|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tast pretepel taščo
22.1.2007 6:48:54   
*alja*
in to čist zares user posted image user posted image user posted image user posted image !

včeraj jo je rešilec odpeljal v bolnišnico ker jo je pretepel ( in to ne prvič - vendar prvič tako da je trebalo v bolnico )!

Tak je boga, doktorji pa sploh nevedo kaj ji je, če se je kaj vtrgalo v predelu matrnice in črev, ker jo boli tak da se je polulala pa sploh vedla ni! Ima infuzijo,... Vglavnem grozno zgledauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nevem več kaj narest!!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 7:23:28   
jst86
joj...user posted image
če je možno upam da bo čimprej odšla,ker to sigurno ni bilo zadnjič. aja pa policija-naj ga toži.
v tem trenutku nimam nobene pametne ideje kako svetovatuser posted image .
želim vam da boste tole kar se da najbolje uredili.

pa srečno

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 7:29:26   
Anonimen
GROZAuser posted image  Več ti ne znam pomagati, kot to, da ti predlagam, da jo poskusiš prepričati, da se zateče v varno hišo. Za tasta pa nimam beseduser posted image  Pa pazi na moža, da ne bo v afektu kakšne neumnosti naredil in potem on ta kratko potegnil...

Drži seuser posted image

< Sporočilo je popravil Žabonka -- 22.1.2007 7:34:53 >

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 7:32:42   
srki
O marička sveta, kaj se dogaja. Upam, da si toliko oporore, da ga zapusti. Sicer pa ji želim čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 8:12:38   
iva01
Čimprej naj spoka, če ne drugam jo vzemta k sebi vsaj dokler si ne opomore, probajto jo prepričat.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 8:14:18   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Čimprej naj spoka, če ne drugam jo vzemta k sebi vsaj dokler si ne opomore, probajto jo prepričat.


Aha sem pozabila še vprašat, v čemu je vzrok, a je kaj naredila, a se to dogaja večkrat, ker če se je to že dogajalo bo verjetno šla nazaj domov in naprej trpela.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 8:51:18   
Anonimen
Naj ti povem svojo izkušnjo. Moj tast je tudi pretepal taščo in zelo grdo ravnal z njo. Poročena sta bila 40 let.In ona je to vse prenašala. Nemorem razumeti tega, vendar ni videla izhoda po drugi strani ga je pa imela rada in ga vedno zagovarjala.

Umrla je pred njim. En dan preden je umrla sem bila pri njej in nikogar več ni spoznala, mene je in mi na tiho rekla naj skrbim za njega.
In nekako mi je dovolil, da sem skrbela zanj, čeprav mene tudi ni maral. Vendar čez čas se je podal v samoto, šel je v dom in eno leto za njo umrl.
Ne morem razumeti zakaj ljudje to delajo, saj je življenje zelo kratko. Sploh malo starejši ljudje so tako delali in vseeno so bili zelo povezani. Kaj imajo sedaj od tega?
Mislim, da nič neboš mogla doseči sploh, če že dolgo živita skupaj. Pomagaj ji pač s svojimi najboljšimi močmi in nasveti, kaj več tukaj ne moreš.
Tvoj mož pa se naj malo z očetom pogovori in mu da misliti.
Moja tašča je imela tri sine in ko so si ustvarili vsak svojo družino, so zbrali šele pogum se se malo gor postavili očetu in mu dali vedeti, da to ni uredu kar dela, malo je pomagalo, vendar ne za dolgo.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 9:10:51   
Anonimen
Prasec stari nemarni!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 9:39:43   
*alja*
Jas sem mislila da ga bo moj ubil, tako je bil jezen, ampak se je do tja pomiril in ni položil roke nanj!

