|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2020
22.3.2020 10:04:58   
Mariborcanka
Pri meni po mojem niso mlečni...samo zjutraj spijem brezkofeinsko kavo z veliko mleka,cez dan pa nic kak dosti mlecnih...včeraj npr.nisem potem cez dan cisto nic vec mlecnih, pa sem zvecer bila spet tak napihnjena,da sem se komaj premikala :S Sem pa res dve jabolki pojedla spet. Nekak mi pop.in zvecer pase sadje...sej bom probala zdaj malo brez,da vidim, ce bo razlika. Pa žejna tak da groza! mislim da sem samo od pop.do večera spila 2 litra vode...spet celo noč na wcju

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrke 2020
22.3.2020 13:19:34   
Sofie



Jabolka znajo tudi napenjat. 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrke 2020
22.3.2020 16:23:53   
Mariborcanka


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie




Jabolka znajo tudi napenjat. 


Vem, sej zato pravim, da se bom probala malo vzdrzat, ce bo pomagalo.. nikoli nisem bila nekaj ekstra za jabolka, zdaj pa mi naenkrat ful pasejo - taks bolj kisla... :)

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrke 2020
22.3.2020 16:46:29   
Sofie



Men so pa mehurčki pasali. Sem pila Coca colo zero in radensko. Pa pomaranče. Zdej pa nimam nekih želja, sem pa mogoče mičken bolj lačna kot v prvo.

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrke 2020
26.3.2020 11:15:56   
Sofie

Hojla.

Kako ste? Jaz že ene 2-3 dni čutim premikanje moje pupeuser posted image Prav luštno je.

Pa trebuh mi je čez noč zrasteluser posted image

Lp,
Sofie

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrke 2020
2.4.2020 21:56:05   
Mariborcanka
Ojla,


meni se je tudi pred par dnevi zdelo, da čutim gibanje - v bistvu 2 večera zapored, potem pa nič več. Ampak bog ve ce je to bilo to...sej v bistvu marsikje piše,da v tako zgodnjem casu sd sploh ni mozno cutiti..kaj pa vem...
Drugace pa imam trebuh ze tako velik,da groza...ko 7 mes. bi rekla.. ne vem al se res tak grozno redim al kaj. Pa se mi ne zdi,da bi tak ful dosti jedla 🙄
Ste brale,da naj bi sedaj morale med rojevanjem ženske imet cel cas masko gor? Jaz ze komaj diham,ko grem v trgovino z njo...pol pa naj mi med rojevanjem to sranje gor imela...bolano

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrke 2020
3.4.2020 17:54:24   
Stella Marella
Itak, da lahko cutis, vsaka zenska je razred zase :) jaz zdaj ze ene 4 tedne cutim podobno, je pa zdaj dosti bolj pogosto in intenzivno premikanje. Kar malo smesno se mi zdi...Po moje mas trebuh zarad napihnjenosti, ne? Se ni nic izboljsalo? Kje ste kaj ostale nosecke - sandrac, rainbow, kremsnita? 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrke 2020
3.4.2020 18:06:27   
Sofie



Jst čutim prav brce, predvsem ko pojem kaj sladkega. 
Kdaj imate naslednje preglede? Pri meni bo pomoje naslednji pregled kar morfologija. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrke 2020
4.4.2020 20:46:50   
Mariborcanka
Mene je ravno vceraj poklicala sestra iz ginekol.ambulante in rekla,da tistega termina sredi aprila ne bom imela in da me bo v zacetku maja poklicala kdaj naj pridem na uz-morfologijo...po eni strani mi kar pase..ker mi ni blo spet v ambilanto za hodit,pa se v drugo prej urin dajat...zdaj bo baje vse mozno uredit direkt tam pri njih, ceprav pac malo kasneje, kot sem pricakovala.


