|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave z zanositvijo in cepljenje
14.7.2021 19:36:07   
Vrtnica8
Pozdravljene punce🙂
Mene pa zanima, tiste, ki imate težave z zanositvijo ali ste cepljene za Covid??🤔🤔
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
14.7.2021 20:19:48   
maca51
Zdravo,
jaz oz. midva se nisva cepila. 🙂 Nisem spraševala niti svoje G, niti osebne zdravnice, ker sploh ne razmišljam v tej smeri, da bi se cepila. Ko bova zaključila z načrtovanjem/širjenjem najine družine bom pa razmišljala v tej smeri. 🤷🏻‍♀️

(odgovor članu Vrtnica8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
14.7.2021 21:11:07   
Vrtnica8
Maca51 tudi jaz nisem spraševala, ker njihov odgovor tako ali tako poznam🤦‍♀️in tudi jaz sem enakega mišljenja kot ti😊🙂upam, da nam kmalu rata tisti plusek, ki si ga tako želimo😊🤗



(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
30.7.2021 6:57:25   
mojcy1
Meni je ginekologinja rekla, da se po porodu lahko cepim (ne takoj)... Zagotovo pa to ni nekaj, kar se pocne v casu nacrtovanja nosečnosti in v casu nosecnosti je njeno mnenje (pa je nacelno zelo za cepljenje v splosni populaciji).. 


(odgovor članu Vrtnica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
30.7.2021 12:09:12   
maca51
Vrtnica8 hvala za lepe želje.🤗 Tudi tebi želim, da se ti čimprej izpolni ta želja. ❤️

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
6.8.2021 21:41:53   
Tasykaa RR
Jaz se nebi cepila, niti po nosečnosti 😔 je še vseeno premalo preverjeno cepivo 😔 da bi se lahko videle posledice sploh če so še v planu otroci 🥰 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
19.9.2021 12:35:17   
Vrtnica8
Maca51 meni se želja že izpolnila😊❤ upam, da se tudi tebi, držim pesti🍀🐞🤗


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
21.9.2021 9:04:03   
maca51
Vrtnica8 čestitke😊❤️ 
Nama se želja še ni izpolnila. 😢

(odgovor članu Vrtnica8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
26.9.2021 20:08:04   
Vrtnica8
Hvala maca51😊 verjemi, ko najmanj pričakuješ bo tudi tebi uspelo, samo obupat ne smeš 🤗😊držim pesti👊🍀🐞


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Težave z zanositvijo in cepljenje
30.11.2021 13:10:08   
sončektvoj
Jaz pa sem se že cepila 2x s cepivom Astrazeneca. Zadnji odmerek junija. Sem pa prejšnji teden zvedela da sem noseča user posted image (naravno) po daljši neplodnosti. Tak da če kdo mene vpraša, škodi pred nosečnostjo ne. Sem pa nameravala na 3. poživitveni odmerek pa ga bom pomoje spustila.

Glede na to da imajo nosečnice zmanjšan imunski odziv, bi se jaz pred zanositvijo ziher cepila, če se ne bi cepila že zaradi straha pred korono.

(odgovor članu Vrtnica8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...