|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Swingerstvo
5.10.2005 10:34:51   
Anonimen
Zanima me če ste že probale,mogoče v kakšnem klubu.Kako je izgledalo?Razmišljam.....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 10:39:42   
baguSka
Jst sm 1x slučajn naletela na eno žurko za RD.. grozn hudo. Neprijetn. Komi sm čakala, da se od tam vn poberm.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 10:41:00   
Anonimen
Jaz fantaziram o tem,sam ne vem kje je kak klub v SLO.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 11:05:35   
ZARA
Mal si po netu poišči, zihr obstaja kakšna "swingerska stran"...
In ne, misel na to me pa sploh ne privlači...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 11:07:44   
baguSka
Močno dvomim da pr nas obstaja kakšn tak klub. Mogoče bi edin kej tazga doživela kje privat.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 12:24:29   
Anonimen
Take vrste zabava tudi meni ni zanimiva in privlacna.. Tudi precej rizicna za zdravje..

Klubi pa obstajajo tudi v SLO.. samo tko bolj na crno..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 12:59:07   
karmy
vprašej avrelija jurija user posted image user posted image  in bojana požarja user posted image user posted image

mal heca more bit...

mene to nikakor ne pritegne...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 13:19:21   
soncek&luna
sem bila enkrat pred leti povabljena na to... pa nisem potem sla.... vem pa da je bil v celju en tak klub (imena ne vem), drugace pa na veliko hodijo v avstrijo... poznala sem par, ki se je teh srecanj redno udelezeval...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 14:34:00   
Anonimen
Kar nekaj takih klubov je, mislim pa, da je najbolj znan tisti v Vojniku pri Celju. Drugače pa večina raje hodi v Graz. Vstopnina je 55 eurov za posameznika in 35 eurov za par.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 16:22:04   
KATY&TIMMY
hmmm,kaj pa je to???user posted image user posted image user posted image user posted image prvič slišim oz beremuser posted image

_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 16:26:14   
Marogica
Moj dober znanec tudi hodi v Avstrijo, mislim da v Graz. Je rekel, da je toliko SLovencev, da sploh nemško ne rabiš znat, ker iz vseh koncev slovensko slišiš. Kolikor se sploh pogovarjajo......user posted image user posted image
Jaz še nisem bila im me oz. naju trenutno ne zanima.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 16:28:46   
soncece24
Jaz še nisem bila in me resnično ne vleče. sem pa slišala par neokusnih zgodbic na to temo (resničnih, seveda) da me je še dodatno minilo.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 16:40:27   
KATY&TIMMY
aha,pa sem najdla,ne.ne bi bilo zame,ljubosumje..itd,bi se kar skurilauser posted image

http://www.diskretno.com/pomoc_asv_swingerstvo.php


_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 19:47:51   
zoya_
Sva bla v swinger klubu v Grazcu. Šla sva bolj pogledat iz firbca. Malo sva bila razočarana, ker folk ni bil ravno najbolj tko no, ni bla populacija, ki sva jo pričakovala... vewčina jih je bila v lateksu gor, pa kar tam v klubu je bil bife s hrano. Sicer lastnika izredno simpatična, ampak ni to za naju. Bila je ena izkušnja več in eno novo doživetje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 20:26:31   
Anonimen
Sem prova presenečana nad vašimi odgovori, čeprav ni nobena rekla, da je pa to že probala. Men osebno je pa to tako mim! Tega pa sploh ne razumem! Da bi jaz sexala z nekom drugim, oz. moj z eno drugo žensko? Groza! Jaz povezujem spolnost z ljubeznijo in je to zame taka intima. Sej se nama tud dogaja, sam v najini spalnici, ko sva sama. Če bova pa kdaj začutla potrebo po čem več, po tretji osebi, pol bom pa vedla, da pri nama neki ne štima.
Res, ni mi jasno kako lahko človek uživa, če gleda svojo ljubljeno osebo, ko sexa z nekom drugim?!
Jaz hočem svojega fanta samo zase!
Če sem pa kakorkoli zgrešla bistvo swingerstva, me pa prosim ne linčat!

(odgovor članu zoya_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 20:36:31   
lenika
Hothien, se popolnoma strinjam s teboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Swingerstvo
5.10.2005 21:02:16   
puncica
Mislim da tud en miki (fant na poziv) prireja neke take zabave privat in to na gorenjskem, kje točno pa ne vem, sem brala v gorenjskem glasu en tak intervju.
Evo pa še neki našla TUKAJ
Sama se tega ne bi udeležila, ker je za moje pojme preveč starih decov noter, če bi bili pa vsi postavni mladci in mladenke, hmmmm zakaj pa neuser posted image
LP


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Swingerstvo
6.10.2005 15:35:30   
Anonimen
V Prlekiji je en swingi klub, med vinogradi v eni hiški - če ga niso že zaprli. Policija je tam menda dnevno na sporedu

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Swingerstvo
6.10.2005 19:25:38   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Policija je tam menda dnevno na sporedu


Kaj pa tam delajo? A swingajo? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Swingerstvo
6.10.2005 19:36:27   
ZARA
Ja Goya, New swing quartet user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Swingerstvo
6.10.2005 21:52:30   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V Prlekiji je en swingi klub, med vinogradi v eni hiški - če ga niso že zaprli. Policija je tam menda dnevno na sporedu


Meni tudi ni jasno, kaj ima policija tam za počet - edino če tudi policaji ne swingajo.
Saj swinganje ni kaznivo dejanje. Kakor komu drago.


Kar se pa mene tiče - nop, to ni zame.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Swingerstvo
15.10.2005 17:10:55   
FRAČAFELA
Nisem probala. Pa tudi ne bi.
Vse drugo prej pomoje.
Ne vem nisem človek, ki bi delil svoje stvari...ja OK mogoče ker sem edinkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Swingerstvo
3.12.2019 17:58:07   
LoveSwing
Hej. Da malo obudiva temo. midva imava kar nekaj izkušenj v swinganju ;) Odkrila sva stran, ki naju je prepričala v vsem. Za naju prava slovenska swingerska indijakoromandija :). Če koga zanima lahko nama piše na mail loveswingslo@gmail.com ali pa pogleda na stran: https://bit.ly/2PISriH

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?