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrke 2020
5.4.2020 19:28:19   
Stella Marella
Jaz sem bila prejsnji teden v laboratoriju, ker sem mogla dat še enkrat urin (rahlo vnetje) +pogovor z ginekologinjo (brez uz). Morfologijo imam pa cez 2 tedna. Sva s partnerjem premišljevala, ce bi vprasala za spol, zdaj pa ne bova, ker nocem brez njega 🙂 tako da bo ostalo do rojstva presenecenje (ceprav slutim, kaj bo). 🙂
Danes ponoci so me pa tako kolki boleli, da joj. Kaj sele bo!!! Sem ze narocila pouštre za lazji spanec 😬

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrke 2020
5.4.2020 19:40:51   
Sofie



Stella Marella drugače ti pa ostane še 3d uz😀 Mislim da jih bodo junija delali normalno. No upam. Jaz bi rada šla še na to. Spol pa vem zaradi niftyja. 
Jst ne bi mogla čakat do poroda. Me je preveč zanimalo kaj bo. Jih pa kar nekaj poznam, ki niso hotele vedet.. Pa je bilo potem presenečenje. 
Imena že zbirate? Pri nama je to najtežje. Imava res različen okus. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrke 2020
5.4.2020 21:03:43   
Stella Marella
Ce bom ze do junija zdrzala, bom pa potem se tista 2 meseca potegnila nekako, bo ze 🙂 ma ne vem, jaz imam precej mocan občutek, kaj bo (se preden sem vedela, da sem noseca, sem sanjala, kaj bo) in ce bo slucajno drugi spol, bo res veliko presenečenje; kar me cisto nic ne moti 😁

Oh, imena... Midva (oz. on) sva si vmes ze ene 5x premislila. Jaz imam zdaj kar fiksno idejo za oba spola in se ne bom dala kar tako! Zaenkrat se še strinja... 😬 


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrke 2020
5.4.2020 21:29:36   
Sofie
Hehehe... Pri meni je podobno. Meni je eno ime zelo všeč. Mojemu pa nikakor. No zdaj sva celo našla eno ime, ki je všeč obema. Se nama zdi da paše tudi k priimku.




(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrke 2020
7.4.2020 14:15:56   
Stella Marella
Midva sva tudi imela ze ene par lepih imen, ki pa zal ne grejo k priimku... Za puncko sem jaz imela ze kako leto pripravljeno ime, ki je njemu prekratko. Tako da mogoce bo pa izpeljanka oz daljsa razlicica tega imena 🙂 za fantke je pa itak ful težje izbrat. Dobro, sej mamo se nekaj casa! 😇
Kolko ste se pa kaj zredile, ce smem vprasat? Mene je vceraj skoraj pobralo, ko sem odcitala 5 kg vec... Pa sem mislila, da se mi skoraj nic ne pozna! 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrke 2020
7.4.2020 14:52:24   
Sofie



Ja sej to je najtežje, da paše k priimku. Pa jst ne želim predolgega, moj prekratkega. 
Jaz sem zdej v 18t in sem na +2kg. To predvsem zaradi sladkarij. Gibam se dovolj.. Hodim na sprehode, tekam za otrokom, lezem na hrib... Itd. Sem si zadala, da pojem malo manj sladkarij. Tehtam se nekje 1x na teden, da pazim na težo.

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrke 2020
9.4.2020 12:20:55   
Stella Marella
Sofie, a si ti na pravem forumu? :) ceprav jaz sem tudi pred 2 tednoma bila se na 2-3 kg vec, potem je pa kar naenkrat slo gor. Pa se gibam dovolj zadnje case, vmes smo se selili, belili stene itd. Po moje tako pac je :)
Danes sem se kar malo ustrasila, ker celo noc in celo jutro nisem cutila gibov. Potem se je pa ob glasbi otrocek zbudil, ampak so gibi zdaj malo drugacni + kot da prihajajo od drugod, nekje bolj zadaj! 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrke 2020
9.4.2020 13:16:19   
Sofie



Heheehe...jst pri sebi točno vem zakaj se redim. Čokolada je glavni krivec😀
Glede gibov je tako, da zdej ko bo vedno več plodovnice jih bomo v enem obdobju slabše čutile. No čokolada pomaga, da se zbudijo😀
Mene so danes klicali iz ZD. Naslednji pregled bo šele morfologija v maju (v 23t). Pa priti moram sama. Si bom potem poleti privoščila 3d UZ, če bodo v Dravljah dovolili, da je partner zraven. 
Meni drugače gibanje ful paše. Če se ne premigam dovolj me boli križ in res ni fajn. 
Kako ste kaj ve? Ste že kej kupile za dojenčke? 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrke 2020
14.4.2020 17:46:06   
Stella Marella
Da spet malo porocam. Danes sem imela morfologijo, vse je ok! Videla obrazek v 3d ☺️ spola nisem mogla razbrat 🙂 sem bila pa sama, z masko, joj. Ful me je bilo strah, ker ze vec dni skorajda ne cutim gibov, ampak je bilo ugotovljeno, da zaradi lege posteljice. Pa vceraj mi je na sprehodu v breg trebuh otrdel, ni fajn obcutek... Ampak je to očitno normalno!
Nekaj novih cunjic sem ze kupila, nekaj rabljenih tudi, pa banjico smo dobili. Kupila sem se eno lusno odejico + blazino za dojenje (ki jo mam ze zdej za spat, ful pomaga). Po koroni pa kupimo se vozicek, posteljico... Ostalo pa, ko bo, bo. 
@ sophie: ti mas pa ze vse doma od ta prve, ne? Prakticno 🙂 koliko je pa stara? 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrke 2020
14.4.2020 17:58:06   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

