem zbolela in so mi dali ven maternico in vse, tako da nikoli več ne bi mogla imeti:duda:

grozno, sem se jokala in še zjutraj mi je šlo na jok

hvala bogu da so bile le sanje.

lp
saba

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.12.2004 13:31:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   sanje
6.12.2004 17:43:25   
spella
Jest sem mela pa tko grozne sanje, da sm se sred noči zbudila in šla v kopalnico gledat če je kej res.

Sanjala sem namreč, da sem mi je ulila tako močna mensta, ki pa sploh ni bila tekoča ampak takšna kot puding. Sama seb se že zdim mal ubrisana. Pa vsi pravjo, da sm tko črnogleda pol pa še res take sanje, da se čist prepoten zbudiš. Kaj se dogaja z mano da me že od O boli trebuh - kot bi imel pod popkom en velikanski kamen ki te tišči. (A mogoče katera kej ve kaj bi to lahko bilo, tud v primeru, če ne bi bila noseča).

A je kakšna čudna luna zdaj v bližini, da se ponoči ves čas zbujam in full težko zaspim. A ima še katera takšne probleme???

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sanje
6.12.2004 19:31:29   
lenika
Trebuh velikokrat lahko boli tudi zaradi sekiranja!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   sanje
6.12.2004 19:40:19   
spella
Sam jest se čist nč ne sekiram, ker sem doma na bolniški in nimam čist nobenih stresov. Večino dneva sem na forumu in me je groza kaj se vam dogaja. Ampak to po moje ni vzrok. Upam da ni kakšen slepič, sam to najbrž bolj boli a ne. Mene ne boli, bolj tišči, pa tud napihnjena sem kot balon. S tem da na stranišče hodim popolnoma normalno, jem pa kvečjemu manj kot več.

Vseno pa hvala za odgovor.:metulj:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   sanje
6.12.2004 19:48:50   
baguSka
Spella,
špikanje v trebuhu povzroča lahko več stvari. Nej ti povem, da sm sama že bila operirana na slepiču, zato te lahko pomirim da to sigurno nimaš. Jst sm namreč ves tedn doma ležala, ves čas bruhala, imela visoko temperaturo in se tresla od bolečin. Sosed - doktor, ki me je rešiu zadnji trenutek mi je sicer reku da so mu bili stranski učinki sumljivi, ampak lahko ti povem, da tako bolečino zanesljivo občutš in je tako močna, da ne moreš zgrešit. Boli, ščipa, skeli!
Tud sama sm že 5 dni zelo napihnjena in vse me boli, kot da bom ravnokar dobila M, ampak te še ni. Dons je namreč moj 37 dan brez nje. Za razliko je pri meni to, da na WC hodim non-stop. In neprestano sm žejna oz. ves čas imam v ustih pravo saharo.
Pozdravček,
Tadeja.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   sanje
7.12.2004 18:07:50   
spella
Hvala Tadeja!

Si me kar dobr pomirila. Jest sam upam da bo čim hitreje tole minil.


Jaz sem 100% da si srečka :nosecka:!!!

Komaj sem te spoznala pa mi boš že ušla iz tega foruma. Nč hudga, upam da se ti bom na drugem lahko kmalu pridružla (z drugimi vred seveda).

Pozdravček Špela

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?