|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba za otroka in mamico (skupaj)
26.9.2008 9:50:39   
A_A
Pozdrav!

Sem iz Domžal, rada bi našla takšno vrsto telovadbe za 2.leti starega otroka, kjer je možnost, da starši zraven telovadijo, ...v Domžalah, Ljubljani ali okolici.

A poznate kje?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
26.9.2008 11:50:15   
honey
Mi smo hodili na ABC šport in je bilo luštno. Drugače mislim da je pa kar nekaj variant. Malo pobrskaj par debat nazaj, smo že govorili o tem. Evo link:


http://www.ringaraja.net/forum/Vrhnika%3F/m_2028356/tm.htm

< Sporočilo je popravil honey -- 26.9.2008 11:53:13 >

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
26.9.2008 15:04:34   
ksenija12
mi smo bil ravno včeraj v narodnem domu v lj, kjer imajo tako vadbo in nam je bilo luštno...preden se odločiš za vpis lahko skoraj povsod izkoristiš možnost brezplačnega obiska, ne pozabi na to! Tukaj v narodnem domu imajo celo možnost 2 brezplačnih obiskov in mi komaj čakamo da gremo v ponedeljek spet! Je pa naš starejši star 2 leti..

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
26.9.2008 16:01:55   
kaya2007
imajo tudi na www.fitmami.si, mi tja hodimo na glasbene urice (tamala je stara 16mes)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
26.9.2008 18:18:06   
sezam
V plesni šoli Miki - ZG. jARŠE http://www.mikiples.com/new/controler.php?stran=plesemo_magicni

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
29.12.2008 13:14:54   
glorija007
Tudi tukaj ... so pa v Ljubljani.

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba za otroka in mamico (skupaj)
29.12.2008 15:47:54   
Neishy
Tudi sama razmišljam, da bi mojo punčko vpisala v kakšno tako skupino, ker bi jaz z njo telovadila, itd. Se mi zdi fajn, da se tudi jaz sama naučim kakšnih pesmic, iger, itd.
Malo sem že brskala po internetu in sem zasledila vaje, ki se imenujejo Direndaj, preko Športnega društva Sonce. Potekale bojo pa v Ljubljani. Pomoje se bova kar prijavili, in vrjamem, da bo fajn. Bomo videli... :)

(odgovor članu glorija007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?