Da spet malo porocam. Danes sem imela morfologijo, vse je ok! Videla obrazek v 3d ☺️ spola nisem mogla razbrat 🙂 sem bila pa sama, z masko, joj. Ful me je bilo strah, ker ze vec dni skorajda ne cutim gibov, ampak je bilo ugotovljeno, da zaradi lege posteljice. Pa vceraj mi je na sprehodu v breg trebuh otrdel, ni fajn obcutek... Ampak je to očitno normalno!
Nekaj novih cunjic sem ze kupila, nekaj rabljenih tudi, pa banjico smo dobili. Kupila sem se eno lusno odejico + blazino za dojenje (ki jo mam ze zdej za spat, ful pomaga). Po koroni pa kupimo se vozicek, posteljico... Ostalo pa, ko bo, bo. 
@ sophie: ti mas pa ze vse doma od ta prve, ne? Prakticno 🙂 koliko je pa stara? 



O ful fajn. Jst komaj čakam morfologijo. Pri otrdevanju pomaga magnezij. Jaz ga zdej redno vzamem. Moja pupa je tolk aktivna, da jo zdej kr naprej čutim. Dela akrobacije😀
Moja je stara tri leta. Sem pa tudi jaz kupila tri bodije na preklop in hlačke s stopalci. Nekaj imam od prve, nekaj bom mogla še kupit. 
Imam pa kar se tiče opreme vse. Je en strošek manj. Si bom zdej privoščila kaj posebnega. 
Kakšen voziček boš zbrala? 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 10:33:40   
Stella Marella
Ja, sem zacela magnezij bolj redno jemat. Naceloma sem proti dodatkom, ampak ocitno bo treba...Ne vem se tocno, kaksen vozicek bi imela 🙂 imas kaksen nasvet? Na kaj je treba pazit? Sigurno bi nekaj prakticnega, kar se da "predelat" za kasneje (da se da npr. stojalo nastavit za starejsega otroka - ne vem, ce imajo vsi vozicki to moznost)... 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 10:40:07   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

Ja, sem zacela magnezij bolj redno jemat. Naceloma sem proti dodatkom, ampak ocitno bo treba...Ne vem se tocno, kaksen vozicek bi imela 🙂 imas kaksen nasvet? Na kaj je treba pazit? Sigurno bi nekaj prakticnega, kar se da "predelat" za kasneje (da se da npr. stojalo nastavit za starejsega otroka - ne vem, ce imajo vsi vozicki to moznost)... 



Važno je da ima košaro in športni del. Mutsy Evo npr hvalijo. Je tudi lahek. Odvisno kje živiš. Jaz imam Bugabooja. Pri lupinici sem gledala ocene zeetof ter vzela še isofix. Je vreden vseh €. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 12:31:31   
Mariborcanka
Joj kolk je teh razlicnih zadev za otroke.Ene se tak spoznate in ze vse firme na pamet veste...meni je to prava španska vas.... Trenutno se moram ukvarjat s tem, kje bomo sploh živeli - iscem manjso hisko, ker v stanovanju se mi ze mesa...in se cele dneve s tem iskanjem ukvarjam in sem cela zivcna...tak da po resnici povedano, se še sploh nisem dosti ukvarjala s samim razmisljanjem o vseh nakupih za otroka. Vecino sicer ze vem da dobim od sorodnikov (ze cakajo stvari- od vozicka do banjice in oblacil), ampak ker nimam prostora pri sebi, se sploh nisem utegnila pogledat kaj se bom zraven rabila.... Pol pa se ta korona zraven, ki se otezuje iskanje nepremicnin zarad vseh omejitev in nedelovanja organov... Ja, tak torej to pri meni zgleda zaradi nenacrtovane nosecnosti...

