|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 9:15:26   
zrak
Že nekaj časa s nisem javljala, ker sem se začela preveč obremenjevati s to nosečnostjo. Pa tudi s fantom sva to zadevo dala malo na stran in to za kar nekaj mesecev... vsa ta situacija naju je pripeljala, da nisva bila več tisto kar sva... vsak mesec napetosti, depresija, kreganje, da ne seksava kadar bi morala,..itd..

Ta mesec sva ponovno poskusila in glej včeraj zvečer sem poskusila narediti test in sem zgledala eno zelo rahlo črtico (baby check), zadeva je pa v tem, da imam že kar nekaj dni roza izcedek (voden, kot bi bil pomešan z vodo) in sem mislila, da se mi bo vsak čas vlila M... ta roza izcedek se nadaljuje...

Kaj bi ve rekle da je to nosečnost..mogoče bi morala probat drugi test?

Aja, druga črtica se ni takoj pokazala ampak v čez kake 2 minutke..

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 9:35:45   
Taula
Se mi zdi da si kar noseča.user posted image  user posted image
Če pa nisi prepirčana pa poskusi z novim testom, potem pa začni praznovati.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 9:39:08   
Jelenche
kar clear blue kupi in naredi test z jutarnjim urinom

user posted image  user posted image   user posted image



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 10:15:03   
DORI
Upam, da si user posted image .
Čestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 10:25:34   
Anonimen
Glavno, da si test delala po navodilih. Ne vem, menda po 5ih minuath ne smeš več gledati, ker se rezultat lahko spremeni.

(odgovor članu DORI )
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 10:59:03   
dorina
Ta izcedek roza barve je lahko vgnezditvena krvavitev. Jaz ti priporočam, da počakaš dva do tri dni in narediš isti test z jutranjim urinom. Tako boš najbolje videla, če se črtica jača in to bo najzanesljivejši znak, da si res user posted image , čeprav jaz že zdaj verjamem, da si. Pri meni je tudi bila na dan izostanka user posted image zelo rahla črtica, čez 3 dni že močnejša, čez nadaljna 2 dni pa mooočna user posted image .

Mislim, da ti lahko kar čestitam!user posted image user posted image  user posted image    user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil dorina -- 4.10.2006 11:02:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 12:24:29   
MAŠKA
Tudi pri meni je bila tista druga črtica zelo rahla... pa sem čez nekaj dni test ponovila in je bila spet zelo rahla... ampak zdaj je punčka stara že 15 mesecev! user posted image  Upam, da se zgodba ponovi tudi pri tebi!

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 13:54:18   
lelaval
user posted image user posted image   Čestitke -  si srečka  user posted image  user posted image user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tudi jaz rahla črtica
4.10.2006 19:07:57   
lučka 25
Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tudi jaz rahla črtica
5.10.2006 5:18:31   
zaljubljena23
user posted image user posted image Iskrene čestitke

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?