Upam da bo sprejela najino ponudbo in šla začasno k nama da bo vsaj malo se pomirila!  Zdaj nimam časa razlagat zakaj se je šlo ker grem na faks, obljubim pa da zvečer napišem!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 9:46:16   
Blejka26
ne vem zakaj ni pol že prej spokala od njega????verjetno ga ima kljub vsemu še vedno rada ali pa se boji,da bi bila sama???koliko je takih primerov ko je nasilje,pa še vedno ne gresta narazen!!no upam da bo sedaj končno zbrala pogum in odšla.!!user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 9:50:06   
total
Boga reva,pa ga je prijavla na policijo?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 10:00:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  žal je tega vsakič več oz. se take zadeve vlečejo do najhujšega, ker človek vedno upa na bolje. Pr nas je bil tud en tak, pa jo je vedno potem po pretepu zasipal z rožicami kot bi bil 8 marec, pa bomboniere, pa drage večerje...no, ko je pa njemu končno počilo, je uzel lovsko puško (bil je lovec) in sredi noči ponorel. Hvala bogu je ustrelil v zrak, in po strelu je pršel njegov oče, ker so živeli v isti hiši in poklicali so policijo. Nadaljevanje je bilo kot v filmu. Zdaj, ko sta se pa ločila, je on totalni klošar, ki je z rubežom izgubil lastno firmo. No, zdaj ko sta vsak zase, je pa priznal, da je zelo slabo posloval in da je bil teror nad bivšo ženo samo in zgolj le sprostitev njegove živčnosti. Zdaj se nekako on pobira, odslužil je 2 leti zapora, bil na psihiatriji in bivša mu je tu stala ob strani. Pa se zdaj čisto kul razumeta, čeprav sta vsak zase, ker ona je šla v najem v drugo stanovanje pa luštnega ločenca je spoznala.user posted image

Zanimivo je to, da je sam odkril po tolikem času vzrok martretiranja žene, čeprav se mogoče na prvi pogled zdi beden.

Upam, da ta ženska, za katero pišeš ne bo doživela teh terorjev nikoli več.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 10:01:08   
Anonimen
Kaz pa samo upam, da si tole prebere kakšna, ki pogumno vztraja pri podobnem kretenu. Naj se zamisli malo, da tudi ona lahko kdaj tako konča in bog nedaj še huje.



Drugače pa želim tvoji tašči hitro okrevanje. Boga revica, ko si samo predstavljam kako ji je bili skozi življenje z njim..user posted image Ampak...vedela je kakšen je, pa je kljub vsemu ostala z njim, tako da...

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 10:03:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz pa samo upam, da si tole prebere kakšna, ki pogumno vztraja pri podobnem kretenu. Naj se zamisli malo, da tudi ona lahko kdaj tako konča in bog nedaj še huje.



Drugače pa želim tvoji tašči hitro okrevanje. Boga revica, ko si samo predstavljam kako ji je bilo skozi življenje z njim..user posted image Ampak...vedela je kakšen je, pa je kljub vsemu ostala z njim, tako da...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 11:17:09   
Naja31
Ne morem verjeti!
Upam, da bo šel v zapor. Kja drugega si sploh ne zasluži.
A policijo ste klicali?

Prav hudo mi je za tvojo taščo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 11:38:26   
Marogica
Madona, okoli tebe pa živijo resnično sami psihiči. Najprej tista sestričnaali kaj je že bila, ki ne skrbi za otroka, ga pušča v mrzli sobi, mu daje postano pregreto mleko, ga ne previja in.....(kako je sploh z njim?), sedaj pa še tast. Jojoj....

Upam, da bo s taščo čimprej bolje in da gre vsaj sedaj stran od pretepača. Saj sigurno ni bilo prvičuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 11:56:33   
lolipop
Nimam besed. Boga tašča. Naj gre stran dokler je še živa.user posted image

Saj res, kaj se je zgodilo s tistim fantkom?

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 13:11:49   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

Čimprej naj spoka, če ne drugam jo vzemta k sebi vsaj dokler si ne opomore, probajto jo prepričat.


