|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v kino z otrokom
4.8.2009 23:05:56   
Anonimen
danes sem šla s svojim prvorojenčkom prvič v kino. star je 3 leta in dobra 2 meseca.
gledala sva Ledeno dobo 3, sinhronizirano seveda. z nekaj vmesnimi besedami zanosa in smeha se mi zdi da vseeno ni motil ostale v dvorani (tako ali tako je bil šunder) seveda sva si privoščila tudi pokovko in coca-collo.

pa me zanima, kdaj ste vi prvič popeljali svoje mulčke oz. kdaj jih nameravate?
in kaj se vam zdi primerno (tale Ledena doba 3 se mi je zdela kar malo grozljiva za takšnega malčka, a se mi zdi, da ni bil zatravmiran... je pa ena mamica z malo punčko šla kar ven).

me je pa pred leti motilo, ko sem šla gledat Gospodarja prstanov in je ena mama svojemu sinu ves čas brala podnapise (sta sedela za mano).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v kino z otrokom
4.8.2009 23:20:42   
Onasiss
Moj ta velik bo ta mesec dopolnil 4 leta in sva šla prav tako gledat Ledeno dobo 3 sinhronizirano,takoj ko je prišel v naše kinematografe in se je lepo obnašal pa še zelo navdušen je bil, tako da komaj čakamo, da pride v kino naslednja risanka, ker je drugače kot če bi gledali iz domačega kavča. Poleg tega ga sedaj gledamo doma na računalniku, tako, da te ne razumem kaj je tako groznega pri tem.user posted image

Kar pa se tiče branja podnapisov. ko sem bila jaz majhna ni bilo računalnikov in interneta, Tv je imel samo 4 programe, tako da smo na veliko hodili v kino Mojca, kjer je skoraj vsak starš bral svojemu malčku podnapise in se ni noben pritoževal. Gledali smo pa vse po vrsti od Vojne zvezd do E.T.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v kino z otrokom
4.8.2009 23:22:27   
misa4
Moja bo stara 6 in je šla en mesec nazaj prvič v kino s teto in bratrancem(4leta), gledali so ledeno dobo 3 in je bilo tamala dva tudi strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v kino z otrokom
4.8.2009 23:34:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea
Poleg tega ga sedaj gledamo doma na računalniku, tako, da te ne razumem kaj je tako groznega pri tem.user posted image


velik ekran, efekti,...
doma je gledati takšno risanko povsem drugače.
ko so bile še reklame, je moj malček pri eni kar "u luft" skočil in je rekel, da se je ustrašil,... saj potem se je že navadil, a vseeno se mi zdi, da je risanko dojemal povsem drugače kot če bi jo gledala doma (kljub temu, da tudi doma kdaj navijemo zvočnike in kljub temu, da je nor na dinozavre in zmaje). moram priznati, da se tale Ledena doba z vsako risanko bolj približuje trilerju!user posted image

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.8.2009 13:46:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?