|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilec pušča madeže
11.1.2009 16:54:54   
zelva
Hojla!

Mogoče katera ve v čem je problem, da mi mesec dni star sušilec pušča madeže na oblekah!
Na temnih zgleda kot bi bil nek flek od maščobe na svetlih je pa taka oker barva! To ni na vsaki coti mogoče na treh od cele žehte je pa vseeno moteče! Ga moram reklamirat al je napaka moja?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 16:56:59   
Gina
To ti pralni stroj dela, ne sušilec.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 17:04:12   
zelva
Zakaj? Tega nisem opazila prej ko sem sušila na žici al pa odzuni, al pa nisem bila pozorna! 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 17:06:58   
Gina
Od kod bi lahko karkoli prišlo v sušilec, da bi ti pustilo madež? Vanj ne daješ praška, niti karkoli drugega najbrž? Pa ti madeži najbrž gredo proč, če še enkrat opereš perilo, a ne? Ma ne vem, sklepam po našem pralnem stroju, če ga preveč nabašem, včasih tudi čisto enake reči počne. Pušča mastne madeže sem in tja na kakšni coti. Sklepam čist laično, da pač zaradi nabutanosti ne spere dobro. Kaj pa vem, lahko se pa motim.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 17:15:09   
zelva
Ja maš prav ja da se v drugo opere, jst sm bla pa čist prepričana da je od sušilca! Bom mal bolj spremljala! Hvala!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 17:26:05   
max81
to se tudi meni dogaja, sem opazla že uzadno, pa danes .....ma mali nov bodi, ki 1oo procento ni bil še nič naflekan, pa sem danes k sem ga vzela ven iz sušilca tud opazila flekec....sem ga pol  našpricala za madeže, pa na roke splaknila, bom zdej vidla, al je šlo preč ali ne...trenutno čakam, da se posuši...jest tud mislim, da je iz sušilca ta flek, ker stroj je bil napolnjen še ne do polovice, tko da ne vem...bo treba mal v navodila pošpegatuser posted image

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilec pušča madeže
11.1.2009 19:46:54   
mala zirafa
Kateri sušilc pa imaš?Prvič slišim da bi povzročal madeže.Jaz mam boša pa je vedno ok.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilec pušča madeže
12.1.2009 17:20:05   
zelva
tudi jaz imam bosch sušilca

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?