|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sončna krema
11.6.2013 9:31:34   
abc123
Živjo,
katero sončno kremo uporabljate za svoje malčke?

Mi smo Eucerinovo, faktor 30, pa bi mogoče letos menjali, čeprav nam je bila čisto OK.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sončna krema
11.6.2013 9:42:28   
Hope2
Do 2 al 3 leta bio-mineralne faktor 20.

Vmes še kako dm-ovo za otroke, faktor 20 al 30 nisem več ziher. Sem pa z njo zelo zadovoljna in bom tudi letos kupila, ko pridemo v SLO.

Tudi hoferjevo za otroke sem 1x kupila- tudi všeč.

Trenutno ima niveo, ker ravno takrat nisem nobene druge dobila- porabit pa je trebauser posted image

Se držim neke zapovedi, da ne grem čez 20 faktor, redko kupim 30. Mažem redno, ne šparamo kreme in nismo zunaj v največji vročini, in še to več ali manj vedno v senci.

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sončna krema
11.6.2013 10:45:23   
KIKI****
Skoraj vedno LIDL-ovo, lani tudi DM-ovo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sončna krema
11.6.2013 10:45:32   
sazi
solar aloe vera 30 - sem ravno včeraj kupila novo

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sončna krema
11.6.2013 10:53:10   
Najaa
Lidlovo faktor 25 ali 30.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sončna krema
11.6.2013 12:58:07   
ribica.
nobeno!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sončna krema
11.6.2013 13:00:43   
Izabelina
od justa...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sončna krema
11.6.2013 13:06:02   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

solar aloe vera 30 - sem ravno včeraj kupila novo

Tudi jaz imam to, ker imam alergijo na sonce.
Za otroke ponavadi niveo.

Na kaj ste pa pozorne pri nakupu sončne kreme za otroke? Česa naj ne vsebuje, oz. kaj je pomembno, da vsebuje?

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sončna krema
11.6.2013 13:07:33   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

nobeno!

Zakaj pa ne??? Se skrivate cel dan pred soncem?

Jaz je samo eno leto nisem uporabljala (po nasvetu zdavnice), sem se ful pazila, ampak me je vseeno opeklo, pa alergija se mi je vseeno pojavila.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sončna krema
11.6.2013 15:19:04   
lonchy20
La Roche Posai, ali pa Mustelo!

_____________________________

:)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sončna krema
11.6.2013 21:31:19   
matkica
od justa

(odgovor članu lonchy20)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sončna krema
13.6.2013 9:04:35   
kindersurprise
Za sina uporabljamo izključno Eucerin Sun losjon z mineralnimi UV filtri ZF 25. Meni osebno se zdi, da so mineralni UV filtri boljši kot kemični...je pa stvar vsakega posameznika, da se odloči zase.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sončna krema
13.6.2013 9:06:29   
saragr
Avon

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sončna krema
13.6.2013 9:33:46   
maychi
Lidl-ovo ter aloe vera solar (faktor od 20 do 30).

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sončna krema
13.6.2013 10:19:13   
anit6
Za partnerja aloe vero, ker po ostalih dobi izpuščaje. Za ostale pa iz lidla, DM, mullerja.

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sončna krema
13.6.2013 10:30:36   
MTFP
Just

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sončna krema
13.6.2013 12:27:27   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

nobeno!

Zakaj pa ne??? Se skrivate cel dan pred soncem?

Jaz je samo eno leto nisem uporabljala (po nasvetu zdavnice), sem se ful pazila, ampak me je vseeno opeklo, pa alergija se mi je vseeno pojavila.


Ma jaz se bolj ko ne izogibam te kemije in mamažem sicer, ko gremo ven sam ko imata pa že mal podlage pa ne več. Gledam na to, da ni previsok faktor, ker pol je res sama kemija.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sončna krema
14.6.2013 22:56:47   
Urska09
Eucerin in samo Eucerin. Za otroke in moža z mineralnimi filtri, zase pa tisto, ki je za alergije. Samo lani sem imela bio popadke in kupila eno natur oh in sploh kremo in sem v Grčiji fasala tako alergijo, da sem šla na tablete. Ob tem, da med 11 in 17 sploh nisem bila na soncu, niti v vodi. Letos spet Eucerin.

