|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sklepna revma
26.5.2008 9:56:59   
gaya
Imam 20 mesečno hčerko s katero sva v fazi postavljanja diagnoze. Pediater sumi sklepno revmo. Začelo se je z močno otečenim desnim kolenom. Sedaj po 1,5 meseca je oteklina delno izginila, ampak koleno ne more več iztegniti. Prav tako še vedno šepa na desno nogico, pravzaprav jo uporablja samo za oporo in celotno težišče prenaša na levo stran telesa. Sedaj čakava na hospitalizacijo na pedatrijo - revmatološki oddelek in jemljeva sirup Naprosyn.

Če ima katera izkušnje bi prosila, če jih deli z mano, kajti resnično so me prestrašili, ko so mi razlagali kaj lahko iz tega vse sledi in kaj naj pričakujem.

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sklepna revma
26.5.2008 10:44:10   
smotka lonib
jest ti lahko samo to povem, da jo ima moja mami. začela se je pri 35 letih. vsakih nekaj let so ji kolena tok otekla, da je bila v bolnici od 7do 21 dni. težko hodi. v začetku so ji otekli tudi prsti na rokah. prsti na rokah ji niso več otekali, jih pa ne more čisto vseh skrčiti. spomladi lčetos je spet zbolela. tokrat so se ji bolečine pojavile v ramenih in to prvič, da je komaj roke dvigovala.
je pa problem, ko zboli za kakšno angino, ker takrat ji udari na sklepe. tud zdej je bilo tako. zbolela za angino in bolezen je spet udarila na sklepe. je pa problem pri njej ta, da dela v vrtcu, kjer pa lahko vsak trenutek zboliuser posted image .

jest srčno upam, da pri tvoji hčerki ne gre za sklepno revmo, ker je to pa res hudo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sklepna revma
26.5.2008 14:40:23   
purple
Sklepna revma je res zahrptna diagnoza. Jaz sem zbolela pri 33 letih.  Sklepi otekajo, bolečine so kar hude. Pozdravit se ne da, da pa se lajšat. Upam, da pri vama ni to. user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sklepna revma
26.5.2008 15:35:49   
gaya
Tko, midve greva jutri na sprejem na pediatrično na vrazov trg. Zdaj se mi pa tud sanja ne, kaj moram vzet s sabo za malo, pa kaj za sebe. Pa zase verjetno plačam, če ostanem ob njej(kar seveda bom, ne glede na vse) a pol zase tud dobim zraven obrok,.. skratka še kake info o tem bi mi prav prišle. In srčno upam, da greva po najlažji poti skozi tole, ker mi gre kr na jok, ko pomislim, kaj jo lahko še čaka,....

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sklepna revma
26.5.2008 17:18:54   
purple
Zase rabiš verjetno kakšno trenirko, pa osebne potrebščine. Zase boš mogla plačati- zraven ti pripadajo normalni obroki hrane.
Za tamalo pa tudi kakšna pižamica ni odveč, pa kakšna igračka.

Držim pesti in upam na vse najboljše.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil purple -- 26.5.2008 17:19:45 >


_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sklepna revma
27.5.2008 13:10:31   
Pikicapokica6
Gaya, tudi mi mislimo nate in tvojo pupico. Upam, da ni to, kar misliteuser posted image  Sva obe oktoberki, se spomniš? Včasih sva malo več debatirale. Drži se.

Držimo pesti.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sklepna revma
27.5.2008 13:38:21   
*anč*
gaya  držta se! upam,da bojo ovrgli to diagnozo in da vama dnevi v bolnici čimprej minejo. user posted image

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?