|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vv tretje pred ovulacijo in res ste rodile pu...
15.1.2013 21:18:04   
Anonimen
mene zanimajo izkušnje mamic ki ste načrtno imele spolne odnose pred ovulacijo zato da bi dobile punčko in se je tako tudi obneslo?
sama imam namreč dva fanta katera ne menjam za nič na svetu! si pa iskreno želim še eno punčko:) seveda se za tretjega otroka ne odločava samo zaradi spola ampak ker sva si vedno želela velike družine! moram pa rečt da sem trdno prepričana v to, da če bova imela spolne odnose 5 dni pred ovulacijo, da bo punčka. kar sanjam jo že:)
kolko vas je takih torej da ste računsko delale na punčki in ste potem kljub temu rodile fantka?

brez obsojanj PROSIM
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
15.1.2013 21:29:43   
bybyka_1987
Tukaj ni nic za obsojat!te razumem,kr sm si v 1nos.ki pa me je udarla k strela z jasnega ful zelela sinka,dobilapuncko.
V drugo sinka,pr obeh tekle solze srece!zdaj v 3 k bo upam da bo se cimprej zagrabl si mocno zelim se enga sinka,ceprav bm presrecna neglede kaj bo!sam da bo zdravo!zal ti pa ne morem poweat ali ta teoria drzi k sexamo vsak dan ;-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 8:03:23   
Anonimen
no, meni se tako načrtno delanje punčke NI obneslo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 8:23:14   
Anonimen
Hja, nam, sicer je bilo nenačrtovano, vendar takoj po menstruaciji, se je obneslo ;) Dva fanta in potem nenačrtovano punčka (smo mislili, da so še varni dnevi, pa je bil prvi ne-varen in je ratala naša scrklanka ;) )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 8:56:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

no, meni se tako načrtno delanje punčke NI obneslo.



hm kolko dni pred ovulacijo pa sta imela spolne odnose? pa si bila prepričana kdaj točno imaš ovulacijo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 9:23:26   
Medea10
Mi nismo delali načrtno punčk, pa vendar imamo 2 user posted image
Prva se je zgodila, druga je pa po načrtu, pa ti povem, da sva imela spolne odnose vsak dan tistih 5 dni pred ovulacijo, pa mogoče še na ovulacijo, potem pa nama ni bilo več, tako da je možno po moje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 10:22:30   
ronja
NIč nisva načrtovala, sva pa Svita tako naredila (potem je šel glih na teren za par dni, tak da kasneje ziher ni bil, pa itak ni mel glih veliko šans, kdaj bi sploh lahko ratal;) in kot ti že ime pove, je fantek. Punci nimam pojma v katerem delu cikla sta narejeni, v principu enkrat kasneje, vsaj taprva, ker je mela po UZ rok precej kasneje kot po zm.

Če si ti prepričana, potem itak nimaš nobenih dvomov;). Sicer pa to ni ravno znanstveno dokazana teorija. Nič ni narobe, če delata punčko, dokler bosta vseeno vesela fanta, če pride, skratka:).

< Sporočilo je popravil ronja -- 16.1.2013 10:24:14 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 11:07:51   
mamica deklicam
ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant. V nasprotnem primeru naj bi bila punca. Pa ne sedaj mene obsojat, ker sem to napisala. user posted image

Katerega spola naj bi bil otrok, nekaj znanstveniki pravijo, da je odvisno, kdaj imaš odnose. Spermiji, ki so nosijo Y naj bi bili manjši, hitrjši a prej upehajo in propadejo. Zato naj bi fantki bili spočeti, če imate spolni odnos blizu ali na ovulacijo. Dočim za punčke naj bi bili spermiji večji, počasnejši in bolj vzdržljivi.

Sedaj pa vedi, kaj nareditiuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 11:13:07   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant.




Potem meni ni pomoči, očitno punc ne bo pri naši hiši. user posted image user posted image user posted image

Ronja pa se je potem takem že večkrat zlagala na tem forumu glede tega, kako vedno uživa s svojim dragim pri user posted image .
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 11:22:45   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant.



Me pa res zanima, kakšnega spola so otroci tvoje kolegice.
user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 11:43:35   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant.



Me pa res zanima, kakšnega spola so otroci tvoje kolegice.
user posted image



ja FANT, kaj pa drugega. Jaz sem bila takrat rajši tiho, ker saj vidiš, imam dve punceuser posted image . Se ni splačalo kregati, pa sem bila tiho in sem si mislila svoje....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 12:44:37   
uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant.


Se pravi po ivf-ju se rodijo le deklice user posted image .



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 14:44:55   
mateyka
evo, dieta za zanosit punčko (samo poveča možnost, ni to zdaj ziher, ne:):

Če želite spočeti deklico, morate jesti kislo hrano in se izogibati alkalne hrane. Kalcij je eden izmed najpomembnejših stvari, ki se potrebujejo če nameravate zanositi deklico. Mleko, smetana, jogurt in sir so najbolj kalcija bogati živilski proizvodi. Lahko jeste veliko sladoleda.

