|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 9:09:32   
maktub
Ker moj dragi nima kaj drugega čez dan za počet , se je odločil da bo naredu domač preizkus plenic...., no vsaj neki koristnega:)
Ker smo šele starši začetniki, smo do sedaj poslušali nasvete izkušenih in po priporočilih uporabljali plenice Pampers. Vendar sem vseeno zaradi firbca kupila še ostale da vidim če tudi sama opazim razliko.

Uporabili smo sicer samo plenice:
Pampers baby-dry ki naj bi imele extra upojno jedro,
Huggies premium ( up to 12  hours absorbency) ter
Beauty-Baby oz. navadne Mullerjeve.

V vsako smo zlili sprva 2 dcl nato še 6.
Rezultat je bil presenetljiv.
Najbolj upojna in iz nje NITI  1 KAPLJICA, in na dotik skoraj suha roka so bile plenice Beauty-baby in poudarjam popolnoma nič curljanja.
2 so bile Huggies iz katerih je curljajo kr lepo in na dotik je bila roka mokra.
Na zadnjem mestu pa Pampers, iz njih je kr teklo in teklo, na dotik je pa prst se kr potopil v vodi...POPOLNA KATASTROFA!!!!!

torej:
1.mesto: Beauty-baby
2.mesto: Huggies
3.mesto: Pampers

zaključek:
Popolnoma sem bila ogorčena in razočarana nad takim slabim rezultatom plenic Pampers saj glede na to da so 1x dražje od Mullerjevih in jih tako na veliko reklamirajo in človek za njih porabi eno premoženje( saj naš ogromno lula), sem mislila da se bodo veliko bolje.Smešno je pa to da so posebne za ponoči z dodatno extra upojno plastjo tako slabe!!!Zato jih ne kupim NIKOLI več in naj mi še kdo reče da  velja rek: Toliko para toliko muzike! absolutno ni res...
Tudi Huggies so se slabo odnesle kljub napisu do 12 urnega upijanja in tudi njihova cena je kr visoka.

Zato vam priporočam da tudi same naredite tak domač preizkus in se prepričate na lastne oči.

No naslednjič se bo v naš preizkus vključilo še nekaj plenic in bom ponovno rezultate delila z vami.(Lumpi, Hofer, Sparky)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 9:42:48   
Anonimen
Ojla
Jaz bom pa tako rekla da jaz ne kupim nobenih več drugih razn pampersk ampak iz mullerja te so nemske pri teh nasemu ni nikol kej čez prslo.Če sm pa kupila polske pamprerske je slo pa vse vn razen pri active baby ki imajo elastičen pas.Mullerjeve men niso vseč ker so tako debele.Ne vem to je moje mnenje pač vsak proba pa vidi kere so najbolse.

