|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzglavnik
3.12.2009 16:09:57   
čmrgelj
Kdaj ste svojim (pri kateri starosti) dale v posteljo vzglavnik? Moj je star 2,5 in ga še nima, ko pa spi pri meni pa vedno želi vzglavnik!

_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzglavnik
3.12.2009 16:18:55   
madejka
Mi smo dali ene pol leta nazaj taki mičken povšerček iz Ikee našemu (takrat) dveletniku. Je čisto tanek, tako da mu ne obremeni hrbteničke. Zdaj se je kar navadil nanj. Ga je pa želel sam imet.
Mi je fajn, ker se mali ful poti pa lahko prevleko od vzglavnika večkrat menjavam namesto rjuhe. 

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzglavnik
3.12.2009 16:21:11   
ledenaa
Od rojstva ga ima

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzglavnik
3.12.2009 18:40:09   
čmrgelj
ja jaz mu na mesto vzglavnika dam mal več pleničko, kako da jo lahko vsak dan menjam če je potrebno ,če mu kaj iz ust priteče., kdaj pa pravi vzglavnik pa ne vem!

_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzglavnik
3.12.2009 22:43:46   
Najaa
Naša ga ima zdaj malo manj kot leto dni. Enkrat, ko je bila prehlajena, sem ji ga dala, da je lažje spala in ga je kar obdržala.

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzglavnik
4.12.2009 7:59:42   
Angel_Tian
Mi ga imamo že od vsega začetka (takega čisto tankega), vendar si ga običajno čez noč kam na stran zgužva. Edino, ko je prehlajen, mu pa dam celo mojega, ki je malo višji in mu zelo paše.

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?