|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stres
10.12.2022 17:57:30   
Sofia123
Pozdravljeni, 
ker nevem na koga naj se obrnem sem se odlocila, da svoj problem izpostavim tukaj. Prvo da povem, da se mi zdi da moj problem ni vsakdanji in da se to ne dogaja vec toliko pogosto in da se zaradi tega ze dosti hudo pocutim ampak se vseeno hocem odkrito mnenje, nisem pristas tepeza, Ko sem bila majhna sem to vsakodnevno dozivljala sicer nad sorojenci. Rodila sem pred 8 meseci cudovitega fantka kateri mi pomeni najvec na svetu ampak iz neznanega razloga se ucasih ulovim da ga udarim (ne pretepem ampak po ritki ali pa primem malo bolj na grobo) u sekundi to dejanje obzalujem in ne razumem zakaj se mi to dogaja. Prosim za kakrsen koli nasvet kako se temu izogniti. Zivcirajo me neke stvari kar se tice sincka in nevem zakaj. Vem da otrok ni kriv nic da otrok neve kar se dogaja okoli njega in ne razume zakaj ga po ritki saj je premahjen. Dojencek je se meni pa je tako hudo in tako zal in vsakic recem da nebom vec zjokam se takoj ko to naredim objamem ga ga potolazim ampak v sebi se pocutim kot da umiram usakic ko to naredim. Prosim za pomoc mer sem ze obupana. Ne upam povedati nobenmu ker me je strah da ga bom zgubila zato me to se bolj zre. Vem da sem zaradi tega slaba mama ampak se res zelim znebiti teh misli in takih stvari. Hvala 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stres
20.12.2022 7:23:07   
Muigetr
še naprej se trudi. Mislim, da bi se morali naučiti meditirati, ko ste jezni, da ne bi prizadeli otroka

slope io


(odgovor članu Sofia123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stres
7.2.2023 0:41:41   
irinabrok

IZVIRNO SPOROČILO: Muigetr

še naprej se trudi. Mislim, da bi se morali naučiti meditirati, ko ste jezni, da ne bi prizadeli otroka

positive words s




Jaz sem istega mnenja. Ne bodite tako strogi do sebe in ne govorite si, da ste slaba mama. Pred dvema letoma sem imela iste občutke. Poleg tega sem po rodu iz Francije in ko sem se preselila v Slovenijo, nisem znala jezika in tam nisem našla nobene pomoči.

(odgovor članu Muigetr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...