|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:48:03   
Anonimen
ki ga nikoli v življenju ne pozabiš?
Že pred leti sva ga z enim tipom "srala" kar nekaj časa..pa nama očitno ni bilo usojeno! Vmes sem jaz spoznala mojega sedaj moža in sva prekinila takrat vse stike! Videla se nisva že kar nekaj časa, včasih pošljeva kakšno sliko, me pokliče, kakšen SMS! Sedaj ima tudi on punco,ampak mi še vedno daje občutek da me ni pozabil-tudi jaz njega nisem in dvomim da ga kdaj bom! Čustva so, to nobeden od naju ne skriva! Seveda se mi zdi to početje nesramno do moža in do njegove punce, ampak ko vidim, da mi piše, kliče, mi srce začne biti 100/h in sploh ne znam pametno razmišljati! Pred kratkim sem zvedela da pričakujeta dojenčka, punco sem po slikah prepoznala tudi na RR(je objavila slike)! Včasih berem njene poste in ko govori o iskrenosti njenega partnarja, kako bi vse za njo naredil, kako se imata rada-se kr nasmehnem in obenem se zgrozim ob tem kar delam!
Če tako pomislim, ne delam nič narobe, ampak vseeno me peče vest! Govorim s prijateljicam-in vse pravijo da tudi pri njih obstaja še nekdo drug, katerega ne pozabijo! Se sprašujem če ga bom sploh kdaj pozabila,če ga sedaj v 5-6 letih nisem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:49:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ki ga nikoli v življenju ne pozabiš?
Že pred leti sva ga z enim tipom "srala" kar nekaj časa..pa nama očitno ni bilo usojeno! Vmes sem jaz spoznala mojega sedaj moža in sva prekinila takrat vse stike! Videla se nisva že kar nekaj časa, včasih pošljeva kakšno sliko, me pokliče, kakšen SMS! Sedaj ima tudi on punco,ampak mi še vedno daje občutek da me ni pozabil-tudi jaz njega nisem in dvomim da ga kdaj bom! Čustva so, to nobeden od naju ne skriva! Seveda se mi zdi to početje nesramno do moža in do njegove punce, ampak ko vidim, da mi piše, kliče, mi srce začne biti 100/h in sploh ne znam pametno razmišljati! Pred kratkim sem zvedela da pričakujeta dojenčka, punco sem po slikah prepoznala tudi na RR(je objavila slike)! Včasih berem njene poste in ko govori o iskrenosti njenega partnarja, kako bi vse za njo naredil, kako se imata rada-se kr nasmehnem in obenem se zgrozim ob tem kar delam!
Če tako pomislim, ne delam nič narobe, ampak vseeno me peče vest! Govorim s prijateljicam-in vse pravijo da tudi pri njih obstaja še nekdo drug, katerega ne pozabijo! Se sprašujem če ga bom sploh kdaj pozabila,če ga sedaj v 5-6 letih nisem?



ah dej no...a si res mogla to napisat... zdej se bo pa katera se zasekirala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:51:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ki ga nikoli v življenju ne pozabiš?


itak.

saj živim. in pamet mi še dela. pa spomin tudi.
nikoli ne bom pozabila svoje prve ljubezni. pa je tega 20 let.
recimo, da sva si bila usojena, ampak nama ni bilo usojeno user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:51:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ki ga nikoli v življenju ne pozabiš?
Že pred leti sva ga z enim tipom "srala" kar nekaj časa..pa nama očitno ni bilo usojeno! Vmes sem jaz spoznala mojega sedaj moža in sva prekinila takrat vse stike! Videla se nisva že kar nekaj časa, včasih pošljeva kakšno sliko, me pokliče, kakšen SMS! Sedaj ima tudi on punco,ampak mi še vedno daje občutek da me ni pozabil-tudi jaz njega nisem in dvomim da ga kdaj bom! Čustva so, to nobeden od naju ne skriva!


