|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sesalec brez vrečke
4.5.2010 12:01:25   
zvezdica_1
rabim eno pomoč. kupujem sesalec, ampak niti približno nočem takega z vrečko. hočem posodo za prav, če bi bilo čiščenje preko vode, bi bilo super (kot je bil včasih nek rovus al kaj...). vodnega sesalca ne rabim, ker si ga tiste 2x letno lahko doma sposodim...
bi pa imela klasičnega s teleskopsko cevjo, nekje okoli 150€, do max. 200€. pa me zanima, kake znamke priporočate. sem nekaj gledala hoover, electrolux, gorenje.....user posted image

hvala in lep majski dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 12:13:18   
Felicita
mi mamo tegale

user posted image

je pa samsung, točn model pa ne vem... je pa super, kišta se lepo prazni, clo v pomivalca jo daš lahko oprat, dokaj okreten je, močen,... pa ma vse kar si želiš, razen vode, ki je po mojih izkušnjah (prejšen sesalec) samo sranje z njo. jest nimam pripomb.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 13:00:32   
Hope2
imamo dysona in ga ne menjam za noben denar. Imamo tudi hooverja, ampak ga še nisem niti 1x uporabljala

http://www.dyson.si/range/range.asp?base=CYLINDER


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.5.2010 13:01:40 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 14:07:19   
x_srečka_x
Imava gorenjev sesalec brez vrečk, pa se mi zdi, da je od njega večja umazanija kot od tistega z vrečko. Ko čistim tiste filtre je notri toliko prahu, da vse sosede zakadim. Meni ni všeč, največkrat uporabljam še vedno stari sesalec na vrečke.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 14:12:48   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: x_srečka_x

Imava gorenjev sesalec brez vrečk, pa se mi zdi, da je od njega večja umazanija kot od tistega z vrečko. Ko čistim tiste filtre je notri toliko prahu, da vse sosede zakadim. Meni ni všeč, največkrat uporabljam še vedno stari sesalec na vrečke.


jest sm se to čist zverzirala... tavelike smeti (torej tist v 'glavni' celici) stresem v malo vrečko, zavežem in vržem stran. ostalo vržem v tuš kabino in sam tuširam tok časa da ni nobenga prahu več... pa ni nobene svinjarije, se nič ne praši. edino če maš namen sesat naprej to ni primerno, ker pol je pač mokro... ampak ta naš ma itak tok velko komoro, da ga načelno ni treba praznit.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 14:20:50   
mini86
js mam tega ki ni vodni in ga ne zamenam za noben denar..

http://www.batagel.com/sesalniki/h2o.htm


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 15:47:19   
pizmovka
Mi imamo tegale:
http://www.lovecnacene.si/bosch-sesalnik-logo-bag-bagless-2200-w/m/280075/details/#

Brez vrečke, lahek, okreten, pa resnično ful močen. Za čiščenje je pa tudi enostaven. Sčistim filtre, umazanijo stresem iz posode in jo nato še sperem z vodo.
Z možem sva z njim ful zadovoljna.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sesalec brez vrečke
4.5.2010 15:58:49   
constanca
Dyson

ga ne menjam

(odgovor članu pizmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sesalec brez vrečke
5.5.2010 12:24:36   
Salamander
Mi mamo pa tega ELECTROLUX sesalnik ZXM 7030, ko je tud totalna zmaga, pa ga ne manjam za nič...

user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sesalec brez vrečke
5.5.2010 12:39:19   
Oceania
Salamander, katerega nezamenljivega sesalca pa ti nimaš doma?

(odgovor članu Salamander)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sesalec brez vrečke
6.5.2010 14:12:51   
zvezdica_1
hvala za vse nasvete in izkušnje. verjetno bom res takega brez vode kupila... bom šla v trgovino in se odločla glede na izgleduser posted image -ker funkcije in moč so pri večini itak enake....

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sesalec brez vrečke
11.5.2010 22:03:49   
Poly83
Ali ima kdo tega? Zdi se mi super ... lepa oblika, pa še majhen. Sem ga gledala že tudi v trgovini in me mika, ker je tudi cena zelo ugodna ...



http://www.bigbang.si/gospodinjski-aparati/sesalniki/suhi-sesalniki/463873-rowenta-ro346301-sesalnik


(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sesalec brez vrečke
12.5.2010 22:56:03   
zvezdica_1
so me danes v trgovini kar malo zmedli. ženska mi je vneto trdila, da se nek filter na sesalcu brez vrečke neprestano zamaši in da če nimaš nekega kompresorja, s katerim bi očistil sproti po vsakem sesanju, sesalec izgubi vso sesalno moč......gre pa za nek filter v obliki pravokotnika, s takimi malimi režami....
saj grem še v druge trgovine preverit,če to dejansko drži, ampak me je kar malo potrlo....

(odgovor članu Poly83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sesalec brez vrečke
13.5.2010 6:33:00   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

so me danes v trgovini kar malo zmedli. ženska mi je vneto trdila, da se nek filter na sesalcu brez vrečke neprestano zamaši in da če nimaš nekega kompresorja, s katerim bi očistil sproti po vsakem sesanju, sesalec izgubi vso sesalno moč......gre pa za nek filter v obliki pravokotnika, s takimi malimi režami....
saj grem še v druge trgovine preverit,če to dejansko drži, ampak me je kar malo potrlo....



nimamo nobenih takih težav z dysonom, imamo ga že 2 leti in nismo še nič čistili, kaj šele po vsakem sesanju. Posodo nesem v kanto za smeti, jo stresem, malo potolčem in to je to. Zadnjič sme en fini bel prah sesala in se je res malo zabasalo in izgubljal na moči, ampak sem šla 2x ven strest in je spet zagnal ko šus. Zdaj pa bo počasi res že čas, da operemuser posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sesalec brez vrečke
13.5.2010 7:10:15   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

so me danes v trgovini kar malo zmedli. ženska mi je vneto trdila, da se nek filter na sesalcu brez vrečke neprestano zamaši in da če nimaš nekega kompresorja, s katerim bi očistil sproti po vsakem sesanju, sesalec izgubi vso sesalno moč......gre pa za nek filter v obliki pravokotnika, s takimi malimi režami....
saj grem še v druge trgovine preverit,če to dejansko drži, ampak me je kar malo potrlo....



lol prvič slišim. oz. ne, vem da so take filtre mel sesalci pred 10 leti! dans kokr vem, majo vsi tko da se jih preprosto spere pod vodo in je to to. mi mamo našega že 2 leti, ga sicer peremo po vsakem večjem sesanju, pa ni čist nobene moči še zgubil. in takega pravokotnega filtra gotovo nima.

prodajalka pa ni prov dobra, lol, če te je hotla tko od nakupa odvrnit user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sesalec brez vrečke
13.5.2010 8:08:53   
zvezdica_1
no, ta "filter" je nek plastičen pravokotnik z režami, na vrhu pa prozorna gobica debeline 3 mm.
gre pa za ta sesalec https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=49&productid=1485

pa sem čisto zmedena spet..... grem še ta vikend v lov po drugih trgovinah...user posted image

< Sporočilo je popravil zvezdica_1 -- 13.5.2010 8:11:08 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sesalec brez vrečke
22.5.2010 11:38:27   
yellowcrystalstar
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

imamo dysona in ga ne menjam za noben denar. Imamo tudi hooverja, ampak ga še nisem niti 1x uporabljala

http://www.dyson.si/range/range.asp?base=CYLINDER



ja, mi tudi imamo dysona in je super. dela k urca.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?