|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slim n lift-perilo za oblikovanje postave na ...
27.1.2009 9:11:32   
zita






A je katera mogoče že kupila? Nikoli nič ne kuujem preko top shopa, prejšnji teen mi je pa ena znanka rekla, da je to kupila in da je super.

A poznate?







user posted image









    Cena: 55,60 €

  • SLIM N LIFT SUPREME COMFORT- PeRILO ZA OBLIKOVANJE POSTAVE
  • perilo za oblikovanje postave je primerno za vse ženske: drobne, srednje in malo bolj močne
  • izboljšano perilo oblikuje telo od kolen do prsi
  • udobno in naravno perilo, izdelano iz bambusovih vlaken
  • bambusova vlakna zagotavljajo suho kožo, odvajajo pot in poskrbijo za zračnost preila
  • koža diha – pod perilom vam ni vroče
  • perilo je izredno tanko, šivi nevidni, tako de je povsem neopazno pod obleko
  • v trenutku lahko izgledate bolj vitki
  • perilo oblikuje vaše telo: zadnjica je dvignjena in bolj čvrsta, obseg stegen in pasu ožji, trebuh bolj plosk, zgladi celo gube na hrbtu in pod nedrčkom
  • user posted image ob nakupu kar 2 kosa Slim N Lift Supreme Comfort: v črni in bež barvi
  • Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 9:18:11   
    hrabra miška
    Jaz sem ga kupila in sem zadovoljna. Kupila sem ga pa preko Quelle in je ceneje je pa ista zadeva. 

    _____________________________

    Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
    Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

    (odgovor članu zita)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 9:36:11   
    Ženkica
    IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

    Jaz sem ga kupila in sem zadovoljna. Kupila sem ga pa preko Quelle in je ceneje je pa ista zadeva. 


    Kako se pa v Quelle temu reče, mogoče veš? Pa kakšna je cena?

    Priznam, da je tokrat tudi mene zamikalo user posted image

    (odgovor članu hrabra miška)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 9:49:03   
    Ženkica
    Tole sem našla? http://www.quelle.si/si/q4r/kosmetikgesundheit/bodyform/specialfursie/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8xMjc4MDQmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3NpJTJmc2lfU0klMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3NpX3NpXzEzNjYyJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMzY2Ml9zaV8xMzY5NyU3ZCZmaF92aWV3PWRldGFpbCZmaF9yZWZ0aGVtZT1wcm9tb180MyUyY2RldGFpbCUyYyUyZiUyZnF1ZWxsZV9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMzY2MiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTM2NjJfc2lfMTM2OTclN2QmZmhfcmVmdmlldz1zdW1tYXJ5Jg==/m-/index.html

    (odgovor članu Ženkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 10:21:17   
    hrabra miška
    Ni to. Počakaj,bom probala poiskat.

    _____________________________

    Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
    Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

    (odgovor članu Ženkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 10:23:16   
    hrabra miška
    Evo tukaj so  http://www.quelle.si/si/q4r/kosmetikgesundheit/bodyform/specialfursie/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8xMjc4MTUmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz00JmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMzY2MiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTM2NjJfc2lfMTM2OTclN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3NpX3NpXzEzNjYyX3NpXzEzNjk3X3NpXzEzNzAwJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-127815/index.html

    _____________________________

    Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
    Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

    (odgovor članu hrabra miška)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: slim n lift-perilo za oblikovanje postave...
    27.1.2009 10:47:10   
    Petr_a
    preko ebaya je še ceneje :)

    (odgovor članu zita)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
    Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    To so najbolj redka otroška imena
    Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
    photo
    Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




    Dudica.
    пеперутка16

    Do kdaj je imel vaš otrok dudico?