|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skrb
24.5.2005 19:19:00   
KiSsMyAsS
Moj fant ima alergijo na cvetni prah ali je mozno da bo moj otrok imeu alergijo?? jst nism alergicna na nc. LP :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   skrb
24.5.2005 21:09:57   
Gina
Možno, ni pa nujno. Še če bi bila oba alergika, ne bi bilo nujno, da otrok dobi alergijo. Bi pa imel seveda več možnosti.

Zakaj imaš pa ti tak nick, da potem nobeden ne ve, a bi te resno jemal ali ne?

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   skrb
24.5.2005 21:12:07   
KiSsMyAsS
Tak nick mam skor povsod, pa vedno resno napisem kar mislim, zato brez skrbi, ce nebi resno misla nebi pisala sm... Hvala za odg. :sloncek:

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   skrb
24.5.2005 21:31:37   
Gina
A tako....ja no, potem pa v redu...:)

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   skrb
25.5.2005 18:34:32   
Janeja

Ja, na žalost je kar velika možnost, da otrok podeduje alergijo.
Tudi moj Jan je bil hud alergik že od prvih mesecev naprej. Mož ima alergijo na cvetni prah jaz pa nobene (oz. na sonce ampak to ne vem če šteje :zmeden2: )

Od začetka bodi pozorna na kakšne pikice, pa ne se pustit prepričat, da se otroku kožica čisti. Zahtevaj napotnico za alergološko, da se čim prej prepričate pri čem ste.

Uživaj v nosečnosti, pa držim pesti, da se vseeno ne boste ubadali z alergijami.

LP

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   skrb
25.5.2005 18:58:35   
Gina
Kaj pa vem, jaz sem alergik, moj bivši ni, pa ima en otrok malo alergije, zelo občasno, ki zelo upam, da jo bo prerasel, drugi pa ne.
Moj:love: je tudi alergik, se pravi sva oba starša, pa naš mali za zdaj ne kaže nobenih znakov. Trkam.

(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   skrb
25.5.2005 19:17:03   
Janeja
Ja Gina, fejs trkaj.

Sicer pa ni 100% gotovost, da se alergija vedno podeduje. Imaš pač srečo, da si med tistimi redkimi. Tudi jaz še vedno upam, da moja pikica ne bo imela še teh problemov. Močno držim pesti za vas in za nas, da bo šla vsaj v drugo alergija mimo nas.


(odgovor članu KiSsMyAsS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?