|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoječ p...
5.12.2009 13:38:43   
majuška10
Zdravo!
Kdaj pribl.  se  v povprečju začnejo  otročki postavljat v stoječ položaj? pri nas se to dogaja prebliskovito hitro!
Namreč sredi novembra ni še niti sedel brez opore,  10 dni nazaj se je začel plaziti, tako da smo zdaj vse povsod, 2 dni nazaj sem ga pa pustila v posteljici, nakar se po par minutah vrnem v sobo in mali stoji pokonci in se drži ograjice. Me je skor kap! Zdaj to redno počne, in vsepovsod samo išče oporo, da bi se dvignil.
Tega nikakor nismo spodbujali, niti ga na nogice postavljali, res bi rada, da bi šel ta proces malo počasneje...., čez 2 dni bomo stari  šele 7m
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 13:40:45   
somic
sicer nimam izkušenj (še) s tem, samo mi je mami govorila, da sem bila tudi takšna. pri 9 m sem shodila.

je pač napreden tvoj malček user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 13:44:05   
Anonimen
majuska, jaz bi ga pustila. saj sam cuti na kaj je pripravljen.
moj najstarejsi je stal pri 6ih mesecih. shodil pa je pri 8ih mesecih in 8ih dnevih. in od takrat hodi.
eni otrocki so pac hitrejsi od drugih.

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 13:52:33   
end1
kar naj stoji, moja hči je tudi bla hitra, sem se pa pol pri sinu bala, ker je bil skoraj tri mesece bolj pozen, jo je pa hitro dohitel.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 13:57:44   
Anonimen
moja 2 sta cist razlicno se razvijala...tamali je shodil pa "sele" pri 13ih mesecih.

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 14:23:51   
arupnik3
jst sm shodila s 9 meseci moja hčerka pri 9,5 mesecih tko da je pač bolj hitre sorte ti pa svetujem tudi če se postavlja na nogice ga ne sili in drži za rokice ampak pusti naj sam se osamosvoji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 16:24:47   
Najaa
Če se je sam dvignil, super. Je pač pripravljen na to in nimaš kaj, to je razvoj. Moja mlajša se je prvič dvignila pri 8m s tem, da je skoraj 2m prezgodaj rojena. In me je prav tako zaskrbelo, sam mi je v razvojni rekla zdravnica, da dokler otrok sam pride do nečesa, je super. Ne smeš ga pa silit.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.12.2009 16:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 17:27:20   
majuška10
super!
hvala ker ste izkušnjo delile z mano.....
sej vem, da je vsak otroček zase svet in pri vsakem gre razvoj drugače, mal me je zaskrbelo ker se je zdej vse to naenkrat zgodilo.... ga pa definitivno ne bom sama silila k hoji, oz. stoječem položaju....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 20:54:26   
Anonimen
Naš je plazil pri 5,5 mesecih, se dvigoval pri 7h, hodil ob opori pri 8ih, shodil pa pri 13 ih. Tko da nč bat - otrok sam nardi tolk, kolkr zmore.

(odgovor članu majuška10)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 21:46:21   
NAVT
Mi smo imeli podobno, le v stereo tehniki (dvojčici) - plazili sta pri 5-ih mesecih (korigirano celo par dni manj), stali pri 6-ih, shodili pri 11-ih. Pomembno, da se otroka ne sili, tako kot so napisale že večina prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 21:50:19   
sonček85
čisto možno ,naš bi že bil tudi kar na nogah pa je star 7.5m

Samo ni še dobro zaradi hrtenice


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pri niti še 7 mesecih se postavlja v stoj...
5.12.2009 22:00:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85



Samo ni še dobro zaradi hrtenice



Jah, otroci že vedo kdaj je pravi čas. Očitno ga nič kičma ne boli zarad tega, če mal prehiteva sam.user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?