|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave s kakanjem drugič
16.5.2005 22:13:15   
AMALJA
No, verjetno je ta tema odprta že stotič (ne le drugič), pa vseeno me zanima, kaj storiti pri zaprtju polno dojene 4-mesečnice. Danes je 15. dan odkar ni kakala in sem že čisto obupana. Kako ste premagale to težavo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težave s kakanjem drugič
16.5.2005 22:15:08   
Anonimen
Če je 15. dan, potem bi ji jaz dala glicerinsko svečko za odvajanje blata, ki se dobi v lekarni. Sicer bodo pa doječe mamice še enkrat povedale, koliko časa je normalno, da dojeni otrok ne kaka.

(odgovor članu AMALJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   težave s kakanjem drugič
16.5.2005 22:22:46   
Anonimen
Dojeni otroci morajo kakati še pogosteje kot nedojeni. Ko naš pikec, ki ni dojen, ni kakal dva dni, nam je zdravnica dala svečko in rekla, da naj mu jo damo, ko ne bo kakal 6 dni. Tako da jaz bi mu jo na tvojem mestu že davno dala. Sicer pa pri nas ni bilo potrebe, sem mu navsezgodaj dala ful močno sladkan čaj z laktozo (kupiš v lekarni) za pit in potem sem še malo spodbudila s termometrom in kremico, pa je kakal že 3. dan.

Vso srečo!

(odgovor članu AMALJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
16.5.2005 22:29:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AMALJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   težave s kakanjem drugič
16.5.2005 22:36:59   
Veronika-3
Halo!!!!!! Dojeni otroci ne rabjo tolk pogosto kakat! En teden je čist normalno! In ne verjamem, da morjo dojeni otroci bolj pogosto kakat kot nedojeni (ZAKAJ?)! Sej fora je itak v tem, da je mleko, ki ga dojeni otroci pijejo tako kvalitetno, iz čist pravih sestavin in izredno prebavljivo, da ga otroci včasih tako dobro porabijo (prebavijo), da preden se kak konkreten drekec nardi mine precej časa.
Petnajst dni je vseeno malo dolga doba, a prej kot svečke, bi ti svetovala sladkan čaj.
Pa srečno!
Love, Veronika

(odgovor članu AMALJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   težave s kakanjem drugič
16.5.2005 23:52:29   
Anonimen
Ker adaptirano mleko ponavadi zapira!;)

(odgovor članu AMALJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   težave s kakanjem drugič
17.5.2005 7:59:44   
taca
Meni je moja pedijatrinja rekla, da je normalno od 7 do 10 dni.
Pojdi po svečko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu AMALJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   težave s kakanjem drugič
17.5.2005 19:31:11   
AMALJA
Punce, najlepša hvala za vaše odgovore. Naša tamala se je, hvalabogu, danes pokakala:bravo::bravo::bravo:

Jep, neverjetno, da je lahko tudi navaden kakec vir sreče in zadovoljstva...

Hvala še enkrat,
pa fajn kakajte tudi vi

(odgovor članu AMALJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?