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sončna krema
15.6.2013 14:45:01   
šrimpf
eucerin mineralna, faktor 25, nikoli ni malega opeklo, nobenih alergij, cena je sicer malo visoka, ampak saj to se kupi enkrat na leto

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sončna krema
15.6.2013 16:26:29   
LuLu
Zveza potrošnikov Slovenije je delala teste prejšnja leta... malo za vzorec user posted image
  • Faktor 20: Nivea, Ombia, Sundance,
  • Faktor 30: Ombia Hofer, Nivea Sun, Garnier Ambre



  • za otroke od najboljše ocenjenega pa dol... La Roche Dermokids (30) , Bübchen (30) , CadeaVera (30) , Nivea SUn Swim (50f),Avon Sun (30f), Eucerin Kids Sun spray(50), 

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sončna krema
15.6.2013 16:31:54   
LuLu
Samo par stavkov...
najhujša posledica od sonca je lahko kožni rak. Ta se ziher ne pokaže kot alergija ali opeklina tisti teden, ko ste na dopustu, ampak čez leta. Zato ne kar slepo zaupat npr. Eucerinu, ki ga omenjate dosti, ker pač ni bil opečen. Imamo v družini en primer, kjer se vsake toliko opravi poseg na koži, ki je posledica sončenja izpred 20, 30, 40 let... (pa ni bilo pretiravanja, ampak sončenje, ki je bilo takrat množično)

Najboljše je, čim manj na soncu oz. zgodaj zjutraj in pozno popoldan.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sončna krema
15.6.2013 16:39:36   
josephine27
Mi kar vsi uporabljamo Eucerin s faktorjem 50 in smo z njo zadovoljni. Mož je blondinec c svetlo poltjo in ga sicer rado hitro opeče. Jaz imam alergijo na sonce in vitiligo. Večina krem mi ne paše, ker me po njih na soncu še vedno peče oz. srbi. Se sicer vedno držimo v senci kadar nismo v vodi, sploh v tistih ta hudih urah.


Da ne odpiram nove teme. Katero kremo uporabljate za obraz? Mislim tako za vsak dan po mestu pa da ima zaščitni faktor. Meni so vse premastne jo pa prav zarad vitiliga rabim vsak dan. Kakšna ideja.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sončna krema
15.6.2013 17:08:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Samo par stavkov...
najhujša posledica od sonca je lahko kožni rak. Ta se ziher ne pokaže kot alergija ali opeklina tisti teden, ko ste na dopustu, ampak čez leta. Zato ne kar slepo zaupat npr. Eucerinu, ki ga omenjate dosti, ker pač ni bil opečen. Imamo v družini en primer, kjer se vsake toliko opravi poseg na koži, ki je posledica sončenja izpred 20, 30, 40 let... (pa ni bilo pretiravanja, ampak sončenje, ki je bilo takrat množično)

Najboljše je, čim manj na soncu oz. zgodaj zjutraj in pozno popoldan.


Jaz sem enkrat brala en zanimiv članek o kožnem raku......ko so delali statistiko, so ugotovili, da se kožni rak veliko pogosteje pojavlja na predelih, ki niso izpostavljeni soncu (recimo zadnjica, podplati), kot pa na predelih, ki so izpostavljeni soncu......da se kožni rak pogosteje pojavlja pri tistih, ki so manj izpostavljeni soncu kot pa pri tistih, ki so več izpostavljeni soncu.....

Zdaj pa bodi pameten......

Drugače pa ne kompliciram......v času od 12 do 16 ure se pri nas izogibamo sonca.....iz preprostega razloga, ker nas je takrat vroče......uporabljamo pa vsi Nivejino kremo za otroke, da jo potem v dveh letih ravno porabimo do konca.......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sončna krema
15.6.2013 17:16:20   
LuLu
liliana,
jaz tudi ne bom preveč pametna. Ta moj primer poznam in tudi so dr. povedali zakaj. V podrobnosti se ne bom spuščala user posted image
Je pa seveda sonce nujno potrebno za kožo.
Isto je tukaj z rakom na pljučih.... nikoli kadil in podobne.
Mi se soncu izogibamo ob hudih urah in upam, da to na dolgi rok zadostuje za zdravo kožo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sončna krema
15.6.2013 22:21:13   
abc123
Hvala za vaš mnenje. Letos sem nabavila nivea sun kids swim and play fator 50, ker nisem uspela priti do lekarne. Seveda se tudi mi izogibamo soncu, smo notri od 11-16,17 ampak se vseeno namažemo tudi zjutraj in pozno popoldne user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Julija
TLF

Kako vam je všeč ime Julija?

zelo mi je všeč (25%)

mi je všeč (30%)

ne vem (5%)

nič posebnega (27%)

ni mi všeč (13%)


Število vseh glasov: 454

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!