|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencija za delovne zvezke?
9.6.2010 10:57:48   
lutka
Zanima me ali lahko zaprosim za subvencijo za DZ, oz če to sploh obstaja?

Letos mi grejo vsi trije v šolo in sem izračunala, da me pridejo DZ za 1. razred 2 x 80 = 160 eur in za 8. razred 121 eur, kje so pa še ostale potebščine......

Vse skupaj je torej 280 eur, samo za DZuser posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencija za delovne zvezke?
9.6.2010 10:59:59   
Kerensa*
Zaprosiš lahko na CSD za IDSP ali na svoji občini za njihovo IDSP, če ne presegate družinskega cenzusa za več, kakor 20%. Osnovni znesek občinske pomoči je, če se ne motim, 190€ (vsaj v LJ je bil toliko), lahko pa dobiš tudi več, če je res nujno (in delovni zvezki so).

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencija za delovne zvezke?
9.6.2010 12:07:20   
lutka
kaj pa preko šole, kamor hodijo?

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencija za delovne zvezke?
9.6.2010 12:11:07   
Kerensa*
Nekatere šole imajo sklad za finančno šibke učence, vendar ne vem, če pod njihove aktivnosti spadajo tudi nakupi delovnih zvezkov. Mislim, da pride v poštev samo regres zajtrka in malice (kosila ima čez CSD) ter plačila letnih ali zimskih letovanj. In pa učbeniški sklad, seveda, ampak ta je samo za učbenike. Najverjetneje je najcenejša vcarianta ta, da si, če poznaš koga, ki bo delovni zvezek kupil, sama doma skopiraš na multifunkcijski napravi in zvežeš (ali daš zvezat), vendar ne vem, kako bi sošolci potem gledali otroka (otroci so namreč kruti). Če pride v poštev, je bolje kupiti na obroke - to možnost imajo takorekoč vse knjigarne.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencija za delovne zvezke?
9.6.2010 12:15:29   
Klemy82
Tudi na Zvezi priajteljev mladine pomagajo pri nakupu šolskih potrebščin, ne vem pa, kakšne pogoje imajo. Pa na Karitasu, vendar mislim, da je tam pomoč za družine s 5 ali več otroki.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?