Tole jaz doživljam že odkar imam tega partnerja (8 let). In se ne počutim nič umazano zaradi tega. Zakaj bi se? Imam razčiščeno v sebi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:53:49   
Ronči
odg. na prvo vprašanje... verjetno res

in pa ... bye the way ....
a ni hecno gledat teme anonimnih, potem pa nekdo skus visi na temi kot sedaj m..... a je ona tale anonimka??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:55:10   
Marogica
Meni se zdi, da obstaja OBČUTEK, da nekoga ne moreš pozabiti in predvsem tako dolgo ali takrat, ko tvoj aktualni partner/mož pač ni to, kar si pričakovala. Pa najgre za fizično, umsko ali kakšno drugo "privlačnost", zaradi mene tudi sam sex, ki je bil pač z bivšim enkraten.

Vendar se je potrebno vedno vprašati, kalo vidiš sedanjega partnerja v CELOTI. Moj mož vsekako ni idealen v določenih stvareh, vendar ko ga gledam ali "ocenjujem" v celoti, je zame perfekten. Je super oče, dober mož, me ceni, me razvaja, je sexi(za moje pojmeuser posted image ).... In to šteje...ta celota....pa vsi bivši odpadejo po celi črti.

Pa seveda ostaja vprašanje, kaj s temi SMS-ji in podobnim sranjem sploh hočeta doseči? ALi si kaj dokazati?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:57:19   
Anonimen
Tudi jaz imam eno neizživeti ljubezen.... to so tiste sladke romance, ki se nikoli niso razvile. A niso to lepi spomini? In naj tako tudi ostane. Zakaj se sekiraš. Če si se poročila, to verjetno pomeni, da moža ljubiš...

Jaz se prov z veseljem spomnim na mojo ''grško'' ljubezen, pa zato nimam slabe vesti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
27.12.2007 23:58:56   
Anonimen
OOO, hudo... upam da se njegovo dekle ne bo prepoznalo...

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:00:22   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

odg. na prvo vprašanje... verjetno res

in pa ... bye the way ....
a ni hecno gledat teme anonimnih, potem pa nekdo skus visi na temi kot sedaj m..... a je ona tale anonimka??



A si s tem m... mislila mene??? Če slučajno si, ti povem da ta anonimni nisem jaz. Priznam pa, da danes zvečer že ceu večer berem tale forum in se ti je mogoče zato zazdelo, da skoz ''gor visim''.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:02:45   
Marogica
Mogoče pa je M...Marogicauser posted image , samo jaz ne pišem anonimno....user posted image

Pa saj je vseeno, kdo visi na kateri temi, jutri živ hudič ne bo vedel, kdo je kaj napisal.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:05:12   
Anonimen
jst tut svoje prve ljubezni ne bom nikoli pozabla, še zdj se večkrat spomnem nanj pa ga nisem vidla že 2 leti... res pa je da je bil to človek v kerga sm bla pri svojih 14 najbl zalublena, sm tut največ prejokala...če bi ga zdj vidla bi mi vrjetn srčk utripu močnej, ga mam še skos rada, sam ne bi bla pa več z njim...pomojem ma vsak skoraj neko neizživeto ljubezen, enga k se ga večkrat spomne, sam najboljš je res da ohraniš to v lepem spominu, pa pustiš to za sabo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:05:40   
Ronči
ne,  nista vedve user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:06:07   
Anonimen
Če si se poročila, to verjetno pomeni, da moža ljubiš...


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:11:55   
Anonimen
Meni se pa zdi to provokacija.. Tudi na MON-u je ena objavila temo, in pisala skoraj podobno, kot ona tukaj... Da je ena na forumu žena tega tipa, s katerim ga serjeta, in, da močno upa, da bo kmalu to opazila in ga zapustila, ter njej prepustila prosto pot...

Če je pa resnično.... Praviš, da čustva ne skrivata.. Kako ne skrivata? Tvoj mož ve to, ali kako si mislila s tem?? Pozabila pa ga seveda ne boš, če imata stike.. Prekini jih, pa ga boš kar hitro pozabila...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če si se poročila, to verjetno pomeni, da moža ljubiš...



Z moškim se lahko poročiš tudi le zaradi denarja, zaradi vize, ....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Meni se pa zdi to provokacija.. Tudi na MON-u je ena objavila temo, in pisala skoraj podobno, kot ona tukaj... Da je ena na forumu žena tega tipa, s katerim ga serjeta, in, da močno upa, da bo kmalu to opazila in ga zapustila, ter njej prepustila prosto pot...



sik user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:15:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če si se poročila, to verjetno pomeni, da moža ljubiš...



