|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse za šolo
28.7.2009 8:18:05   
ROŽICI
mene zanima kje kupiti potrebščine za šolo?
moja gre letos v prvi razred.videla sem eno internetno stran kopija nova- imajo šolski program, vendar ne vem a se splače,če je kaj cenejš?
in če ima katere že s tem izkušnje.
hvala.
lp


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse za šolo
28.7.2009 8:22:24   
Anonimen
jaz sem pri njih narocila lani in letos. in sem zadovoljna. nisem pa kaj primerjala cen z drugimi ponudniki.

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse za šolo
28.7.2009 8:24:13   
nena m
Moj gre letos v drugi razred, pa sem mu tako kot lani večino stvari naročila pri Kopija - novi. Sicer ne vem če je kaj cenejše (mislim, da so cen povsod približo enake - preverjala sem samo za delovne zvezke, so povsod enake), mi je pa to najbolj enostavno, posebno zato ker naš mali niti slučajno ne mara hodit po trgovinah. V šoli smo dobili seznam potrebščin, ki se ujema s Kopijo, sem samo obkljukala in to je to.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse za šolo
28.7.2009 9:35:16   
Splišni
Za delovne zvezke in učbenike je povsod do centa enaka cena, lahko preveriš po netu.

Kar se ostalih potrebščin tiče, je pa najceneje v Intersparu.

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse za šolo
28.7.2009 9:35:39   
matkica
Jaz tud že 4leta naročam pri kopiji nova in sem vedno zelo zadovoljna.Cen pa tudi jaz nisem primerjala.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse za šolo
28.7.2009 9:58:49   
Volga
Jaz pa nesem v Mladinsko knjigo spisek delovnih zvezkov, mi pripravijo, grem nazaj, plačam in odnesem. Edino torbo bo treba letos nekje poiskat, ste že kaj gledale, kje se dobi normalna torba za drugi razred?

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?