|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spalna vreča
27.12.2006 18:28:56   
žlička
Do kdaj ste imele svoje otroke v spalni vreči?

Pa še to...ali je katera na območji Ljubljane v zadnjem času kupovala spalko...sem bila v H&M pa je nisem nasla, v Intersparu imajo ful pretople so pa zelo ugodne 4.000 sit (ce katero zanima-in meni ful lustne)....v najslabsem primeru bom kupila blago. v BC so vrjetno ful drage, kaj pa Leclerk?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spalna vreča
27.12.2006 19:11:18   
Anonimen
Pri nas sem ji jo uporabljala tam do enega 18. meseca.

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spalna vreča
27.12.2006 19:28:30   
1Tanya
Naš je star 7 mesecev pa sem ga ravno pred prazniki dala v spalno vrečo, ki sem jo kupila v Sparu in ni nič pretopla. Ga pač ne pokriješ z odejco, ampak je sam v spalki. Drugač sem pa v H&M spraševala cel mesec in jih do prejšnjega tedna še vedno niso imeli.

Men je ta Sparova čist OK.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spalna vreča
27.12.2006 19:58:04   
mami darka
Tut mi mamo uno iz Interspara pa je ful zakon. Nč pretopla, pa še mehka.user posted image

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spalna vreča
27.12.2006 19:58:47   
Anonimen
hm. bom bolj slab napotek user posted image
Naš je star 18m pa še vedno spi v vreči. Kupila sem jo že zelo dolg nazaj v HMju. številko 86-98. zdaj jih pa res nimajo več.
Tudi jaz sem razmišljala, kaj bo, ko bo to prerasel. V BCju ne dam 7 jurjev za Odejino. Ker mi je čist preveč.
Kaj pa če bi kupila blago, pa sešila samo do pasu? A veš, da ima noge v vreči, pa elastiko v pasu? To po moje ne bi smel bit problem sešit.

(odgovor članu 1Tanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spalna vreča
27.12.2006 20:04:29   
žlička
hoj sunqueen!

zdej imam odejino, ki jo je kupila moja mami, pa mi je res prevec draga da jo kupim ponovno....sej za zasit mi ni problemam, al mami al pa teta...sam vcasih lahko kaj ceneje kupis kot pa da ti sesije nekdo. Pa v Sparu v CP nimajo ta velike stevilke. Pretopla pa mi je zato, ker ima Ziga zdej za pokrit puh.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spalna vreča
27.12.2006 20:14:41   
sjug
Pri nas je spalna vreča zakon. Smo v hiši in je bolje, da sta otroka tudi ponoči na toplem, ker se rada razbrcata. Ta starejša jih bo kamlu imela pet, pa jo še vedno uporablja, doma sešito, seveda.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spalna vreča
27.12.2006 20:19:22   
Anonimen
Jaz sem jo kupila v H&M kaka dva tedna nazaj, je bla iz 4.000 znižana 30%.user posted image  Velikost je pa od 50 do 62. user posted image

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spalna vreča
30.12.2006 15:57:52   
frutka_
Fantek star 2 in pol in jo uporabljamo še zmeraj. Kupila v H&M in je v redu. Odpre se na strani  ter zgoraj in nima dolgih rokavov.

Uporabljamo jo predvsem zato, ker se ponoči razbrca in ga zebe.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spalna vreča
31.12.2006 17:04:45   
žlička
sem ze kupila blago...drugo leto gre pa v sivanjeuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spalna vreča
4.1.2007 18:28:12   
BARBARA R.
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Fantek star 2 in pol in jo uporabljamo še zmeraj. Kupila v H&M in je v redu. Odpre se na strani  ter zgoraj in nima dolgih rokavov.

Uporabljamo jo predvsem zato, ker se ponoči razbrca in ga zebe.



Kako dolga pa je, da mu je prav?  Mi namreč ne dobimo dovolj velike.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spalna vreča
5.1.2007 14:19:28   
honey
Joj, imate pridne otroke, da spijo v vreči. Naš je spal pribl. 2 meseca, potem je bilo pa konec. Sicer je rojen aprila, tako da mu je bila pižamica in odeja povsem dovolj, ko je bila pa zima, je bil pa star približno 9 mes. in je skoraj živčni zlom dobil, ko sem ga dala v vrečo. Poskusila sem letos spet (20 mes.) in je bila še večja katastrofa - dretje, kričanje, tuljenje ipd. toliko časa, da je odprl zadrgo in splezal ven. Očitno je preveč omejen v njej, da se ne more obračat ali kaj vem kaj mu je. Zdaj ima kar navaden zimsko kouter in to je to.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?