Z moškim se lahko poročiš tudi le zaradi denarja, zaradi vize, ....



In se cesa druzga..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:19:45   
Anonimen
Pohlepa, otroka...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 0:45:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Pohlepa, otroka...


tud lahk.. samo bolj pomembno kot to.. je pa to.. kaj nardis potem, ko ti dejstva in dogodki jasno kazejo, da partnerja vec ne ljubis, kot bi moral..

Zakaj se slepati z nekom.. ce pa ves, da to ni to.. in nikoli vec ne more bit..

... lahko se slepas.. ce nimas nobene druge pametne alternative.. samo ce pa jo imas.. ce nardis vse.. da bi tistega pozabu.. pa ga ne mors.. in on tebe ne.. pol pa...

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 28.12.2007 1:02:43 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 1:26:50   
lelaval
Meni se zdi, da obstaja OBČUTEK, da nekoga ne moreš pozabiti in predvsem tako dolgo ali takrat, ko tvoj aktualni partner/mož pač ni to, kar si pričakovala. Pa najgre za fizično, umsko ali kakšno drugo "privlačnost", zaradi mene tudi sam sex, ki je bil pač z bivšim enkraten.

Vendar se je potrebno vedno vprašati, kalo vidiš sedanjega partnerja v CELOTI. Moj mož vsekako ni idealen v določenih stvareh, vendar ko ga gledam ali "ocenjujem" v celoti, je zame perfekten. Je super oče, dober mož, me ceni, me razvaja, je sexi(za moje pojme ).... In to šteje...ta celota....pa vsi bivši odpadejo po celi črti.

Pa seveda ostaja vprašanje, kaj s temi SMS-ji in podobnim sranjem sploh hočeta doseči? ALi si kaj dokazati?

_____________________________

Se enostavno moram podpisat pod Marogico. user posted image

Res pa je, da se vedno najde kateri bivši, ko se spomnim nanj - ampak ne tako, kot ti opisuješ, do teh bivših mene ne veže nič več, kot le spomini(brez kakih srčnih vez in želja), če slučajno kak pogovor nanese na to.user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 1:34:03   
taja27
 samo ce pa jo imas.. ce nardis vse.. da bi tistega pozabu.. pa ga ne mors.. in on tebe ne.. pol pa...



enostavno, če se oba ne morta pozabit ... naredta kej, pa bo vesolje vajino ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 1:59:58   
Anonimen
Men se zdi pa to brez veze in neiskrenost do partnerja.. Ce je nekdo bivsi naj bo bivsi. Razen v primerih ko so posredi otroci, takrat pac ne mores kar skenslat bivsega.

Me pa zanima kako bi se ti pocutila ce bi zvedela da tvoj sedanji partner goji custva do kake bivse in z njo ohranja stike..
Postavi se v njegovo kozo...

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 8:55:38   
caillou
Ja, se spomnim in bi jih bilo prav luštno po tolikih letih v živo videti.
Takrat sem jih hotela zbrisat iz obličja Zemlje, danes pa s trezno glavo lahko kamot spijem kavo z njimi, si izmenjavam sms-e in pošiljam fotografije. No, saj si jih na žalost ne, vendar nebi bilo nič narobe, če bi si jih.
Enega bi prav posebej rada srečala. Zakaj ? Ne vem, kar takouser posted image .



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 9:30:27   
Teya*D.
Tudi jaz sem imela nekaj ljubezni ampak tista taprava je zdaj z zdajšnjim partnerjem...
Včasih se spomnim kako je bilo pa me zaradi tega tudi nič ne boli, le nasmejim se kaj pa hočem, spomini pač.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: se res vedno najde tisti nekdo
28.12.2007 11:30:55   
karmy
hm...to bo še zanimivo...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




odločitev za otroka


Koliko časa ste bili v resni vezi, ko ste se odločili, da začnete delati na projektu "otrok"?

manj kot mesec dni (3%)

1- 6 mesecev (6%)

7- 12 mesecev (6%)

1- 2 leti (12%)

2- 4 leta (28%)

več kot 4 leta (44%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!