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 9:57:23   
lelaval
Pri moji najmlajši jaz tudi uporabljam le še Mullerjeve. Pamperske so ji odgovarjale le tiste za Newborna, po oostlih pa je imela vneto ritko. Isto po drugih vrstah pleničk. Sem že čisto obupala, ko mi je kolegica predlagala Mullerjeve, pa jih njena ritka odlično prenaša user posted image . In nič niso debele.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 10:04:52   
kodrana
pamperske so dvoje: made in poland in druge: made in germany. te poljske so za en drek. nemške so mi superca. za čez dan tako uporabljamo mullerjeve,dm-ove,poljske pamperke-namreč full sm jih dobila za darilo.. nemške pampers pa uporabljamo za ponoči-active baby, tudi zadržijo veliko urina-je celo noč v teh in lepo zadrži vodo.
je pa res, da ima naša neobčutljivo kožo in ji nobene pleničke ne dražijo ritke.
če so alergije, pa je pač treba ugotovit, ktere otrokovi koži najbolj pašejo.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 10:25:34   
Vrtnica79
Lepo da si to delila z namiuser posted image .  Tudi mi uporabljamo Mullerjeve in nam še niso enkrat premočileuser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 10:55:09   
ThinkPink
Meni Pamperske (made in Germany) niso še nikoli premočile, no niti katere koli druge niso premočile, saj bejbo, ki res veliko lula, tudi veliko previjam. Najmanj na 2-3 ure, razen ponoči. Pamperske pa uporabljam zgolj zato, ker so tanke in lahke, pri dm, muller, lidl in ostalih me moti, da so tako debele.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:06:32   
butt3rfly
očitno sta uporabljala polske. jst sprobala oboje in so te res zanič. zdej pa kupujem sam nemške, ki jih nosi samo ponoči. in so čist vredi. premoči skoraj nič (parkrat se je zgodilo, da je bilo malo vlažno, ampak nič pretresljivega). je pa smola ta, da sem jst iz celja in tle v okolici nimamo mullerjauser posted image v ljubljano al pa kam oddaljeno mi pa zarad plenic res ni za hodit.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:08:03   
Mesečnica
Mi uporabljamo:
  • za ponoči: Fixies (dobiš jih v Baby Centru) ali Mots d'Enfants (Leclerc)
  • za podnevi: Alana (DM) ali Möltex (Müller) - oboje naj bi bile bolj razgradljive kot "navadne" plenice za enkratno uporabo.
Nobene nam ne premočijo. Prej smo preizkusili tudi nemške Pamperske, pa niso bile tako OK.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:15:41   
andrejkam
butt3rfly, jaz sem nemške pamperske dobila tudi v mercatorju. Poglej, mogoče so tudi v kakem mercatroju na vašem koncu. Sicer pa našemu tudi te prepuščajouser posted image  (včasih)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:20:03   
kajajaka
jaz sem nemške pamperske dobila tudi v mercatorju
IZVIRNO SPOROČILO: andrejkam

butt3rfly, jaz sem nemške pamperske dobila tudi v mercatorju. Poglej, mogoče so tudi v kakem mercatroju na vašem koncu. Sicer pa našemu tudi te prepuščajouser posted image  (včasih)



ja, se jih dobi tudi v supermarketih tuš, špsr in merator, ampak to so tiste v vijola pakiranju, rumene so poljske...

Sicer smo pa tudi mi zadovoljni z Mullerjevimi, pamperskami in fixis...

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:23:04   
S@nta
Mi imamo tudi Alana iz dm in so super.
Nič ne smrdijo, kot npr.pamperske, vpijajo pa tudi full dobro.
Po pamperskah je dobil vneto ritko, čeprav drugače nima občutljive kože.
KOt je že ena rekla, tiste za new born so bile super, pol pa katastrofa, škoda, ker tudi nemške ne veljajo za naše ritke. Pa tak so mi všeč na zunaj in kroj mi je tud najboljši pri pamperskah, ampak nam je pač bolj važno, da ma zdravo ritko.
Sicer pa upam, da jih počasi več ne bomo potrebovali.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:28:33   
amaya
Jaz sem nad ceno teh plenic totalno zgrožena.....pa sej niso normalni. Sploh mercator pretirava v nulo.
Včeraj sem kupila plenice v Lidlu. sem dala za 50 plenic 8 evrov. Bomo videli, kako se bodo odnesle. Sem pa probala tudi Mullerjeve pa je imel ožgano ritko po prvi kakici. Pamperske pa mu bom dajala samo ponoči.
Jaz sem uporabljala tako poljske kot nemške papmperske pa mu ni nikoli nič čez prišlo. Je pa razlika tudi v temu, da te poljske ful smrdijo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 12:31:32   
Naja30
Moji hčerki pamperske niso odgovarjale, ker je imela vneto ritko po njih. In ja, tudi premočile so ponoči. Nekaj časa smo imeli mullerjeve in so bile ok. Daleč najbolj zadovoljna sem pa s hoferjevimi - tako s kvaliteto kot s ceno.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 13:10:02   
najsi
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

očitno sta uporabljala polske. jst sprobala oboje in so te res zanič. zdej pa kupujem sam nemške, ki jih nosi samo ponoči. in so čist vredi. premoči skoraj nič (parkrat se je zgodilo, da je bilo malo vlažno, ampak nič pretresljivega). je pa smola ta, da sem jst iz celja in tle v okolici nimamo mullerjauser posted image v ljubljano al pa kam oddaljeno mi pa zarad plenic res ni za hodit.


