|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terapija z ESTROFEM tabletami
8.1.2008 16:52:25   
julija30
Lepo pozdravljene

Danes sem bila v MB na uz - začeli bomo moje telo pripravljati na zamrznjenčka user posted image .

Dobila sem tablete ESTROFEM. Sicer mi je dr. povedala, da so to tablete, ki jih uporabljajo ženske v meni, ko pa sem prebrala, koliko stranskih učinkov imajo, pa sem se malo zamislila. user posted image
Kljub temu sem zelo optimistična. user posted image

Zanima me, če je katera jemala te tablete in kakšne izkušnje imate?
Na koliko časa? Meni je dr. rekla 3 x na da po 1, naj si jih razporedim čez dan (ker sem jo vprašala, če naj vzamem na 8 ur).
In kakšen je bil rezultat? + ali -
18. grem na UZ
Vam javim, kaj bo sledilo

Lep pozdravček Julija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terapija z ESTROFEM tabletami
9.1.2008 11:14:47   
Abra
Jaz sem tudi pri zamrznjenčkih jemala estrofem. Ko sem prebrala stanske učinke, sem celo paniko zagnala, potem pa sem vidla, da je to kar pogosta terapija pri zamrznjenčkih (ki v navodilih poleg vseh hudih stvari sploh ni omenjena), jemlješ pa to samo en mesec oz. tri, če zanosiš, zato ni take panike. Meni je v lekarni rekla, naj si jih razporedim čez dan, G me je pa potem kregal in mi rekel, da je vedno bolje, če so odmerki ustrezno razporejeni - torej na 8 ur.
Moj postopek žal ni bil uspešen, kar pa ne pomeni, da tvoj tudi ne bo. Jaz sem takoj, ko sem dobila M šla v nov stimuliran postopek in zanosila. Zdaj čakam, da plodu začne bit srček. user posted image
Vso srečo!

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terapija z ESTROFEM tabletami
9.1.2008 13:22:52   
julija30
Ojla Abra

Nalepše hvala za tvoj odgovor.
Kako sem vesela, da ti je po neuspelem zamrznjenčku, sedaj ratalo. NOSEČI STE user posted image . Držim pesti, da čimprej zagledate bitje srčka in vse dobro.




(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terapija z ESTROFEM tabletami
9.4.2017 14:19:00   
dojke
Mi lahko prosim kdorkoli napiše, kje v Sloveniji se lahko kupijo estrofem tablete ?

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?