|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   silvestrska večerja
16.12.2006 15:28:33   
piškotka
Če boste za silvestrovo doma, kaj boste kuhale za večerjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: silvestrska večerja
16.12.2006 17:40:30   
kalbo
Čuj še nea vemuser posted image , bom sestavil meni pomojem kar zadnjega popoldne v štacuniuser posted image .

Lansko leto je bila pa Svinjska ribica v testu polnjena s suhimi slivami in zavita v prešano slanino. Za zraven so bli pa home made ravioli polnjeni z mozzarelo, baziliko, zbrincem in suhimi paradajzi. Za predjed narezek s teranom, aperitiv je bil pa moj teranov liker.user posted image  sladice pa nimam v glavi.

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: silvestrska večerja
16.12.2006 18:46:27   
Mary Poppins
Ufa, kalbo, ne s takimi, sliši se nesramno dobro.
Pri nas bo letos bolj turbo varianta. Ker bova oba praktično cele praznike v službi, bo verjetno kar tatarec, pa francoska, pa kakšne vložene gobe, artičoke, olive pa take zadeve. Samo za tradicionalno novoletno torto si moram pa vzeti čas, naj stane kar hoče.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: silvestrska večerja
16.12.2006 20:11:59   
teta beta
Mary poppins, kakšna pa je tvoja novoletna torta, če ni skrivnost? Jaz bom verjetno delala schwardzwaldsko, me pa zanima še kak predlog.

Kalbo, za sladico ti predlagam after eight pecivo
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1723 
zelo fina zadeva in preprosto za narest. Le malo več skute lahko daš, kot je v receptu, meni se je je zdelo malo premalo. Namesto after eight pa sem uporabila mentolove čokoladne ploščice iz Hoferja.

Piškotka, gremo v zgornji štuk k tašči, pa bo verjetno ona pripravila kaj, se še nismo zmenili. Jaz bom nesla sladico, mogoče pa še kaj, če dobim kako fajn idejo in če se mi bo dalo.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Mary Poppins)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: silvestrska večerja
16.12.2006 20:38:00   
lelaval
Bom sama z otroci, ker moj dela, pa bo verjetno kar hladni bife user posted image : fancoska solata, klobase (predvsem pariška), bifek in tunin namaz. Pa piškotki in pecivo, ki jih bomo kakšen dan prej spekli.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: silvestrska večerja
16.12.2006 21:34:52   
tinkamiška
No mi bomo meli večerjo bolj v morskem stilu.
Za predjed bo tunin tatarc, glavna jed pečeni škampi, školje in ribice, za prilogo pa široki rezanci. Sladica bo pa čokoladni founde(nevem,če sem prav napisala) Ni zakomplicirano, hitro pripravljeno, je pa res, da nas ne bo veliko...štirje bomouser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: silvestrska večerja
17.12.2006 10:51:12   
Mary Poppins
Ni skrivnost teta betauser posted image Ampak še ne vem, kakšna bo. Vsako leto je drugačna. Zaenkrat se odločam med ingverjevo in marcipanovo. Vsekakor nekaj s čokolado.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: silvestrska večerja
27.12.2006 17:01:59   
Katrin
Mi smo včeraj sestavili jedilnik user posted image :

predjed: popečeni toast s paradižnikom, česnom, sirom in olivnim oljem ("mehiško")

večerja:
  • goveja juha
  • pražen krompir in ocvrti svaljki
  • dunajski zrezki in zrezki v naravni omaki
  • zelenjava kot priloga
  • zelena solata (motovilec, rukola, kristalka) s čičeriko

po polnoči: sarma

sladice: rolada in razni piškoti ter slani prigrizki

Vsem želim prijetno silvestrovanje in srečno 2007!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: silvestrska večerja
28.12.2006 9:56:54   
Anonimen
vsi že veste kaj boste kuhal jz pa še nevem, vem samo to da bom naredila govejo juho, ptem nevem za konec bo pa sadna kupa made in doma speckano ( moja specialiteta) potem pa pecivo, potica, piškoti.... pa seveda veliko kave! ker čez praznike delam, rabm za energijouser posted image


srečno novo leto in veliko zabave na silvestrov večer!user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: silvestrska večerja
28.12.2006 10:10:20   
Marogica
Mi bomo letos po nekaj letih za SIlvestrovo doma.user posted image

Vem samo to, da ne bom komplicirala in si delala dodatnega dela z večerjami. Saj nismo zato doma ostali, da bi imela več dela, kot če bi bili kje drugje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: silvestrska večerja
28.12.2006 11:22:07   
anabanana
Haj, nas bo šest - dva para + dva otroka. Smo si s kolegico razdelile delo: jaz - narezek (malo), pohanje (dosti - za otroke in velike otrokeuser posted image ) in francoska solata. Ona - tatarski biftek in pecivo (ne vem kaj, ampak sigurno bo dobro, ker obvlada)

Uh, zdaj sem videla, da imam jaz več dela kot onauser posted image user posted image user posted image user posted image Kaj ko bi jo zadolžila še za juho?user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: silvestrska večerja
29.12.2006 13:19:08   
pety78
Jaz sem se pa za božično večerjo tak namatrala, da bodo za silvestrsko kar hrenovke. user posted image user posted image user posted image Hec!
Ampak prvi del stavka je pa resničen. user posted image

_____________________________



(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: silvestrska večerja
29.12.2006 13:23:39   
Naja31
Mislim, da ne bom nič posebej kuhala.Bova imela kakšen prigrizek (pršut, sir, tatarski biftek,...)
Kuhanja imam dovolj čez glavo.
Otrok bo pa upam spal.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: silvestrska večerja
29.12.2006 17:53:20   
lojzika
Mi bomo imeli verjetno kakšnje lignje pa potem še sirov fondue, ali pa čokoladnega. Pa še francosko verjetno pa razne dodatke

Bi mi pa pasala kakšna boljša ideja jedilnika, za spremembo

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?