|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varnostna folija za steklo
15.8.2009 15:30:27   
abi
Ker je naš 7 mesečnik začel veselo kobacati, mu moram seveda zagotoviti varno raziskovanje.
V dnevni sobi imam večjo stekleno panoramsko steno, ki jo moram zaščititi z varnostno folijo proti razletavanju stekla.
Imajo ( če sploh) v raznih Bauhaus-ih in Obi-jih dovolj kvalitetno zadevo ali iščem kje drugje '

Hvala.  

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 18:40:47   
azik
O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 19:44:39   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: azik

O kakovost izdelka povprašaj trgovca v trgovini , on bi ti moral , dati določene informacije.


Saj sem res tako trapasto napisala glavno vprašanje.user posted image
Zanime me predvsem KJE ste kupili folijo.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varnostna folija za steklo
15.8.2009 20:24:13   
barika
REcinko jo ima ..sem jim pisla mail kako je z odstranjevanjem folije, pa so mi napisali tole, citiram:  "Dimenzije folije so 60 cm x 50 cm. Folija je samolepilna in ko se enkrat prilepi na stekleno površino ni več namenjena odstranjevanju. Ponavadi se po parih dneh močno sprime s steklom in se je sname edino na ta način, da se jo uniči."

drugače sma pa midva kupila za manjše steklene površine v merkurju neko prozorono folijo, zgleda nekako tako, kot folija za ovijanje zvezkov.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?