|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 19:21:53   
suzanica
Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 19:24:19   
Raho
Mi imamo traktor na akumulator in je nonstop v ubporabi. je pa res, da moj sin želi postati traktorist.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:20:21   
NEVA-1
Tudi pri nas je v uporabi non-stop, mi imamo od PP Gaucho Grande, pa je res trpežen, enkrat smo edino zamenjali neke zobnike, ki sem jih naročila v Mami Trzin, drugače pa nimamo nobenih težav z njim...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:21:21   
melanija
Mi imamo sicer motor od PP, in ko je lepo vreme je skozi v uporabi, so zelo zadovljni.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 20:45:45   
gita10
Pri nas je pa babi kupila nekega velika jeepa v baby centru - za njega je dala dve slovenske penzije ( Cena 830 eur) mali se je pa parkrat peljal z njim zdaj pa stoji v kotu.
Tako, da verjetno odvisno od otroka do otroka

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 22:03:42   
Raho
Drugače pa PP jeepi imajo življenjsko doboo - vauuuu.
Moj sin je nasledil enega od svojega nečaka pa je med njima 15 let razlike. Samo novi akumulator smo morali kupiti.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
22.3.2010 23:58:45   
rija
nič.

moj sin prisega na kolo, skiro in rolko.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uporabnost jeepov na akumolator
23.3.2010 7:42:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: suzanica

Zdravo,

zanima me koliko so vaši otroci uporabljali vozila na akumolatorje? So bolj za v kot ali tudi dejansko uporabni? Lp


na akumulator je imel motor in ga pregonil do amena...prejšnji teden pa smo mu kupili nakladača - izbral si ga je na pedala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?