|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 18:25:23   
Anonimen
Vprašanje za vas dekleta...ali ma katera mlade mucke???
Išče se maček...z belim repom na koncu bi rada dobila za mojo mamo-hoče ga met ker ji je nekaj časa nazaj poginu od starosti.

Tukaj


user posted image

< Sporočilo je popravil nalin -- 15.5.2007 21:32:43 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 18:47:30   
Shania
Poglej po Zavetiščih za zivali

V teh pomladanskih mesecih je ogromno legel, ki so/bodo pristala v zavetiščih (tiste, ki bodo imele srečo in ne bodo utopljene, zadušene, vržene v steno ali zadavljene).

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:01:23   
Tina26
Hojla
Mi imamo enega mucka, ki je malo tigrast in malo bel - ima pa malo daljšo dlako.
Mucek ne prebiva v stanovanju ampak ima svojo hišico zunaj ob ribniku ali v brunarici - kakor želi.
Je že sam, tako da je že primeren za oddajo...

Če te zanima mi javi na zasebno...

Papa

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:09:32   
Shania
Upam, da je/bo steriliziran/kastriran.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:21:57   
viv_
Mi imamo tudi zalogo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:23:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

Upam, da je/bo steriliziran/kastriran.

lp,
Shania


Zakaj bi morali biti vsi psi in mačke sterilizirani,kastrirani??

Moj maček sploh kastriran ni, in je zunaj, in mu prav dobro gre... Če dela drugim mladiče, jim jaz nič ne morem.. Je veliko ljudi še na svetu, ki želijo met mačke..

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:39:47   
Strawberrie Cherrie
Zaradi takšnih komentarjev kot je tvoj, včasih ne vem, ali bi se jokala ali smejala.

Je Shaniin komentar povsem ustrezen in na mestu. Jaz bi se na tvojem mestu vprašala, koliko tistih mladih muck, ki jih tvoj mačkon zaplodi, ubijejo?user posted image

Tudi jaz upam, da bo muc kastriran/steriliziran.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:52:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Moj maček sploh kastriran ni, in je zunaj, in mu prav dobro gre... Če dela drugim mladiče, jim jaz nič ne morem..


Lahko lahko....user posted image

Lahko preprečiš da potomce tvojega muca mečejo v peči, obtežijo z kamni in vržejo v potok, mečejo v smetnjake(žive!), jim lomijo vratove....to lahko narediš.
S par evri lahko to narediš. Ti jih je škoda? Lažje spiš z manj evrčki v denarnici ali z takimi prizori v glavi?
Moja dva sta v stanovanju, nimata možnosti nobene mucke "oplodit" ampak sta kastrirana. Nisem niti za sekundo oklevala.
Ko se odločiš za žival ti mora biti kristalno jasno da moraš za žival skrbeti doooolgo časa. Skrbeti za žival pa pomeni tudi da poskrbiš za njegove potomce, oz. poskrbiš da jih ne bo imel. To da jih tvoj "samo zaplodi" in ne skoti nima pri tem nobene veze. Posredno si tudi ti odgovorna za vse "pobite" in zavržene mucke, ki jih je tvoj mačkon "naredu".


Je veliko ljudi še na svetu, ki želijo met mačke..


In ogromno majhnih in velikih muck, ki so jih iz gotove smrti oz. iz čist bede rešili taki ljudje kot je shania. Veliko muck - prevečuser posted image (priporočam ogled kkšnega zavetišča)


Mamajetu tebi pa priporočam ogled zavetišč, pa še malo pobrskaj po internetu, sedaj bodo oddajali ogromno muck, zagotovo se bo najdla tudi taka ki vam bo prirasla k srcu. Za vsa potrebna cepljenja, razglistenje, kastracijo-sterilizacijo je pa najboljš da sama poskrbiš, bo najbolj ziher.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 15.5.2007 20:01:13 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 19:56:14   
Anonimen
Ampak res, Gorazdova, zdaj si ga pa čisto mimo usekala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 20:32:37   
Anonimen
upam ,da najdem mačka da razveselim mojo mamo! Je bil res mačk!! Je lepo šel z mamo ven...za njo hodu in zvečer ko se je tema nardila je lepo šel v kozovc v svojo škatlo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 20:36:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu

upam ,da najdem mačka da razveselim mojo mamo! Je bil res mačk!! Je lepo šel z mamo ven...za njo hodu in zvečer ko se je tema nardila je lepo šel v kozovc v svojo škatlo.user posted image


Tudi "novi" mucek bo ziher isti, ker žival čuti kdo ga ima rad. Mojadva me tud vsak dan počakata pred vrati ko pridem domov in moram prvo njiju počohljat pol šele vse ostalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 20:38:51   
Anonimen
to sigurn...samo najbolj bo vesela če bo podobne barve...če ga katera oddaja naj mi mail pošlje z sliko
e-mail

tigrast z belim repom na konc!user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 15.5.2007 23:47:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 20:40:30   
Bubamaraa
Mamajetu na Bolhi sem glih danes gledala, da se oddajajo luštni tigrasti mucki..poglej tja....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 20:41:44   
Anonimen
Hvala ti!

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 21:03:02   
Anonimen
Zakaj bi morali biti vsi psi in mačke sterilizirani,kastrirani??

