|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuh
19.1.2008 22:09:46   
študentka Mici
Tudi jaz imam eno težavo. Velika sem približno 160, imam pa 70-75 kg. Vem, da je veliko, ampak s celotno potavo bi bila še nekako zadovolja. Res je, da me je veliko čez rit in boke, pa v debra, ampak najbolj me moti trebuh. Nimam tistega trebuha, ki bi imel šlavfke, ampak mi raste trebuh nekako pod popkom. Pa je ful trd ( če npr. stojim, in pritiskam s prsti po njem, je trši od riti in malce mehkejši od beder )... včasih sem ga še lahko "potegnila notr", sedaj pa, ko ga potegnem notr, je še vedno velik. Ima katera kak recept, kaj naj naredim, da bo bolje?!? Rada bi se znebila tega, ker vsake hlače kr težko zapnem. Če ima malo višje gumb, se mi naredi tak zaokrožen balonček... če ne razumete kaj bi rada povedala, povejte bom fotkala in dobite fotko... Vseeno pa prosim za pomoč. Hvala. Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebuh
19.1.2008 22:19:28   
študentka Mici
A res ni nobene, ki bi mi znala pomagat? user posted image user posted image

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebuh
19.1.2008 22:22:05   
Anonimen
jst mam tut trebušček, sm šlaufe, se drugam niti ne redim sam v trebuh, pomojem je treba trebušnake delat, pa telovadt, druge pomojem ni

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebuh
19.1.2008 22:24:43   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

jst mam tut trebušček, sm šlaufe, se drugam niti ne redim sam v trebuh, pomojem je treba trebušnake delat, pa telovadt, druge pomojem ni


Se kr strinjam, žaluser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebuh
19.1.2008 22:24:56   
študentka Mici
Tancy sej mene je tud čez rit dost skupi pa če boke, sam to mi je še nekak kul, sam čez trebuh. Jaz še nimam nekih groznih šlavfov, sam tist "čuden" trebuh pod popkom mi pa ni čist nič všeč. Pa se mi tud zdi, da je čedalje večji.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebuh
19.1.2008 22:26:48   
študentka Mici
Manekenka ne bom nikol, ker preveč rada jem, pa tud vsi v familiji smo majhni in okrogli, oz. taki nabiti, pa tud moj tip ful rad je, tko, da ne morem njemu nardit neki dobrga za kosilo, jaz pa se čudno držat ob kaki solati, ker to ne gre skupi.. .sam zgleda, da bo treba le mal več nardit zase. Sej nisem še tolk stara in sem zaenkrat še brez otrok, tako, da bo treba v akcijo, ker se mi zdi, da je sedaj najboljši čas za to, pa tud mal čudno je, da si pri 20 že ves v šlavfah... sam zarad svojga dobrga počutja.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebuh
19.1.2008 22:27:41   
študentka Mici
Najvišjemu ponudniku prodam strije na trebuhu, stegnih, riti in zizah, celulit na nogah in 20kg.
Zraven priložim še stalno lakoto


Jaz tudi, jaz tudi...

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebuh
19.1.2008 23:15:30   
Naja30
Športat začni, pa bo trebuh in kilce odletu stran. Saj ni treba veliko, magari samo hoja in trebušnjaki doma. Če pa ti je všeč, pa pojdi na aerobiko ali kaj podobnega.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebuh
20.1.2008 11:22:27   
študentka Mici
Res bo treba začet športat. Koliko časa pa kaj hodite na dan? Imate kaj časovno določeno? Sej vem, da ne bi bilo treba veliko, ker se tist tip človeka, ki mu kilaža ne raste iz dneva v dan, imam npr. že 6 let isto kilažo. Niha mi mogoče 2 kg dol ali gor. Sam opažam pa, da sem v trebuh čedalje bolj napihnjena.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebuh
20.1.2008 12:18:12   
Anonimen
Študentka Mici... jaz mam isti problem...
In to že celo življenje.

Imam srečo, da sem drugačekar dobre konstitucije, sam tale trebuh mi pa pije kri res že celo življenje no.

Pač shujšat je treba, pa tud trebuh zgine. Brez hujšanja, pa tud telovadba (trebušnjaki) prav nič ne pomagajo.
preverjeno.
Sem enkrat delala 4 mesece vsak dan trebušnjake (90/dan), pa se ni poznalo niti za milimeter. Pol sem pa obupala....pa raj začela hujšat. To pa je KONČNO pomagalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebuh
20.1.2008 13:05:13   
dulcinea
Mici, pravijo, da je dobro vsak drugi dan srčni utrip po eno uro mal pospešit. Je bolje vsak drugi dan eno uro, kot vsak dan pol ure. Torej samo hitro hojo, pa mal daj "prašičjo hrano" stran. To je krompir pa sladkor pa bela moka. Saj boš videla, kaj ima Montignac v receptih, ki sem ti jih poslala malo prej.
Lahko pa še malo prebereš tukaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebuh
20.1.2008 17:28:45   
frufru
probaj z garnjejevim gelom proti celulitu (oranžna plastika) Kožo opazno napne, pa kakšne trebušnjake.  Samo ne bit razočarana. Ko se trebušne mišice ojačajo je buši še bolj opazen, ker mišice niso ohlapne. Z maščobo gre bolj počasi dol. Jaz sem se s tem gelom mazala po porodu, ko je bila koža ful ohlapna, pa sem v enem tednu opazila razliko-je bila pol napeta.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebuh
20.1.2008 17:51:30   
študentka Mici
Fru fru, moja koža ni ohlapna. Nimam flavfov. Tistih tipičnih, ko imaš kar plasti eno nad drugo. Jaz mam napet trebuh. Sam ni raven... Tko kot ima nosečnica zaokrožen trebuh, tak ne tudi moj, sam je samo pod popkom...

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebuh
20.1.2008 22:55:12   
frufru
Mici pol pa mogoče kakšne hlačke al pa pas za oblikovanje postave. Čeprav zdaj ko tuhtam mi je padlo na pamet, da je to možno tudi od mode nizkih hlač, ki špehec z višine bokov višje potisne. Se spomnim moje mtke, da je mela take probleme nad pasom, ko so se krila in hlače nosile v višini popka. Plus veliko sedenja, ko hlače pritiskajo. user posted image No mogoče je malo za lase privlečeno, ti bo bolje katera z več prakse na fit področju svetovala. Rešitev in uspehe pa le obelodani.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebuh
21.1.2008 0:03:37   
študentka Mici
Ja mogoče je tudi od sedenja. Saj že kar dolgo časa sedim. Ko se učim sedim, ko sem za RR sedim, ko jem sedim... user posted image  malo se že hecam. Bom slikala in slikco dala v album. Jutri zvečer. Ker z mobitela jo ne znam gor spravit. Sej ni problem sam trebuh, bi blo dobr povsod velik stran dat, sam ta trebuh me res najbolj moti.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trebuh
21.1.2008 0:11:56   
gaya24
Ja bo treba športat začet. Če maš pa preveč denarja pa lahko Hipoxi probaš. Menda ful pomaga pri oblikovanju postave in topljenju maščobnih blazinic sploh okol trebuha.

Če se mi trebuh po porodu ne bo bo vrnil v vodoraven položaj, ga bom jaz tudi sprobalauser posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?