|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shit-cu
22.8.2007 18:43:49   
* Mateja *
Čau!

Spet jaz! Kaj ima katera to pasmo in kakšni so psički? Pa kje ste jih kupili, ali so rodovniški?

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shit-cu
22.8.2007 18:51:03   
Anonimen
Mi smo imeli psičko, ki pa je žal že dobro leto pokojna user posted image . Bila je zelo svojeglava in trmasta. Drugače pa prijazna in crkljiva. Pri starosti 6. let so se začele težave z očmi. V bistvu se je stanje slabšalo iz leta v letu, tako da je na koncu bila že čisto slepa na eno oko, na drugega je zaznavala le sence. Žal ji je tudi tumor pritiskal na možgane, tako da smo se odločili, da jo damo uspavat, saj ni mogla več sama hoditi user posted image .

Drugače je pa veliko dela s česanjem. Ker je dlaka dolga jo je bilo tudi povsod na kupe. Mi smo psičko imeli notri in dela je bilo z njo zlo velik.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shit-cu
22.8.2007 19:44:01   
pravljica
mi jo imamo tudi user posted image  pa se ne spomnim 1 negativne stvari...sem vesela, da so nam priporočali to pasmo: iskali smo psičko, za v blok in za otroke...to smo dobili

zna se zakomplicirati pri česanju, če nameravaš pustit dolgo - takrat baje ni dovolj 2x dnevno česanje, lulat hodijo na papir, da se ne umažejo, rešitev pa so tudi navijalke user posted image
mi jo imamo kar na kratko postriženo in ni nobenih problemov...2-3x letno čisto na kratko (pred poletjem itak, da se lahko brez problemov kopa in ni za njo luže, se strese in je suha, pa potem pred snegom, da se ji ne delajo kepe na dlaki in okoli nog...jo oblečemo v plašček in je brez skrbi)

je zelo mirna, kot da je ni, če nimaš časa zanjo, spi pri nogah ali na svojem mestu...do otrok je zelo tolerantna, tujih se izogiba, domačemu ne stori ničesar, pa če se ji na glavo postavi...uboga pač toliko kolikor smo jo naučili (nismo pretiravali s kakšno šolo ipd.)

jaz to pasmo zelo priporočam user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shit-cu
22.8.2007 20:59:59   
* Mateja *
Hvala za odgovore! Sicer nismo imeli planiranega nakupa te pasme, sam sem vidla eno psičko in sem se kar zalubla, zato me mal zanima kako je z njimi. Jaz itak nameravam vsakemu psu dlako postrič, smo tega že navajeni kr imamo pudlja. Sicer gledam še za Yorkijem in Višavskim terierjem in zdej ne vemo čisto za katero pasmo bi se odločli. Vsi so za stanovanje, primerni za otroke, majhni so,...
Kaj pa dlako spuščajo če so ostriženi?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shit-cu
22.8.2007 22:11:16   
helloKitty
Ne ne puščajo dlake tud ko niso ostriženi. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shit-cu
22.8.2007 22:20:08   
pejka
Pri nas smo tudi imeli shi-tzuja. Full luštna pasma. Zelo družinska. Ima zlo veliko energije. Pa zelo rad otroke. Pa tudi crklja se zelo rad.
Kar se pa dlake tiče pa ni bilo pri meni velikega problema. Sej imaš po stanovanju dlake, sam tolk velik pa ne. Mačje dlake je veliko več po stanovanju. Drugače pa kupiš v trgovini za živali poseben šampon za dolgo dlako in pa balzam in se ga potem full lažje počeše. Drugače je pa odvisno od vsakega psa. Naš je imel full lepo gladko dlako in se ga je dalo lahko česat, prijateljica ima pa psičko, pa ima full scefrano dlako pa tako bolj trdo. Tko da poišči takega ki bo imel bolj svileno in mehko dlako.

Drugače pa priporočam, zelo!!!user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?