|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slikice - buši 30t
22.8.2005 7:52:37   
AKŠ
evo-uspelo mi je dati v album tudi slikice od svojega bušija v 30-tem tednu.....


Neposredna povezava do sporočila: 1
   slikice - buši 30t
22.8.2005 8:16:14   
Udb
Dobro jutro!
Luštkan bušek!

Kako ste kaj oktobrke?

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   slikice - buši 30t
22.8.2005 8:29:31   
MojcaG
juuutroooo!!

lep buši, akš! moj je že ena velika žoga! :)-:)- sem pa tolk ponosna nanj.. jaz sem fajn, za sabo imam spet eno fajno noč, kar pomeni, da sem spala, samo na wc sem enih parkrat šla. to pomeni prespana noč. je pa ena neprespana cirka na teden.

trenutno komaj čakam, da se :love: zbudi, da grema po trgovinah, želim dobiti eno lušno blago za posteljnino.
in ostale? kako? in imena? imate že fiksno določena?

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   slikice - buši 30t
22.8.2005 8:55:45   
nana 27
Dobro jutro!

AKŠ, zelo lep buši. Jaz kar ne morem verjet, da morajo naši :duda: do konca še pridobiti težo in da bodo naši bušiji na koncu zares O G R O M N I.

Danes imam pregled in sem malo na trnih. Upam, da bo vse v redu, da je :duda: ravno prav težak in da se v redu počuti. Vprašala bom, kako je kaj z nizko lego glavice.

Preživite lep dan :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   slikice - buši 30t
22.8.2005 9:02:28   
AKŠ
moja noč je bila pa danes katastrofalna - nič spanja, wc kr naprej in naprej....

ja kar se tiče stvari za miceno pa imava že veliko. Imava že voziček, posteljico + zibelko, avtosedež, kup cunjic, jutri pa dobiva še previjalno mizico....

zdaj moram samo še stanovanje do konca popedenat, da bova lahko to vse skup not postavla....


še eno vprašanje dekleta....ali mogoče katera ve, kolk imajo kaj ceno zidarji - meni namreč dela očkov kolega in bo cena verjetno zelo solidna, ampak meni se še sanja ne :zmeden: , kolk so drugače kaj cene zidarjev in polagalcev ploščic.....mi lahko mogoče katera kaj pomaga? Hvala že v naprej....

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   slikice - buši 30t
22.8.2005 9:25:36   
žužu
lepe slikce!
tudi pri nas počasi pripravljamo vse potrebno za novega člana.
spanje je pa tako tako. en teden nič, drug teden malo več, pa bo že...

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   slikice - buši 30t
22.8.2005 12:31:35   
bebika
Ojla!
Akš lep buši, jest sem tud svojga slikala, upam, da ga mi bo uspelo še danes dat na RR.
Drugače se pa jest bolj slabo počutim, se me nekaj loteva. Grlo me boli pa kašljam... skratka bolj slabo spim, pa še kuha me nekaj. Sej bi še šlo pa sem v službi in mi ni nč fajn. Pa ve ste zdrave? A kej odštevate dneve? Jest grem samo še 13 X v službo potem pa počitnice :bravo: .
Ena je spraševala glede imen. Pri nas bo fantek Aljaž za punčko smo se pa premislili. Namest Sara bo Pia. Kako se vam zdi?

lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
22.8.2005 22:08:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?