Moj maček sploh kastriran ni, in je zunaj, in mu prav dobro gre... Če dela drugim mladiče, jim jaz nič ne morem.. Je veliko ljudi še na svetu, ki želijo met mačke..


tale izjava je pa user posted image user posted image user posted image user posted image  in za user posted image
zaradi takšnega razmišljanja, kot ga imaš ti in tebi podobni je svet v ku***
trpijo pa na koncu vedno le otroci in živali.
sploh ne bom naprej razpravljala in komentirala ker se mi smiliš, in tebi podobni, kajti še vedno je veljalo, velja in bo veljalo-kar delaš se ti trikratno vrne! tko da ne se kdaj spraševat zakaj..... bahuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 21:05:22   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu

Hvala ti!


ni kej...user posted image

sem ga sama tudi dolgo čakala in ga v enem tednu dobimo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 21:14:50   
Anonimen
http://www.macji-svet.org/domaca-foto4.html

ta tretji...neki podobnga z belim repom...

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
15.5.2007 21:15:23   
Kalamaki
Joj Gorazdova, imam težave z nizkim pritiskom, ampak tale tvoja modrost mi ga je pa nabila do plafona. Jap, dokler bo toliko takih dobrosrčnežev, se ni bati, da zavetišča ne bodo imela dela. Žalostno, samo to rečem.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
16.5.2007 1:35:53   
Anonimen
A sedaj sem pa jaz kriva, da v naši država ne poskrbi za živali brez doma??? user posted image

Saj nisem rekla, da mojega mačka ne dam kastrirat..Mačaka nameravam kastrirat, vendar še ne zdaj... Imam rada živali, sploh mucke in pse in sama sn našla na cesti mačko nekaj dni staro in za njo skrbela, vendar sem jo prepozno našla, ni imela sreče user posted image

Sosedina mačka je breja, ne po zaslugi mojega mačaka, ker smo ga spustili ven komaj nekaj časa nazaj.. In mislite, da soseda hrani mačko? Kak je grozna, jaz dajem hrano za mojega in prav tako za njo...

In če skoti kje pred našo hiško, bom skrbela za mladiče...

Če pa drugi ne morejo dati nekaj evrov stran za sterilizacijo mačk, pa sem jaz kriva, da so breje in trpničene???

< Sporočilo je popravil Gorazdova -- 16.5.2007 1:36:45 >

(odgovor članu Kalamaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
16.5.2007 9:08:16   
Nota
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

A sedaj sem pa jaz kriva, da v naši država ne poskrbi za živali brez doma??? user posted image

Saj nisem rekla, da mojega mačka ne dam kastrirat..Mačaka nameravam kastrirat, vendar še ne zdaj... Imam rada živali, sploh mucke in pse in sama sn našla na cesti mačko nekaj dni staro in za njo skrbela, vendar sem jo prepozno našla, ni imela sreče user posted image

Sosedina mačka je breja, ne po zaslugi mojega mačaka, ker smo ga spustili ven komaj nekaj časa nazaj.. In mislite, da soseda hrani mačko? Kak je grozna, jaz dajem hrano za mojega in prav tako za njo...

In če skoti kje pred našo hiško, bom skrbela za mladiče...

Če pa drugi ne morejo dati nekaj evrov stran za sterilizacijo mačk, pa sem jaz kriva, da so breje in trpničene???


Za to, da nastane novo življenje, pa naj bo človeško ali živalsko, sta potrebna jajčece in semenčica ..
Torej tako moški, kot ženski del populacije skrbita za reprodukcijo in so tudi oboji ODGOVORNI za nova življenja. V naravi ni tega: samica je kriva, da je breja, glej jo packo pokvarjeno spet ima mlade in kar je še takih človeških umotvorov in neumnosti, ki potem pripeljejo do mladičev v vrečkah, smetnjakih, vodah ...

V bistvu si kot skrbnica mačka tudi ti odgovorna za morebitne mladičke in ne samo skrbniki nesteriliziranih samičk. Če tvojemu mački morda sedaj res še ni uspelo spariti samičke in s tem zaploditi xx novih muckov, to še ne pomeni, da mu tega jutri, pojutrišnjem ne bo uspelo. Kaj se bo s temi madički zgodilo/dogajalo? Dovolj je, da pogledaš na nekaj tem na forumu Moj.pes.Net ali na katerega od podobnih forumov ... Skoraj ni dneva, da ljudje ne bi reševali napol mrtvih, odvrženih življenj.

Država ni dolžna skrbeti za brezdomne živali in to ni njena prvobitna naloga. Za živali smo odgovorni in zanje moramo skrbeti lastniki/skrbniki.
Država in preko nje zavetišča/posamezniki samo REŠUJEJO posledice takega nezrelega gledanja ljudi.

Če boš morda malce razmislila še o tem aspektu, verjamem, da ti ne bo težko zbrati nekaj denarja in tvojega mačkona danes, jutri peljati na kastracijo in morda boš v naslednjih mesecih poskrbela tudi za kako nesterilizirano samičko, brezdomno ali pa za tako, ki ima lastnike (skrbnike?), ki se ne zavedajo res težke problematike prekomerne populacije in jo odpeljala na sterilizacijo.

Neodogovnim sosedom pa morda lahko nameniš prijazno besedo, opozorilo, da je tudi muca živo bitje, ki potrebuje hrano, oksrbo. Iz izkušenj vem, da včasih ljudje ne zanemarjajo svojih živali iz zlobe, hudobije, temveč iz gole nevednosti. Pač delajo tako, ko so delale številne generacije pred njimi. Velikokrat so ljudje zelo dovzetni za prijazne nasvete in potrebujejo le majhno vspodbudo v dejanju, zgledu ali besedah, da se njihov odnos spremeni.


_____________________________

Simona
SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats
Felinološko društvo Ljubljana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
21.5.2007 9:27:33   
Anonimen
še zmeraj iščem!

(odgovor članu Nota)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tigrast muc-ma katera mlade mucke??
21.5.2007 9:50:17   
Shania
Ali si pogledala po zavetiščih??

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?