|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex po porodu
7.9.2005 7:44:26   
CIPRESA
Mene pa zanima če je katera po porodu ko ste s svojim možem kaj krvavela??? Krvavitev pri meni ni bila močna pa tudi čišče več nimam pa me je vseeno zaskrbelo ker imam sedaj vsakič malo krvi (roza barve)na hlačkah ko grem na WC.
Pregled imam v petek pa me vseeno zanima če je imela katera kaj podobnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sex po porodu
7.9.2005 8:08:02   
mimica
Sicer sem rodila s CR, ampak sem tudi rahlo krvavela. Mislim, da je trajalo nekje 5. dni.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sex po porodu
7.9.2005 8:34:30   
mia-1
Hoj tudi pri meni se je pojavilo malo krvi in sem se ful ustrasila.Potem pa sem bila zaradi temperature sprejeta v porodnisnico in so me notri pregledali ce bi kaj notri ostalo pa ni bilo nic ampak mastitis.Me je blo kr mal sram ce bi ugotovil zdravnik da sva seksala.Ta krvavitev se je pojavila se ene 4 pol je pa zginla.LP

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sex po porodu
7.9.2005 8:41:16   
CIPRESA
Ja ker krvi ni sedajle skoraj nič več nič sem se pa ful ustrašla no pol je vse O.K. Ja tud men je mal zoprn klicat sedajle ginekologinjo pa ji tole povedat ker še nisem bla na pregledu.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sex po porodu
7.9.2005 8:51:27   
anckabancka
Tud jaz sem imela roza hlačke in se ustrašla. Zgleda, da to ni nič posebnega...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sex po porodu
7.9.2005 21:23:32   
Anonimen
Cipresa, kaj so se ti šivi tako hitro spravili v red? Saj še ni niti mesec po porodu. Kolikor vem, si pisala, da si bila ful šivana? Hvala bogu zate, da se je tako izboljšalo.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   sex po porodu
8.9.2005 4:51:49   
CIPRESA
Ja Blacky šivi so bili 14 dni po porodu že ful boljš sedaj pa jih sploh ni več videti. Mam kar srečo s tem. Meni se je res kar hitro vse poštimalo, zaenkrat je kot nebi rodila.

Moram potrkat na les da nebo kakšne spremembe.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?