|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   senčnik za avto
12.4.2007 10:25:27   
LUNA06
Kje imajo kakšne lepe, žive barve?
V Pikapolonici sem vidla samo take črne, to pa mi ni lih za otroka, čeprav verjamem da je fajn za senco.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: senčnik za avto
12.4.2007 10:49:17   
Dejča
V Baby centru imajo take živih barv - vsaj imeli so jih.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: senčnik za avto
12.4.2007 11:11:27   
speli
Jaz sem ravno včerja kupila, sicerčrne z motivom Pu-ja...so blazno fletni okorg 5 EUR, v Baby centru...
majo jih pa malo morje različnih motivov in barv

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: senčnik za avto
12.4.2007 12:26:29   
dskubin
Oprosti LUNA06, k sm se vrinla sem, ampak mene pa tudi neki v zvezi s tem zanima. Jaz ne bi več teh klasičnih senčnikov, čeprav so lušni, nam niso prav dolgo služili, je mali vse dol potrgal. Zdej pa iščem (no ne glih aktivno) tiste, ki se prilepijo na šipo, ki so kot ena folija, ki jo lahko prav tako prestavljaš. Ima katera in kje se dobi?

< Sporočilo je popravil dskubin -- 12.4.2007 12:27:28 >

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: senčnik za avto
12.4.2007 18:08:32   
LUNA06
No naš je še premajhen, da bi kej dol trgu.

A si misnla neki takega al je tisto prov folija?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158986

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: senčnik za avto
13.4.2007 9:46:48   
Nixxon
Misliš folijo za otroke? Al profi folijo za temnenje stekel?

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: senčnik za avto
16.4.2007 12:06:05   
LUNA06
No po pregledu lj. trgovinc smo potem našli senčnike v BC v Domžalah.Drugače pa je povsod vsega zmankalo.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: senčnik za avto
16.4.2007 22:54:10   
dskubin
ne, nima nobenih priseskov. Niti ni profi folija, ampak prav otroška, z motivi npr. iz risank. Malo zmočiš in prilepiš na šipo, ampak lahko vzameš dol in prestavljaš, samo se pol sčasoma mečka. Ampak mi bi jo itak dali gor in tam tudi pustili, k mamo otroke itak skoz v avtu.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: senčnik za avto
17.4.2007 9:36:03   
LUNA06
Kje si pa to vidla?To more bit pa fajn...

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: senčnik za avto
17.4.2007 11:17:38   
dskubin
pr enmu znancu, ko še nismo rabili, pa ne vem, kje jih je staknu. Ga bom mogla poklicat in malo pofirbcat, ker pri nas kaj druzga res ne pride v poštev. ZTamali dol zvleče pa strga pa uno plastiko pogloda - ja tko je, če mu ne damo pa nič za jest user posted image .

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: senčnik za avto
18.4.2007 13:52:16   
Nixxon
Daj povej kje se dobi. user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: senčnik za avto
20.4.2007 17:17:34   
Maleal
Pojdi pogledat v Ariel,sem vidla v katalogu take luškane z Disneyevimi motivi,pridejo pa 2,90€.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: senčnik za avto
22.7.2008 16:06:42   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

ne, nima nobenih priseskov. Niti ni profi folija, ampak prav otroška, z motivi npr. iz risank. Malo zmočiš in prilepiš na šipo, ampak lahko vzameš dol in prestavljaš, samo se pol sčasoma mečka. Ampak mi bi jo itak dali gor in tam tudi pustili, k mamo otroke itak skoz v avtu.


To tudi sama iščem morda katera ve kje bi to lahko dobila??

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: senčnik za avto
23.7.2008 8:16:31   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

ne, nima nobenih priseskov. Niti ni profi folija, ampak prav otroška, z motivi npr. iz risank. Malo zmočiš in prilepiš na šipo, ampak lahko vzameš dol in prestavljaš, samo se pol sčasoma mečka. Ampak mi bi jo itak dali gor in tam tudi pustili, k mamo otroke itak skoz v avtu.


To tudi sama iščem morda katera ve kje bi to lahko dobila??



Jst jih iščem že 2 leti, pa brez uspeha user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: senčnik za avto
23.7.2008 10:23:14   
Lenny
Od vseh senčnikov se je dolgoročno najboljše obnesla folija za temnenje stekel s homologacijo. Avtomobil smo dodatno zatemnili na treh zadnjih šipah za cca. 100 EUR z montažo in homologacijo vred. Ni malo, učinek pa je super.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: senčnik za avto
23.7.2008 13:41:10   
Klaudia
Tudi nam se je najbolj obneslo temnenje stekel. Zatemnili smo vsa stekla razen vetrobranskega in je skupaj s homologacijo prišlo 200€. Žal se prvih dveh stekel ne da več temnit. Se pa ful pozna kadar zunaj sije sonce in te nič ne peče na koži, ker ima še res močan UV filter.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: senčnik za avto
1.8.2008 18:55:23   
Kranjcanka
jaz sem zadnjic v lekarni dobila oranznega z velikim levckom, kot reklama za otroske vitamine. Vsec mi je pa zato, ker je kot folija, ki stoji na steklu, torej lahko okno odpiras in zapiras, pa je sencnik se vedno na mestu in ga ni treba dajati dol.

Lp

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: senčnik za avto
1.8.2008 19:19:41   
Anonimen
Midva sva pa zanajino Mazdico naročila senčnike za 2. in 3. vrsto sedežev ... so sicer črni, ampak se vidi skozi in pridejo preko celega okna in jih otrok ne more odmontirat dol ... na svojem mestu ostanejo tudi, ko se okno odpre, tako da če slučajno pozabiš zaklenit okna in jih malčku uspe odpreti, ne more ven ničesar zalučat.

(odgovor članu Kranjcanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: senčnik za avto
1.8.2008 19:32:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kranjcanka

jaz sem zadnjic v lekarni dobila oranznega z velikim levckom, kot reklama za otroske vitamine. Vsec mi je pa zato, ker je kot folija, ki stoji na steklu, torej lahko okno odpiras in zapiras, pa je sencnik se vedno na mestu in ga ni treba dajati dol.

Lp



V lekarni v Kranju? Kateri?

(odgovor članu Kranjcanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: senčnik za avto
2.8.2008 0:07:16   
Kranjcanka
anju? Kateri?


Jp, v glavni.

Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: senčnik za avto
4.8.2008 13:49:38   
Zanica
Za tako folijo sem jaz tudi iskala, pa so mi v eni trgovini z avtodeli povedali da jih imajo v GAMA centru (AC COSMOS) v Ljubljani....

Pol nam se je avto pokvaril- tko da jih itak nismo šli iskat user posted image user posted image user posted image  ker nimamo z čim na dopust.......

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: senčnik za avto
4.8.2008 19:53:02   
maja1488
Pol nam se je avto pokvaril- tko da jih itak nismo šli iskat ker nimamo z čim na dopust.......



o bogi user posted image  upam, da čimprej popravite.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: senčnik za avto
6.8.2008 8:54:09   
april09
jaz tud to iscem.. opcije je tud: http://www.windowsox.co.uk/index.asp ampak bi raje nalepko

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: senčnik za avto
6.8.2008 8:54:55   
april09
nasla link

< Sporočilo je popravil shorty -- 13.8.2008 12:56:51 >

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: senčnik za avto
6.8.2008 9:27:33   
maja1488
a bo katera naročila? Bi se priklopla zraven user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?