Se podpišem. Če bi moj "tast" to naredil, bi mu po moje jaz sama vrat zavila, ker imam taščo zelo rada... Ampak ni tak človek, na srečo, nihče v družini, si sploh ne predstavljam, kako mora bit to grozno!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 16:01:12   
Mariposa
Groza, ne morem reči drugegauser posted image Upam, da bo sprejela vajino pomoč, ker je v takih primerih velikokrat problem, da žrtve kar vztrajajo v vezah in upajo na boljše čase, čeprav je večinoma tako, da če je nekdo 1x položil roko na drugo osebo je ni zadnjičuser posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 16:19:52   
Anonimen
Lahko vam povem svojo izkušnjo.Pri nas v družine je bilo celo življenje dosti pretepa.Najprej je moj oče pretepal mamo ,dokler ga niso izgnali iz države.Da ne bo kdo mislil,da je bilo potem boljše.Ne.
Mati je postala živčna razvalina in to je stresevala na meni.Udarila ali pretepla me je za vsako figo,čeprav včasih sploh nisem vedela kaj sem narobe naredila.Nekoč je v navalu besa priznala,da me ne mara,ker jo spominjam na očeta.Zelo mlada sem odšla od doma.
Kmalu sem spoznala fanta s katerim sem zanosila in začela z njim živeti.Takoj po rojstvu sina me je začel pretepati,maltretirat in početi takšne stvari z menoj o katerih raje ne govorim.Ker sem bila še mladoletna,sem mamo prosila za pomoč in njen odgovor je bil dobesedno takšen;Trpi,saj sem jaz tudi.
Vsa okolica se je čudila.kako to da mi mati ne pomaga,nihče ni mogel verjeti,da se kaj takega dogaja,da lastna mati svojemu otroku ne pomaga.
V glavnem od partnerja sem odšla,čeprav se je takrat začelo še večje trpljenje.Od socialne nobene pomoči.Mater so poklicali in jim je rekla,da lahko za mojega sina skrbi,zame pa ne more.Raje ne bom govorila,kako je potem vse potekalo.Iskala sem tolažbo vsepovsod,vendar zabredla vsakič bolj.
Danes sem odrasla ženska in najbolj me boli to,da mati še danes ne prizna svoje zmote in odkrito pove,da je lastnemu otroku dobesedno uničila življenje.Še huje je,ker se dela,kot da nikoli ni bilo nič.To boli in še zdaj se tresem,kadar se spomnim dogodkov iz otroštva in mladosti.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 17:49:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko vam povem svojo izkušnjo.Pri nas v družine je bilo celo življenje dosti pretepa.Najprej je moj oče pretepal mamo ,dokler ga niso izgnali iz države.Da ne bo kdo mislil,da je bilo potem boljše.Ne.
Mati je postala živčna razvalina in to je stresevala na meni.Udarila ali pretepla me je za vsako figo,čeprav včasih sploh nisem vedela kaj sem narobe naredila.Nekoč je v navalu besa priznala,da me ne mara,ker jo spominjam na očeta.Zelo mlada sem odšla od doma.
Kmalu sem spoznala fanta s katerim sem zanosila in začela z njim živeti.Takoj po rojstvu sina me je začel pretepati,maltretirat in početi takšne stvari z menoj o katerih raje ne govorim.Ker sem bila še mladoletna,sem mamo prosila za pomoč in njen odgovor je bil dobesedno takšen;Trpi,saj sem jaz tudi.
Vsa okolica se je čudila.kako to da mi mati ne pomaga,nihče ni mogel verjeti,da se kaj takega dogaja,da lastna mati svojemu otroku ne pomaga.
V glavnem od partnerja sem odšla,čeprav se je takrat začelo še večje trpljenje.Od socialne nobene pomoči.Mater so poklicali in jim je rekla,da lahko za mojega sina skrbi,zame pa ne more.Raje ne bom govorila,kako je potem vse potekalo.Iskala sem tolažbo vsepovsod,vendar zabredla vsakič bolj.
Danes sem odrasla ženska in najbolj me boli to,da mati še danes ne prizna svoje zmote in odkrito pove,da je lastnemu otroku dobesedno uničila življenje.Še huje je,ker se dela,kot da nikoli ni bilo nič.To boli in še zdaj se tresem,kadar se spomnim dogodkov iz otroštva in mladosti.


