|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tebe ne maram!
23.1.2014 17:14:51   
Lukka
Stavek, ki mi ga pove tamala sedemkrat na dan! Prej ji recem, da da copate gor, ker sicer ne bo risala na tleh, pa mi pribije TEBE NE MARAM. Ok, potem recem, da bo pospravila nered na postelji, ker je polno punckinih cunjc, vpije tebe ne maram.
No, zdaj pride pa njen oci in imata dve igralni urici sama na razolago (sem sodi tudi ucenje jezika), pa ji recem, da bo pridna in ji dam lupcka, pa spet fora tebe ne maram.
Kul. Zdaj bom jedel cokolado pol nalasc pred njo, in ko se bo primajala prav po lisicje zraven ji bom zabrusil, da je itak ne maram! Ne bom ji dal! Res!
Se kdo kaj podobnega?

< Sporočilo je popravil Lukka -- 23.1.2014 17:16:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:21:21   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Stavek, ki mi ga pove tamala sedemkrat na dan! Prej ji recem, da da copate gor, ker sicer ne bo risala na tleh, pa mi pribije TEBE NE MARAM. Ok, potem recem, da bo pospravila nered na postelji, ker je polno punckinih cunjc, vpije tebe ne maram.
No, zdaj pride pa njen oci in imata dve igralni urici sama na razolago (sem sodi tudi ucenje jezika), pa ji recem, da bo pridna in ji dam lupcka, pa spet fora tebe ne maram.
Kul. Zdaj bom jedel cokolado pol nalasc pred njo, in ko se bo primajala prav po lisicje zraven ji bom zabrusil, da je itak ne maram! Ne bom ji dal! Res!
Se kdo kaj podobnega?


Lukka , jaz res ne verjamem več, da lahko tak osebek v resničnem življenju obstaja user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:24:03   
Lukka
Ja pismo, ne more ti smrkla trobit, da te ne mara! Kje je to pobrala?! Naj vidi na lastnem primeru, da to ni lustno. Moj se pa smeje, ker mu je smesn. Meni pa ni!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:26:50   
HHH
1. To je nekje pobrala in se ji zdi fensi. Nisi rekel, da ji preudarno izbiras druzbo? No, to dobis, ce prevec izbiras.
2. Ce ji bos zabrusil, da je ne maras, bo sploh naredil glupost. Ob prvi priliki ti bo se bolj oxlocno povedala, da te ne mara.
3. Skoda, da punca se ne zna pisat. Bi jo bilo zanimivo brat na RR


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:28:18   
HHH
Po moje jo pediater hujska

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:34:04   
aknela123
o, džizus krajst user posted image user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:34:56   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

1. To je nekje pobrala in se ji zdi fensi. Nisi rekel, da ji preudarno izbiras druzbo? No, to dobis, ce prevec izbiras.
2. Ce ji bos zabrusil, da je ne maras, bo sploh naredil glupost. Ob prvi priliki ti bo se bolj oxlocno povedala, da te ne mara.
3. Skoda, da punca se ne zna pisat. Bi jo bilo zanimivo brat na RR




Ah pomojem iz kake risanke. Ja, saj vem, da ji ne smem tega reci, ker bo cel hallo pol... Ampak a ves, da me prav napsihira, ko zacne s temi forami.
Joj, kako je zdaj v obdobju, ko trmoglavi in si kar izbira, koga ima trenutno rada in koga ne. Zadnjic, ko je snezilo je prisla tasca k nam z enim bolj velikim klobukom in ji polzi pribije, daje carovnica in da je ne mara.


< Sporočilo je popravil Lukka -- 23.1.2014 17:35:51 >

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:49:01   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Kul. Zdaj bom jedel cokolado pol nalasc pred njo, in ko se bo primajala prav po lisicje zraven ji bom zabrusil, da je itak ne maram! Ne bom ji dal! Res!



Jao, jao, je tvoj že vedel, zakaj ti ni pustil ostat v Kanadi z otročkom... Ker bi dete čuvalo otroka... A ti to resno s to izjavo? user posted image

Moj 6 - letni sin je zrelejši od tebe.

< Sporočilo je popravil saruška -- 23.1.2014 17:50:10 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 17:52:07   
Falotka
Lukka, naslednjič ji reči "jaz pa imam tebe zelo rad" ! Pali. Preverjeno. vedno znova ji ponujaj ta odgovor, bo skužla :)

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 18:53:50   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Falotka

Lukka, naslednjič ji reči "jaz pa imam tebe zelo rad" ! Pali. Preverjeno. vedno znova ji ponujaj ta odgovor, bo skužla :)


To ja. Ne se spravit na njen nivo, ker bo sam še bolj svoje gnala. Reci čisto mirno jaz imam pa tebe zelo rad in konec, ne rabiš delat doktoratov iz tega. Vsak otrok kdaj pove staršem, da jih ne mara, da jih nima rad... Od tebe je pa odvisno, kako boš reagiral.

