|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vpis v šolo
11.2.2009 8:40:01   
marvica
Zanim me kako poteka vpis v OŠ, če v kraju kje bi ga vpisal nima stalnega bivališča, niti začasnega ali je to sploh možno. Kako te zadeve uredite tisi, ki ste v najemu in potem če se seliš ali spremenite OŠ ali kako.
Mi bomo imeli vpis naslednjo leto pa me že zdaj skrbi, kam ga vpist, ker nima tu kjer sedaj živimo prijavljenega bivališča, v vrtec pa ga vozim v drug kraj.

Ne vem kam ga dati v šolo, pa kaj potem če se selimo.

Hvala za vaše izkušnje, ker mi bodo prišle zelo prav.
Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vpis v šolo
11.2.2009 8:41:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: marvica
Kako te zadeve uredite tisi, ki ste v najemu in potem če se seliš ali spremenite OŠ ali kako.

Jaz nisem nič spreminjala. Selili smo se po Ljubljani, a smo obdržali isti vrtec in isto šolo. Prevoz imamo urejen, tako, da ni problema.

(odgovor članu marvica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vpis v šolo
11.2.2009 9:33:32   
matejchy
Starši ste dolžni vpisati otroka v matičnem šolskem okolišu. V primeru, da bo otrok zaradi tehtnih razlogov obiskoval šolo v drugem šolskem okolišu, ga prav tako vpišete v matičnem šolskem okolišu, kjer boste dobili navodila za prepis učenca v skladu z 48. členomm Zakona o osnovni šoli.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vpis v šolo
11.2.2009 9:43:22   
bskrle
Tam, kjer imate stalno prebivališče, vas bodo poklicali, potem lahko daste prošnjo za prepis, kamor vam ustreza.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?