|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaje doma - zumba, aerobika?
27.6.2013 12:31:01   
nyna84
Glede na to, da nam stalno nagaja slabo vreme in zato ni veliko priložnosti za tek, sem razmišljala, da bi telovadila doma.
Trebušnjakov, sklecev in podobnih vaj se mi ne da delat, ker se zraven dolgočasim, bi pa delala kaj v smislu ala aerobika, zumba ... Da se muva, po ritmu in glasno user posted image

A katera prakticira doma kakšne take vaje?
Sem brskala po internetu, za zumbo je ogromno stvari, ampak bi rabila bolj slow motion verzije, da bi jih lahko dohitevala user posted image

Kakšna ideja, kako naj se tega lotim? A ve katera za kakšne fajm filmčke, kjer najprej pokažejo korake in šele potem muvajo po ritmu?
Sej point je le, da se fajn spotim in razgibam (opažam, da sem vedno bolj počasna, nerodna in lesena - me očitno lovi EMŠO user posted image ).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
28.6.2013 8:58:44   
pelion
Baje je zadnje čase zelo popularen Insanity, povsod hvalijo kot vadbo preko DVD-ja :)

lp

_____________________________

Kickbox društvo Pelion

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
28.6.2013 9:36:13   
*miska.mcc*
http://www.youtube.com/watch?v=nzm3jO_yQno


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu pelion)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
2.7.2013 8:35:46   
Tanja20
Insanity je zelo intenzivna vadba in je kljub vsemu dobro predhodno kakšno manj intenzivno vadbo naredit. Pa za mamice po porodu (in tiste ki še dojijo) vsekakor ni primerna. Meni najljubši so filmčki na youtubu - fitnessblender. Ne gre sicer za takšno obliko vadbe kot jo omenjate, ampak se mi zdijo vaje dovolj zanimive in raznolike da ni preveč dolgočasno. Filmčki so tudi za različne namene (kardio, trebuh, zadnjica ...) tako da izbereš kar ti paše oz. želiš.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
13.8.2013 8:17:50   
HuAnita
Ja, tale fitnesblender je mega! Ciljne vaje, pa vse lepo razloženo, da je pravilno....
Zumba pa imaš tudi Easy steps - poišči, drugače pa vse to izhaja iz aerobike, sao dodajaš boke....

(odgovor članu Tanja20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
7.7.2014 15:44:01   
majkeljanuar
Draga dekleta, YouTube je raj za vadbe na hitro in učinkovito. Neverjetno se da telo oblikovat, tam res dobiš veliko vaj za vse mišične skupine. Splača se pogledat :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
15.7.2014 12:01:00   
ursiiika
Jaz bi probala ta insanity workout, baje je res fajn ... samo moraš imeti kar nekaj že kondicije, ane? :-)

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
24.7.2014 10:48:56   
majkeljanuar
Jah, insanity workout nima imena kar tako user posted image Rabiš kar nekaj kondicije, če ne boš po končani vadbi dol padla.

(odgovor članu ursiiika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
15.12.2014 11:58:21   
Mipka
Insanity je insane, torej nor.
Jaz pa bi priporočala youtube, ki je poln kanalov. Sem jih precej sprobala pa mi je fitnessblender najboljši, ima ga en par in imata ful dobre vaje :)

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
17.7.2018 14:13:48   
chill
Punce... Kako se kaj obnese pilates? JE mogoče že katera bila ali se lahko izvaja tudi doma? Berem članek - https://www.aktivni.si/joga-in-pilates/pilates-vadba-ki-zdruzuje-misli-in-telo/ in se mi zdi veliko pozitivnih stvari, predvsem zaradi raztezanja, gibčnosti in tudi dihanja.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
24.9.2018 20:35:58   
Michonne RR
Hej,
Ali ima katera kakšen dober predlog za vadbo doma npr. preko Youtube?😊Iščem nekaj srednje zahtevnega in brez pripomočkov.
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
28.9.2018 21:05:31   
Lelly28 RR
hei,

tole je fino- upam samo da ti ne bo prezahtevno.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=99&v=I6t0quh8Ick

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
1.10.2018 19:40:43   
igga
Mi pogosto družinsko delamo vaje po recepturi Mihata s popolne postave. Občasno ima kake brezplačne treninge - poglej na FB, sicer pa tudi CD z vadbo ni pretirano drag.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
2.10.2018 10:31:45   
kokos4 RR
ravnokar sem želela predlagat Mihata in popolno vadbo :) idealno za doma :D

(odgovor članu igga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
5.10.2018 21:09:45   
Lelly28 RR
Ali vas kdaj, ko izvajate vaje iz interneta doma skrbi, da vaj ne izvajate pravilno? Sploh mamice (lahko tudi več let po porodu) imajo lahko težave s trebušnimi mišicami. Če že gledate po internetu boljše, da v tem primeru gledate program FIT MAMI od Nuše Gnezda user posted image

(odgovor članu kokos4 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vaje doma - zumba, aerobika?
12.10.2018 13:52:37   
Michonne RR
Hvala za vse predloge user posted image
Sem pa ugotovila, da mi najbolj ustreza, če vedno poskusim kakšno drugo vadbo saj mi je drugače preveč monotono.user posted image
Drugače pa še kar gledam, da vaje izvajam pravilno, najbolje se mi zdi, če imam v prostoru kakšno ogledalo, ker tam najlažje vidim kako določeno vajo izvajam.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?