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 19:09:08   
kalbo
Mene tud moj najmlajši večkrat ne mara preveč, ker mi večkrat zagrenim življenje, nazadnje včeraj, ko je revček mogu it spat. Zame je to kompliment in se čist nič ne sekiram :)

Na besede ne maram te, je bil moj odgovor, jest mam pa tebe fejst user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 19:15:05   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Falotka

Lukka, naslednjič ji reči "jaz pa imam tebe zelo rad" ! Pali. Preverjeno. vedno znova ji ponujaj ta odgovor, bo skužla :)


s tem se zeeeeeloooo strinjam,...user posted image user posted image
me pa nekaj res zanima Lukka, a ti z njo govoriš slovensko, on pa z njo ,.... angleško, norveško, kakorkoli pač, a TV gleda tudi v slovenščini,.. kako pa ti pove da te ne mara, v kakšnem jeziku,.. ?
če samo vidva govorita slovensko in ti to odgovarja slovensko, potem bi se pa zamislila od kje je to pobrala, razumeš point,..?user posted image user posted image

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 19:40:41   
malaMravljica
Zihr pove to po slovensko, ker ce ta polz ne bo govoril slovensko z mami bo pela siba po riti, to je ze povedal. Mene fascinira nekaj drugega, kot Lukka pise mala obvlada tudi slovnico in pove v zenski obliki, je sama skuzila, da ima slovenscina zensko in mosko obliko oz mozno je, da Lukka z njo govori v zenski obliki. Moj mali je zadnjic celo povedal en stavek v meterinem jeziku ( bravo mali) sicer ne vem vec kaj ampak je povedal v zenski obliki user posted image Tega polza zato cisto obcudujem.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 19:59:19   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Zihr pove to po slovensko, ker ce ta polz ne bo govoril slovensko z mami bo pela siba po riti, to je ze povedal. Mene fascinira nekaj drugega, kot Lukka pise mala obvlada tudi slovnico in pove v zenski obliki, je sama skuzila, da ima slovenscina zensko in mosko obliko oz mozno je, da Lukka z njo govori v zenski obliki. Moj mali je zadnjic celo povedal en stavek v meterinem jeziku ( bravo mali) sicer ne vem vec kaj ampak je povedal v zenski obliki user posted image Tega polza zato cisto obcudujem.


Tekoce slovensko. No, je imela rudi obdobje, ko je vec cebljala norvesko, pa tudi najino je pobrala (mix)
Vse risanke v slovenskem jeziku. Kako je bilo z zensko obliko? Nikoli sploh problem, ki bi ga opazil.
Sem ji pa veckrat v tem smislu - povej, da si pridna, da si vse pojedla....

Sem ji kazal kako se tvori stavek. Pol so prisle pa cebelice maje, pa princeske, je pa brez tezav pobrala. Malo sem jezen, ko pred mozem kar v slovenscini, njemu se pa vcasih ne da zapenjat, pa se on z njo po nase... zna pa obupno polomano! Moz ne hci. Hahahahahaha

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:02:27   
saragr
Enea, ko sem čitala komentarje sem si že zamislila kaj bom komentirala in pridem do tvojega komentarja in to je točno to kar sem se jaz vprašala.
Lukka enkrat sem ti že postavila sledeče vprašanje a odgovora ni bilo, zato probam še enkrat: Ti tule opisuješ svoje pogovore s polžo in tudi ko čitam tvoj stil pisanja je notri ful pomanjševalnic ( omakce, papcati itd ). A ti dejansko tako govoriš z otrokom, ker če govoriš tako z njo, ne vem kako da se otrok nauči pravilne slovenščine. Je vprašanje mimo teme, a me res zanima.
V katerem jeziku pa ti komuniciraš z okolico?
In kaj si ti vprašal polžo, če sploh ve, kaj je rekla ko je rekla da te ne mara? Mogoče je pa pomešala vse vaše jezike, in je sama iznašla ta stavek.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:02:30   
mini86
ti z njo slovensko..mož z njo norveško..vidva pa med sabo angleško..
a pol zna 3 jezike oz razume vse v treh jezikih

