|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tumor v možganih
26.8.2008 10:01:01   
juhuh
naj prvo povem da sem mamica 15 dni stare punčke, včeraj je bila v KC na operaciji pri prof. dolencu, ima tumor v možganih
ima katera izkušnje z tako boleznijo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.8.2008 10:04:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu juhuh)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:04:23   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: juhuh

naj prvo povem da sem mamica 15 dni stare punčke, včeraj je bila v KC na operaciji pri prof. dolencu, ima tumor v možganih
ima katera izkušnje z tako boleznijo

Ojojoj.. Porf Dolenc je res pravi stručko, sem vesela da je bila operirana pri njem. A so že kaj rekli za kakšen tumor naj bi šlo? Možganskih tumorjev je namreč več vrst. Dve vrsti nista nevarni, dve pa nista tako nedolžni.
Kako pa so ji sploh odkrili?

Držim pestke za vašo malo borko in vam pošiljam eno pikapoko za srečo user posted image user posted image user posted image .  Bodi pogumna, čeparv si predstavljam da je težko.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:07:26   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Ne, nimam. Tvoji punčki želim veliko zdravja. Tebi pa pozitivnih misli.

Srečno


se podpišem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:18:51   
juhuh
ja stvar so ugotovili zelo hitro, v porodnišnici je imela mala Ana močne krče, in tretji dan namesto da bi šle domov so naju poslai v pediatrično, tam so ugotovili z Uz-jem in magnetno resonanco glave da ima neko vensko nepravilnost v možganih, ki naj nebi bila nevarna in se jo bo z operativnim posegom lepo odstranilo in bo deklica čisto ok. včeraj ko jo je prof dolenc operilal je bil menda pa grozno presenečen ker ni našel venske nepravilnosti ampak tumor. sedaj je ana priklopljena na vseh možnih aparatih in jo je prav grozno videt, obrita,
pa tako lepe laske je že imela, če mi uspe vam pokažem sliko
vse bi razumela da bil bila moja mala pikica bolna če bi ležala v posteljici, negibna žalostna, da nebi jedla in tako naprej
ampak ta moj sonček je tako živahen, se giblje, miga z rokicami, nogicami, tako rada je, se smeje in me tako posluša ko se pogovarjam s kom,
in kaj je moja največja skrb bo vse ok, bo hodila, govorila, se še naprej smejala in mela tak strašen apetit kot ga je imela do sedaj

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:23:53   
scubadiver
Mislim nate, na tvojo pikico in vama pošiljam pozitivne misli. A pa Dolenc ni nič povedal kje je tumor? Kakšne vrste je? Ker lahko da sploh ni razloga za strah user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:24:26   
Balonchy
Nimam nobene izkušnje s tem.
Ampak ji (ti) želim samo SREČO in nič drugega!!!


user posted image

(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:27:29   
juhuh
ne povedal je na žalost sam to da je tumor in da je poslal na analizo tkivo, rezultat bo pa čez en teden

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:36:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Nimam nobene izkušnje s tem.
Ampak ji (ti) želim samo SREČO in nič drugega!!!


user posted image


Se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 10:41:27   
ZmajTolovaj
Držim vama pesti, da bo vse v redu; da je živahna in ješča, se mi zdi dober znak, pa tudi da so tako kmalu operirali, je sigurno plus. Izvidi bodo kmalu, čeprav se ti najbrž zdi cela večnost do takrat. Svojo punčko pa še ekstra crkljaj, ker je pogumna mala borka!
SREČNO.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:05:43   
karinka
Prof.Dolenc je velik strokovnjak in prav gotovo bodo naredili vse kar je v njihovi moči, da bo vajina mala deklica kmalu ozdravela.

S tem nimam izkušenj, ampak tvoji mali deklici iz srca ji želim veliko, veliko zdravja in da čimprej okreva. Tebi in tvojemu partnerju pa veliko moči, da bosta prestala te težke trenutke.


(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:23:15   
Anonimen
Nimam izkušenj.
Vendar tebi in tvoji Ani želim veliko sreče! V mislih sem s tabo in držim pesti, da bo vse ok.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:35:24   
nina166
Na forumu mama.si je ena mamica, ki ima tudi punčko, ki so ji odstranili tumor na možganih. Najboljše bo, da mamico sama kontaktiraš in naj ti pove, kako je bilo pri njej.

Link je tale: http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=24707&postdays=0&postorder=asc&start=3945

Malo poglej po teh straneh. Njen nick je soncnica29.
Upam, da ti uspe prit v kontakt z njo in da ti bo kaj pomagala.

Tvoji mali punčki pa želim, da se čimprej pozdravi in da pride čimprej iz bolnišnice domov, da se bosta lahko cartale user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:37:31   
*tajda*
Jaz delam na nevrokirurgiji pri prof.Dolencu,če imaš kakšno vprašanje lahko na zs

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:37:43   
koala
Na srečo nimam takšnih izkušenj, me je pa kar zmrazilo ko sem prebrela naslov.

Jaz vam vsem želim veliiiiiko energije, vama z dragim za to da bosta v oporo en drugemu in vajini princeski, mali Ani, pa da čimhitreje okreva.
Mislim na vas!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 11:55:47   
katy82
Sem brez besed k sploh ne vem kako se počutiš,pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image prosim obveščaj kako bo stanje,pa lupčka mali frajlici

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 12:07:03   
juhuh
punce hvala za vspodbudne besede in lepe želje mali ani

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 12:43:22   
*tajda*
juhuh ti lepo zdaj malo Ano božaj, pa cartaj,laski bodo hitro zrastli nazaj,tudi iz aparatov jo bodo kmalu odklopili.Bodite pa čimbolj optimistični ko čakate na izvide,ker otroček to čusti če je mamica žalostna.

Pa čimboljše izvide vam želim in da se čimprej vrnete v svoj domek.user posted image


< Sporočilo je popravil *tajda* -- 26.8.2008 12:49:29 >

(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 12:47:02   
**Petra**
Tudi jaz mali Ani želim, da bi čimprej ozdravela in  da bo vse čimprej za vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Poljubček Ani

(odgovor članu juhuh)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.8.2008 12:57:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 13:47:14   
ursalara
Držim pestke za tvojo malo Ano za čimprejšne okrevanje!user posted image

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 13:57:43   
mumu
Iz napisanega se da razbrati, da je mala Ana prava borka in se bo borila toliko časa, da bo vse ok.

Tudi naša mala družinica vam želi čimprejšne okrevanje user posted image user posted image .

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 13:58:47   
Intruder24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojo malo pikico, da čimprej okreva in da bo vse ok. Tebi pa user posted image za moč, ki jo potrebuješ!

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 15:22:35   
pajčolanka
en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malo borko!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tumor v možganih
26.8.2008 16:43:08   
L_una
Ne znam ti pomagat.

Z naše strani ti pošiljam veliko user posted image  in držimo pesti, da bo vse kot mora biti. Mala Ana je prava borka user posted image .

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?