Živila bogata z magnezijem tudi pomagajo pri snovanju deklico. Fižol, zelena listnata zelenjava in stročnice so bogat vir magnezija. Bogata hrana s kalijem preprečuje spočetje deklice. Banane so najbogatejši vir kalija. Izogibajte se jih.

Sadje, kot so slive, brusnice in slive so velik vir kisline, medtem ko je meso, polnozrnate žitarice, koruza in ribe hrana, ki poveča vaginalno kislo raven. Dieto je težko slediti, vendar na račun lepe hčerke ni tako težko.

Alkohol in kofein, sta popolnoma prepovedana. Čokolada je v redu, vendar je prevelik odmerek ni dovoljen. Vse vrste kol (Cocacola, kokta..) so nekaj, kar ne bi smel niti pogledati. Sol je zelo omejena. Alkalna hrana je prepovedana, mandlji, krompir špinača in lubenica prav tako.



http://makeupandbeauty.com/pregnancy-diet-conceive-baby-girl/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 15:01:32   
petea
Mateyka,
kdo mora to jesti?
Ata, mama, oba?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 16:15:57   
mateyka
baje mama. sej je razložen na linku:

The diet you have basically determines the vaginal pH and acidity levels, which correlates the gender of your baby. It’s a fact that a male sperm is relatively weaker than the female one, and this is also one of the reasons why you must conceive in an appropriate way before ovulation. An increased vaginal pH level ensures conceiving a baby girl.

Prehrana v bistvu določa vaginalno pH in kislost. S tem lahko povečamo možnosti za določen spol otroka. Dejstvo je, da je moška sperma (z Y dnk) relativno šibkejša kot ženska (z X dnk), in to je tudi eden od razlogov, zakaj moške semenčice težje preživijo kislejšo nožnico. dieta je eden on načinov kako lahko pripravite "teren" pred ovulacijo. Povečana vrednost pH nožnice ima večje možnosti spočetja deklice.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 16:31:13   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Dieto je težko slediti, vendar na račun lepe hčerke ni tako težko.



A ti si se tega držala? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 16:56:29   
Anonimen
hehe, zdej pa še povejte kako fanta nardituser posted image po treh puncah bi blo fanj met enga fanta, drgač bomo na kant pršli,ko bo treba vložke in pa šminke kupvatuser posted image

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 16:56:41   
pelin
Jaz sem pa slišala, da na to vpliva, pogostost spolnih odnosov...če so le ti vsakodnevni oz večkrat na dan, je manj verjetnosti, da bi se rodil deček, kot če so le ti na vsakih nekaj dni....Midva imava par...obakrat sva otročka naštimala načrtno....v času izračunane ovulacije...obakrat uspeh na prvo žogo....glede pogostosti bi pa mogoče lahko držalo...pri prvi sva imela zagotovo več mira in časa za te zadeve in posledično sva to lahko počela pogosteje , kot pa drugič, ko nama je noči in dneve krajšala že ta večja škratica...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 18:50:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Dieto je težko slediti, vendar na račun lepe hčerke ni tako težko.


A ti si se tega držala? user posted image


ne, zdaj sem prvič pogooglala na to temo in dajem informacije želečim osebkom user posted image

p.s. zadnja anonimna - http://makeupandbeauty.com/pregnancy-diet-conceiving-baby-boy/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
16.1.2013 20:30:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

ti povem eno vražo:
moja kolegica je 1000% prepričana, če ženska uživa v spolnem odnosu in ima orgazem, potem se rodi fant. V nasprotnem primeru naj bi bila punca. Pa ne sedaj mene obsojat, ker sem to napisala. user posted image

Katerega spola naj bi bil otrok, nekaj znanstveniki pravijo, da je odvisno, kdaj imaš odnose. Spermiji, ki so nosijo Y naj bi bili manjši, hitrjši a prej upehajo in propadejo. Zato naj bi fantki bili spočeti, če imate spolni odnos blizu ali na ovulacijo. Dočim za punčke naj bi bili spermiji večji, počasnejši in bolj vzdržljivi.

Sedaj pa vedi, kaj nareditiuser posted image


Ja kaj pa tam, kjer imajo dvojčke - par?

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
16.1.2013 21:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
16.1.2013 21:54:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
16.1.2013 21:58:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
16.1.2013 22:44:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vv tretje pred ovulacijo in res ste rodil...
17.1.2013 7:50:40   
Anonimen
mateyka pa poznaš primer da se je na podlagi diete obnesu tale plan in so dobili punčko?
kr neki takih zadev sem prebrala pa me zdaj zanimajo bolj izkušnje ...Gromska ti praviš da so ti prestavli...pa si prepričana kdaj si takrat imela ovulacijo in kdaj spolni odnos?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Kupovanje hrane
Michonne RR

Kje kupite večino hrane?

V trgovinah (85%)

Na tržnici (0%)

Pri kmetih (8%)

Pridelamo sami (8%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!