Eno mullerjevo trgovino maš v Velenju  

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 14:47:23   
ZmajTolovaj
Eh naša toliko lula, da pomaga samo previjanje na 2 uri. Ogromno spije, sploh zdaj poleti in še shodila je, tako da eno samo divjanje in potenje in posledično pitje in - lulanje user posted image
Ponoči ima pampersko, ampak zadnjič je bila tako polulana, da je plenico dobesedno razneslo - vsa fila je ven zletela, nisem mogla verjet.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 10.8.2008 14:48:26 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 20:08:15   
Anonimen
Ful zanimivo....Tjaši enkrat samkrat niso premočile Pampers aktive fit(nemške) in sem zadovoljna z njimi od samega začetka... jih ne zamenjam za nobene druge. Jih nosi in podnevi in ponoči!

< Sporočilo je popravil poopsika -- 10.8.2008 20:09:39 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 20:27:16   
tabi
pri nas uporabljamo že pri tadrugi Huggies pa niso nikoli pri nobenem premočile pa mi tamala spi 12 ur v kosu.edino roza huggies so bile pa zanič po moje najslabše kr je blo kdaj plenic na trgu

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 21:05:41   
majra
Uporabljamo pamperske made in Germany in smo ful zadovoljni. Nikoli niso premočile. Res pa da sem probala samo še poljske, ki so ful trše in plastične na otip in pa mullerjeve, ki so sicer fajn, ampak predebele. Sedaj sem sprobala še hoferjeve in se mi kar dopadejo, mogoče se odločim zanje za čez dan

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 21:18:46   
mala pikica
Jaz sem kar nekaj pleničk poskusila, na ritki seveda. Pa sem do sedaj bila zadovoljna samo z nemškimi pamperskami active fit. Pri drugih pleničkah smo bili ponavadi ponoči premočeni. Pa še vse so veliko debelejše od pampersk. Zanimivo pa je, da nam tudi active baby premočijo user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 22:01:32   
karmchy
Jaz imam pa kritiko na plenice Pampers. Ker mi gre res na živce da morajo "tlačt" v plenice še ne vem kakšen fresh losion, in  s tem ne naredijo nič dobrega, ampak kvečjemu kakšno alergijo, kot smo jo staknili mi.user posted image
Tako da sem presedlala na dm-ove plenice, in smo zaenkrat res zadovoljni, pa čeprav nimajo fresh losiona (ko je otrok pokakan je pokakan, in niti fresh losion ne pomaga da ga ne vonjaš)user posted image


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 22:03:27   
Anonimen
Katere Pamperske pa imajo fresh losijon?user posted image Vse ne ...no, Active fit jih nimajouser posted image ...drugače pa to tud men ni všeč.

< Sporočilo je popravil poopsika -- 10.8.2008 22:04:01 >

(odgovor članu karmchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 22:24:25   
mišk
Jst sem sprobala več vrst plenic, pa mi nobene nikoli niso premočile. No, razen kdaj po lastni neumnosti, ko jih nisem dobro "namontirala".
Ampak na koncu ostajam pri Pamperskah. Poljske ali nemške, pri nas se vse obnesejo. Všeč so mi, ker so daleč najtanjše in najmehkejše od vseh. Pa tudi user posted image  odgovarjajo - nobenih alergij ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 23:36:13   
Anonimen
Lidlove prekašajo vse pamperske.user posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
10.8.2008 23:46:57   
sandra85
a si imela pamperske made in poland ali germany???

mi uporabljamo pamperske že 12 mesecev in smo zelo, zelo zadovoljni! samo made in poland ne smejo bit, ker pol pa res puščajo!

uporabljamo pa pampers active fit, drugih še niti poizkusila nisem, ker sem s pamperskami zadovoljna


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
11.8.2008 7:06:52   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Katere Pamperske pa imajo fresh losijon?user posted image Vse ne ...no, Active fit jih nimajouser posted image ...drugače pa to tud men ni všeč.

Active baby ga imajo, pa tudi meni všeč.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!