Povejte mi, kaksen Mg pa jemljeta vidve? Jaz sicer te šumeče tablete, v katerih mislkm da je po 200mg na tableto...je pa tolk cukrano to,da mi ni prevec prijteno pit. One iz lekarn se mi pa zdijo ful predrage...pa ne vem al bi blo vseeno dobro nabavit? Jaz sem ze prej bila malo podvrzena krcem v nogah-mečih in zdaj v zadnjih mes.sem to se bolj opazala, tak da sem ze zaradi tega skoz jemala....Kaj pa folno kislino se jemljete? Jaz sem po 3 mes.nehala. Tiste tezave s kožo, ko sem 1x pisalla o njih, so se izkazale za dermatitis, katerega je verjetno povzrocilo prevec vitamina B. Poleg folne kisline je namrec v mojih tabletah blo se polno drugih vit.B.. Mije takrat ginekol.rekla,da lahko neham jemat,ker sem ze mimo 3. mes. in se mi je potem res  v par dneh stanje izboljsalo (crprav se rahlo prisotno)...Imam pa vseeno malo slabo vest,ker ne jemljem vec..

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 12:32:46   
Mariborcanka
Aja pa se eno vpr.: tiste ki ze imate otroke-ste uporabljale kdaj pralne plenicke? Jaz razmisljam da bi jih nekaj nabavila za poleg klasicnih...


(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 13:45:27   
Stella Marella
Hej, Mariborčanka, ne se sekirat, meni tudi še cca 90% ni jasno. Zadnje case sem zacela sicer malo vec o vseh teh stvareh brat, ker imam vec casa. Ampak se nam ne mudi, ti nisi se niti na polovici, bo ze. Jaz osebno se moram ukvarjat tudi z eno zadevo, ki me precej spravlja pod stres. Ne zivim v slo in imam po porodu samo 4 mesece porodniske. Sem upala, da mi bo sef dovolil 6 mesecev neplacanega (!) dopusta, pa mi je dal le 3. To me precej vznemirja, ker itak ne vem, kako bo. In moram ze zdaj vrtec iskat, ker je taka guzva. Tako, da me ogledovanje otroskih stvari trenutno zelo pomirja 🙂
Drugace jemljem Diasporal 300, ne vem, ce ga imate v slo. Je pa tudi ful sladek (prasek), ceprav ga dam v 3dl vode... Folne kisline ne rabis vec jemat, jaz sem tudi nehala po 3 mesecih. Obcasno vzamem kako vitaminsko tableto za nosecnice. 
@sofie: ta lupinica pase tako v vozicek kot tudi v avto, ne? Ampak verjetno ne v vsak vozicek... 

(odgovor članu Mariborcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrke 2020
15.4.2020 15:09:10   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

Hej, Mariborčanka, ne se sekirat, meni tudi še cca 90% ni jasno. Zadnje case sem zacela sicer malo vec o vseh teh stvareh brat, ker imam vec casa. Ampak se nam ne mudi, ti nisi se niti na polovici, bo ze. Jaz osebno se moram ukvarjat tudi z eno zadevo, ki me precej spravlja pod stres. Ne zivim v slo in imam po porodu samo 4 mesece porodniske. Sem upala, da mi bo sef dovolil 6 mesecev neplacanega (!) dopusta, pa mi je dal le 3. To me precej vznemirja, ker itak ne vem, kako bo. In moram ze zdaj vrtec iskat, ker je taka guzva. Tako, da me ogledovanje otroskih stvari trenutno zelo pomirja 🙂
Drugace jemljem Diasporal 300, ne vem, ce ga imate v slo. Je pa tudi ful sladek (prasek), ceprav ga dam v 3dl vode... Folne kisline ne rabis vec jemat, jaz sem tudi nehala po 3 mesecih. Obcasno vzamem kako vitaminsko tableto za nosecnice. 
@sofie: ta lupinica pase tako v vozicek kot tudi v avto, ne? Ampak verjetno ne v vsak vozicek... 



Jaz jemljem Magnesol. Diasporal sem tudi jemala. 
Je treba preverit katera lupinica paše gor. Maxi cosi gre več al manj na vse. Se pa kupi pol poseben nastanek da gre gor. Priporoča se itak da se lupinica uporablja samo v avtu. Na vozičku za res kratek čas. Dojenčki rabijo ravno podlago. Enako je z ležalniki. Jaz sem jo imela notri minimalno. Če so preveč lahko zaostajajo v razvoju, ker nimajo pravega prostora za gibanje itd. 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?