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:12:12   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Enea, ko sem čitala komentarje sem si že zamislila kaj bom komentirala in pridem do tvojega komentarja in to je točno to kar sem se jaz vprašala.
Lukka enkrat sem ti že postavila sledeče vprašanje a odgovora ni bilo, zato probam še enkrat: Ti tule opisuješ svoje pogovore s polžo in tudi ko čitam tvoj stil pisanja je notri ful pomanjševalnic ( omakce, papcati itd ). A ti dejansko tako govoriš z otrokom, ker če govoriš tako z njo, ne vem kako da se otrok nauči pravilne slovenščine. Je vprašanje mimo teme, a me res zanima.
V katerem jeziku pa ti komuniciraš z okolico?
In kaj si ti vprašal polžo, če sploh ve, kaj je rekla ko je rekla da te ne mara? Mogoče je pa pomešala vse vaše jezike, in je sama iznašla ta stavek.


Nisem opazil. Zagotovo pa uporabim kako pomanjsevalnico. Ampak tokrat je nisem, se ti je zdi? Ne, ne govorim v knjiznjem jeziku. Absolutno ne.
Primer: ne recem - hci, ti lahko pridam nekaj omake na tvoj kroznik. Ampak recem- a bos se mal omakce miska, a ti je dobra? Prosim, cist mal, za ocija dejva no. Bravo, fejst punca si.

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:16:44   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ti z njo slovensko..mož z njo norveško..vidva pa med sabo angleško..
a pol zna 3 jezike oz razume vse v treh jezikih


Iskreno v tem trenutku je njen jezik slovenscina. Ocija pa razume, vendar mu je zacela govort kar v slo... kakor jo pici! Anglescine niti ne razume, ker se zdaj tudi midva nekako bolj v norveskem pogovarjava. Zdaj ze kar znam no... tako, da smo ze mal opustil tisto anglescino.
Ko pa vpijem in kolnem po bajti, takrat pa oba razumeta slovensko, vkljucno s tasco na obisku!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:20:27   
malaMravljica
Ej, full je pameten tvoj polz. Iz risank je skapirala slovnico. Jaz poznam precej otrok rojenih v tujini, pa je en od starsev slovenc in otroci kot po pravilu govorijo v zenski obliki, ce je mami slovenka al pa moska oblika, ce je oce slovenc. V primeru, da pac govorijo slovensko. Ena puncka govori slovensko, ker je mami slovenka, oce ne in zivijo v ockovi dezeli, pa mala govori slovensko kot strgan dohtar, sam fantku rece pa : "Bos pila sok?" pa to starejsa od tvoje. Ker mami je pac ne more naucit moske oblike, ker govovri v zenski obliki z njo.

Ti, kok pa gleda risanke tvoja, da se je tam naucila? Zgleda, da bom mogla sina tudi jaz pred TV parkirat.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:22:38   
Paštetka
Ko je meni hčerka parkrat rekla, da me nima rada (recimo ob ovzemu česa ali kazni), sem ji rekla: jaz te pa imam rada in te bom vedno imela, četudi kakšno bedarijo narediš. Razložila sem ji tudi, da če dobi kazen, ali jo okregam ali dvignem glas, to ne pomeni, da je nimam rada oz. jo imam rada tudi, ko sem jezna nanjo. Zato jo sem jo po odsluženi kazni tudi vedno objela.
Pa mislim, da je samo parkrat rekla, da me nima rada. Ve, da jo imam rada enako kot bratca - najbolj na tem svetu.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:38:42   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Ker mami je pac ne more naucit moske oblike, ker govovri v zenski obliki z njo.


seveda jo lahko. samo razložiti ji mora, jo popravljati in dosti knjig z njo brati (kjer so vse oblike not). otrok se nauči kar mu bereš/uporabljaš/popraviš. to je pa od tebe odvisno.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 21:45:03   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ej, full je pameten tvoj polz. Iz risank je skapirala slovnico. Jaz poznam precej otrok rojenih v tujini, pa je en od starsev slovenc in otroci kot po pravilu govorijo v zenski obliki, ce je mami slovenka al pa moska oblika, ce je oce slovenc. V primeru, da pac govorijo slovensko. Ena puncka govori slovensko, ker je mami slovenka, oce ne in zivijo v ockovi dezeli, pa mala govori slovensko kot strgan dohtar, sam fantku rece pa : "Bos pila sok?" pa to starejsa od tvoje. Ker mami je pac ne more naucit moske oblike, ker govovri v zenski obliki z njo.

Ti, kok pa gleda risanke tvoja, da se je tam naucila? Zgleda, da bom mogla sina tudi jaz pred TV parkirat.


