|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   steklenička avent
26.7.2007 10:00:20   
2.2.
zdravo! imam vprašanje: zakaj mi pušča včasih steklenička- flaška ko otroka hranim ali pa pije. zamenjala sem prav tako flaško in dude pa še vedno mi včasih poteče. ali se mogoče navoj tako hitro znuca ali kaj. toliko da se razumemo poteče okoli navoja??'user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: steklenička avent
26.7.2007 12:04:32   
Tinca7
Če se ti dogaja samo pri eni, potem se je verjetno res navoj znucal. Drugače morš pa res faj privit, pa poglej, če je cucelj dobro notr nastavljen, ker včasih se samo na pol zatakne, pol se pa navoja ne da do konca zavit.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: steklenička avent
26.7.2007 13:25:18   
ajdaN
No pri nas včasih pušča, če jo premočno zaprem. TAkrat jo odprem pa še 1x zaprem - bolj nalahno. Ni treba ne vem kako močno zapirat, ker je večja verjetnost da bo puščala.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: steklenička avent
26.7.2007 13:28:26   
Naja30
Meni tudi stalno nekaj pušča ta flaša! Pa sem kupila novo in tudi pušča. Mogoče je pa res tako občutljiva, da jo je treba narahlo zapret, ne premočno?user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: steklenička avent
26.7.2007 20:41:03   
ajdaN
Ja naš ima celo paleto teh flaš, pa nobena ne puščauser posted image . Mislim, da jih ima najmanj 6 pa nobenih problemov. Večkrat nam pa spustijo tisti neki magični lončki pa lončki s slamco ipd.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: steklenička avent
26.7.2007 21:26:17   
miši
pri nas pušča samo,če nerodno zapremo pa če je prevroča voda, potem kje popusti. včasih se tudi na navoju nabere kaka kapljica pa izteče ven. samo odviješ in nazaj zaviješ. nam so te flaše zakon, enako cuci.

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: steklenička avent
27.7.2007 14:45:13   
Shorty_

enako
IZVIRNO SPOROČILO: miši

pri nas pušča samo,če nerodno zapremo pa če je prevroča voda, potem kje popusti. včasih se tudi na navoju nabere kaka kapljica pa izteče ven. samo odviješ in nazaj zaviješ. nam so te flaše zakon, enako cuci.

(odgovor članu miši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: steklenička avent
28.7.2007 20:34:27   
saška*
Predlog...če imate toliko problemov zamenjajte firmo flašk. Jaz sem in zdej ni več problemov.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: steklenička avent
29.7.2007 16:57:32   
lunca2
Tud mi mamo samo AVENTOVE flaške in zaenkrat še nobena ne pušča.user posted image Jaz sem zelo zadovoljna z njimi.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu saška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: steklenička avent
29.7.2007 18:41:28   
krfjolca
Mi imamo morje Aventovih flaš. Čez 10  (dont ask user posted image ), pa nobena ne pušča. So pa puščale na začetku, ker sem premočno zategnila. Zdaj pa narahlo, pa je kul ;)

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Čišča
grahek85

Koliko časa je trajala čišča?

do 2 tedna (27%)

2 do 4 tedne (26%)

4 do 6 tednov (36%)

več kot 6 tednov (11%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!