user posted image user posted image user posted image  kaj človek vse doživi, ne morem verjet.user posted image user posted image user posted image Upam, da si se zdaj pobrala od vsega hudega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 20:47:24   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: jilic1

Ne morem razumeti zakaj ljudje to delajo, saj je življenje zelo kratko. Sploh malo starejši ljudje so tako delali in vseeno so bili zelo povezani. Kaj imajo sedaj od tega?



Temu se reče odvisnost od odnosov. O tem piše tudi naša Sanja Rozman.

In naj se še tako čudno sliši - ljudje zmeraj delajo tisto, kar jih nagrajuje in obratno - žrtve trpljenje nagrajuje. Nasilnež in žrtev - samo eden se spremeni, pa se bosta spremenila oba. Ko se bo žrtev odločno postavila zase, se bo tudi nasilnež spremenil - ali bo postal nenasilen ali pa bo njuna zveza razpadla. Kajti kdor je po naravi žrtev, prav išče nasilneža, nezavedno seveda in ga privlači k sebi in to zato, ker nekaj ima od tega. Ja, človeška psiha je čudna in zapletena - vendar marsikaj izvira iz otroštva.

Ljudje pa lahko pomagajo, dajo zaščito žrtvi, pa jo bo žrtev zavrnila in hitro potegnila s svojim nasilnežem, nazadnje pa bodo tisti, ki so hoteli samo pomagati izpadli čudni in slišali kaj takšnega: "Midva se pa ja ljubiva. Kaj se pa vmešavate v najino življenje?"
To je ravno zato, ker ta tako imenovana žrtev potrebuje takšnega moškega. Saj ne ve zakaj, nekaj že ima od tega. In če ji daš alternativo, moškega, ki bo do nje nežen in razumevajoč, ga bo gladko zavrnila, češ da ji ni privlačen in je ne zanima.

To so frustracije pri obeh, psihična bolezen - eden je odvisnik, drugi pa soodvisnik.

Žal ni kaj pomagati, dokler eden od njiju sam ne prosi za pomoč. In ko se to zgodi, je treba pomagat obema - ali vsaj enemu, če drugi zavrne pomoč. Žal si mnogi tako zapravijo življenje .... ali pa tudi ne, bog ve .....

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 21:09:20   
*alja*
Ja - v moji bližini po tastovi strani je obup ( tudi ono kaj je bilo je njegov brat in žena, tako da jas verjamem da so vsi malo user posted image )!

Malo prej sva prišla domov, in je boljša, ampak mislim da nebo sprejela najine ponudbe in šla k nama, ker se boji mlajšega brata od mojega ( torej njenega sina pustiti samega z njim )!

Problem pa je v tem ker je bres vsakega denarja, brez službe, bres delavnih izkušenj, ker je vse skupaj pustila in delala 20 let na kmetiji, on pa služi denar!

Prebutal jo je pa zato, ker ji je priznal da ima drugo,ona mu je pa rekla da je " kurveš " in je popizdil ( to je bil samo višek vsega, kaj se dogaja med njima )!

Ampak njemu ni pomoči, ker je navaden kmet, bres pameti in obsedeni z denarjem in njegovim bogastvom, ona si pa naskrivaj kupuje vloške user posted image !


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 21:14:08   
cmokec
S tem, da si prasca poimenovala kmet, si užalila vse kmete. Ni kmet, prasec je.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tast pretepel taščo
22.1.2007 21:15:45   
Sita
Če je samo to problem - finančna odvisnost od nasilneža in je sama odločena, da ga zapusti predlagam, naj se obrne na socialno oziroma pokliče kakšno varnoo hišo. Mislim, da lahko najdejo rešitev.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?