Oh ne, saj dolgo se je klicala po imenu! ...... bo pila. Ker sem jo vedno nagovarjal, ali bos pila, jedla, lulala. Pol jenpa pac ponovila. Lexi bo lulala. Oh, svoje case so bile pa zgolj besede, brez vezave. Sok, lisanka, skota bo (piskot bom)...
Res nisem imel tezav s slovnico. Ok, saj govori bolj na otrocje, samo nismo imel tezav. Ne vem ji recem, ali bos risala, pa pac ponovi risala bom. Saj pogovarjam se jaz prakticno skoz z njo in priznam da je bistra, pri treh letih mi pozna vse barve, mi zna pesmice, mi zna povedat naslove pravljic in risank. Konec koncev, bo stara pa zdaj trimleta. Ni vec dete...
Risanke gleda pa zdaj vecinoma zjutraj, ker imamo ze dolgo tezavo z njenim zbujanjem. Ob pol petih je na nogah. Tako, da ima do zajtrka prosto, potem tusiranje, potem imava pa igro, sprehod, pogovor, pa mal pocitka, pa kuhanje...
Aja, sicer ima pa redno, vsaj na dva dni tudi babyskajp, hahahahaha, to je pa redno po pol ure, da se pomenita. Se je mala kar navadla.
Oprosti mravljica, kje pa ti zivis? Kako je s tvojimi v jeziku?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 22:17:34   
asyka
Ne delaj panike iz otroških stavkov. V njeni glavi si ti tisti, ki ji daje pravila in roko na srce, komu je pa to fajn, da ti eden skoz gnjavi user posted image Nič slabonamerno tole, ker valda moraš, ampaš sem prepričana, da mož nima komande nad njo kaj ona MORA. On se pač z njo igra in se ji smeji in je fajn.... Saj veš kako je s tistimi tetami, ki dajejo bonbončke, pa s tistimi drugimi ko samo kislo zelje pri njih dobiš user posted image Ne obremenjuj se, njej pa dejansko nič ne pomeni, da ti reče, da te ne mara. Ona ti samo tako pove, da je pač ji tečno, da mora obogat. To je prva puberteta. Ta hujša še prideuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 22:26:02   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Ne delaj panike iz otroških stavkov. V njeni glavi si ti tisti, ki ji daje pravila in roko na srce, komu je pa to fajn, da ti eden skoz gnjavi user posted image Nič slabonamerno tole, ker valda moraš, ampaš sem prepričana, da mož nima komande nad njo kaj ona MORA. On se pač z njo igra in se ji smeji in je fajn.... Saj veš kako je s tistimi tetami, ki dajejo bonbončke, pa s tistimi drugimi ko samo kislo zelje pri njih dobiš user posted image Ne obremenjuj se, njej pa dejansko nič ne pomeni, da ti reče, da te ne mara. Ona ti samo tako pove, da je pač ji tečno, da mora obogat. To je prva puberteta. Ta hujša še prideuser posted image



Uf, moj jo ima kar na trdem ves... pri njem ni odstopanja. Saj zato sem pa se toliko bolj zalosten, ker sem jaz bolj popustljiv, na koncu pa mene pohoja, ne njega.
Vem, da stavek nic ne pomeni, ampak ni ga pa fino slisat, hahahahahahaha.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tebe ne maram!
23.1.2014 22:46:19   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka




Uf, moj jo ima kar na trdem ves... pri njem ni odstopanja. Saj zato sem pa se toliko bolj zalosten, ker sem jaz bolj popustljiv, na koncu pa mene pohoja, ne njega.
Vem, da stavek nic ne pomeni, ampak ni ga pa fino slisat, hahahahahahaha.


čeprav me je lukka dal na offuser posted image

zato, ker si tak kot si: podrejen...in tudi njej boš...

sicer pa glede jezika: tako majhni otroci se tik-tak naučijo dveh jezikov, če imajo starša, ki govorita vsak svoj jezik. jaz sem od rojstva živela v takem okolju in sem pri 4 letih mami, ki drugega jezika nikoli ni razumela, dobesedno simultano prevajala, kar so se drugi pogovarjali...in očitno to za otroke ni problem...tudi moj sin tekoče govori jezik, ki v bistvu ni materin nobenemu od naju in se hkrati uči še tretjega, ki ga tudi že odlično obvlada...ampak je še majhen...in ima res odličen posluh...z leti pa to en malček mine....zato sem sama vedno zagovarjala, da se otroka uči več jezikov od začetka, če so za to možnosti....mi je žal, da ga dedi ni naučil še četrtega...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?