|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
se veselim spet klepetov o malih njokcih 13.1.2006 20:05:16
|
|
|
|
prestrašenka
|
Pozdravljene, lani (maja) sem imela SS in ker sva se z dragim odločila, da bo tokrat bolje , me zanima, ali morda veste, če kaka zahtevnejša oblika aerobike, smučanje, itd. lahko kakorkoli ogroža komaj nastalo bebico, če sem slučajno medtem že zanosila, pa tega še ne vem. Upam, da ste me razumele. lp
|
|
|
|
|
RE: se veselim spet klepetov o malih njokcih 13.1.2006 20:37:50
|
|
|
|
emaa
|
do takrat, ko zanosiš, oziroma, ko veš, da si noseča, živi normalno
|
|
|
|
|
RE: se veselim spet klepetov o malih njokcih 13.1.2006 20:51:49
|
|
|
|
Naja30
|
Potem boš pa že vidla sproti, kaj ti paše in kaj ne.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
službaksenciste zadovoljni s svojo službo?da, zelo (
26%)

da, še kar (
24%)

tako, tako (
20%)

ne preveč (
11%)

niti malo (
19%)
Število vseh glasov: 259Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!