|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spravilo...
7.8.2006 16:42:49   
malecka
mene pa zanima, če katera od vas pripravlja domačo omako za zimske dni.
Prepražiš čebulo dodaš narezano papriko in paradižnik. To dušiš kakih 20 min in ko se ohladi zmiksaš in spakiraš v lončke po deci. potem daš zmrznit in imaš sredi zime omakco za več stvari (makaronflajš, zrezki v omaki, juhe, ...)user posted image

Aima katera podoben recept, rada bi letos mal drugač pripravila to omako pa nikjer ne najdem nobenega recepta za to, zato z idejami na plan


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spravilo...
7.8.2006 16:49:51   
Anonimen
ja js sem vložila naslednje...ltos še ne sicer prejšna leta pa...na olivnem olju sem poprašla mal čebule pol pa dala veliiikkk paradajza, in to celga z lupino vred zmiksanga v multipraktiku, k eni rundi sem dodala tut bučke - cukete. pa zadevo sem mal začinila po okusu in kop v kozarce po 2 deci. zadevo sem pol uporabljala namest pelatov za omake pice in podobno. pa nič nism zmrzvat dajala!

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Uvajanje novih živil: Pravilo štirih dni
S pravilom štirih dni boste otrokove potencialne težave z določeno prehrano ali prehransko sestavino ugotovili že na sam...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?