|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stoli dukdalf
26.7.2010 11:41:57   
livia
Baje so kar kvalitetni. Za tiste, kis te jih videli v živo, me zanima razlika med modelom Cha Cha in Blues oz Aspen. Iz neta ugotovim le razliko v teži stola - Cha cha je 4 kg, druga dva 2,8 kg. Jaz bi raje lažjega, da ga lahko spraviš v trugo, samo ne vem, če je potem tudi tako kompakten kot Cha Cha.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stoli dukdalf
26.7.2010 12:51:22   
urška
jaz jih imam. stoli so res super. pa jih imamo že nekaj let. res pa je, da ne vem modelov, katere imam. razlika pri njih je tudi v nosilnosti. in mi smo jih kupovali predvsem po tem. 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stoli dukdalf
29.7.2010 18:24:14   
Pokora
To je ena izmed boljših firm za kemp stole. So res zelo trpežni. Ne vem ker model imamo mi, se pa super obnesejo.
Pri nakupu bodi pozorna da so nogice vsaka posebi - da nista dve in dve povezani skupaj (upam da si predstavljaš kaj hočem reči). To je pomemno zaradi neravnih terenov - te ki imajo posamezne nogice so bolj stabilni. Isto velja za mizo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stoli dukdalf
31.7.2010 1:45:03   
viv_
A lahko kakšen link prosim?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stoli dukdalf
31.7.2010 6:51:00   
Pokora
http://www.dukdalf.eu/index.php?option=com_catalogger&item=24004&Itemid=2&lang=en

Ta prvi trije modeli so taki ki imajo povezane nogice, ostali pa ne. To je sicer uradna stran, pri nas jih dobiš v Merkurju, imajo ponavadi enkrat letno kakšno akcijo, pa so potem malo cenejši, ker imajo drugače kar ceno. Samo so pa res vredni svojega denarja.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stoli dukdalf
31.7.2010 6:55:59   
Pokora
Livia, sem malo pogledala in ugotovila da imata Aspen in Blues povezane nogice. Tako da, če se odločaš med temi tremi modeli, potem definitivno vzemi Cha Cha.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?