|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seminarska - alergija na laktozo
27.2.2006 12:54:04   
tomazzab
pozdravljeni!
Izdelujem seminarsko nalogo o alergiji na laktozo in rabim pomoc
tistih ki se z njo srecujejo. 
Ko sem iskal podatke sem ugotovil da imam recejsnjo sreco, da pri dveh otrocih tega ne poznam.
O sami alergiji in o tem kako se ji izognemo sem nasel precej podatkov in spolsno o nadomestnih zivilih. Rabim pa konkretna imena proizvajalcev in imena zivil s katerimi lahko nadomestimo mleko in mlecne izdelke.
V naprej hvala za pomoc  
Tomaz.

p.s.  
Ce bi kdo mislil da je to reklamna poteza naj mi pise na moj email:
tomaz.zabukovnik@telemach.net
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seminarska - alergija na laktozo
27.2.2006 13:17:49   
mojcapr
Nadomestek za dojenčke SOJAMIL od Milupe. Drugače pa sojino in riževo mleko. Potem deserti SOYAGE nekak nadomestek jogurta in razni pudingi. Najboljše je če greš v INTERSPAR in tam na bio oddelku poiščeš proizvajalce, jaz jih zdaj na pamet ne vem. ALI PA tudi v DM je kar nekaj izdelkov. Če te še kaj zanima pa me vprašaj. Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

(odgovor članu tomazzab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seminarska - alergija na laktozo
28.2.2006 11:18:44   
tehnofil
Najboljši okus sojinega mleka imajo v E'Lclerku. V zeleni francoski embalaži. Drugje te vrste nimajo.
Za dojenčke je od MILUPE nadomestek PREGOMIN

(odgovor članu tomazzab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?