|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrečka iz blaga za copate?
16.6.2012 23:30:32   
ruby19
Na seznamu smo dobili napisano, da potrebujemo eno vrečko za telovadno opremo (oblačila za telovadbo) in eno vrečko za copate. Ko sem po trgovinah gledala imajo same velike, ki naj bi prišle v poštev za telovadno opremo, za same copate pa se mi zdijo prevelike. Videla sem tudi take, ki imajo spredaj še žep na zadrgo in sem pomislila, da bi see dalo tja spravit copate. Samo ne vem, ali vrečko s športno opremo puščajo v šoli, za copate je bilo rečeno, da jih nosijo domov. Torej moje vprašanje je, kakšni vrečki kupiti - dve veliki ali veliko in majhno in kje se majhna dobi? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrečka iz blaga za copate?
17.6.2012 8:16:38   
*bubi*
Moj predlog: kupi Lumpijevo (se ve, kje se to dobi user posted image ) za copatke. Je majhna, trpežna, ni plastificirana in zelo poceni.

Vrečko za copatke ima tudi Kopija Nova v svojem katalogu, ampak je v živo nisem videla.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrečka iz blaga za copate?
17.6.2012 8:24:17   
Paštetka
Ja, te najcenejše Lumpijeve so meni tudi super za copatke. Tudi zato, da nimajo toliko vrvic, kot vse te super "vrečke" , in da se ne vozlajo tam na obešalnikih.
Za športno opremo so kupila eno super truper Bakugan vrečko in mi je zdaj žal. Brezveze je dati za kakršnokoli vrečko več kot 5 €.
Pri nas so še rabili vrečko za rezervna oblačila.
Sicer se pa teh vrečk, od reklamnih (banke, zavarovalnice) doma valja malo morje in so več kot dobre za to, da imajo copate ali oblačila noter.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrečka iz blaga za copate?
17.6.2012 10:42:25   
naja17
Z moje stran imaš zs user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrečka iz blaga za copate?
21.6.2012 11:14:54   
Nusika35
Ali pa narediš sama iz pralnega blaga

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.6.2012 11:28:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nusika35)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrečka iz blaga za copate?
30.7.2012 18:33:02   
HuAnita
Pocujkaj Tajo Desing na FB ali Meggi na RR - boš dobila unikatno torbico za copate, z imenom tvojega otroka.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrečka iz blaga za copate?
30.7.2012 23:42:33   
Meggi
Ulala po mesecih uletim nazaj.... ker me je cukalo! ;) Res je, še vedno čaram "copatnice" za otročke, male pisane in igrive. Ene pupke imajo rade princeske, druge rožice, tretje pa.... Aha, navedeno ime je obvezna oprema- da je le njihova! ;) Seveda za tiste, ki so rade malo izven serijske! ;)

Vsem pa čudovito pričakovanje prvega šolskega dne!


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?