|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita, če ne smeš jemati KT
11.9.2006 9:12:54   
Anonimen
Ker zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jemati hormonske kontracepcije, sem zdaj v dilemi, kako naprej z zaščito ?! - imam pa tudi slabe izkušnje z KT, ker je moj libido vedno totalno izginil in sva potem seksala 1x na mesec, kar se meni zdi potem totalen absurd...

Zaenkrat prakticirava metodo "umika", ki se pa meni ne zdi preveč zanesljiva in trenutno si tudi slučajno ne želiva še enega otorka.
Dejansko sem ugotovila, da ni nič pametnega na trgu, tako da zdaj mojega dragega prepričujem za vazektomijo, pa mi zaenkrat ne uspeva najbolj user posted image . Moram  se pa še pozanimat, kako je s tistimi injekcijami za moške.

Spiralo ne bi rada imela v telesu, diafragma mi nekako ne sede, kondomi so zgodba zase ... kaj dejansko res ostane?

Če ima katera kakšen predlog ali pa pozna kakšno drugo zanesljivo zaščito, naj prosim napiše!!!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
11.9.2006 9:27:16   
ribica.
Saj obstajajo tud injekcije za ženske. Ena drži 3 mesece. Mislim, da je samoplačniška, pride nekje 1500, menda. Meni jo je predlagala moja G, ker sem pred kratkim rodila. V tem primeru pa je do 6. meseca otrokove starosti zastonj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
11.9.2006 9:59:45   
Anonimen
Jaz sem dobila inekcije ker nisem smela tabletk. Če zaradi zdravstvenih problemov ne moreš uporabljati druge kontracepcije je zastojn drugače je samoplačniška.

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
11.9.2006 10:23:36   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker zaradi zdravstvenih razlogov ne smem jemati hormonske kontracepcije, sem zdaj v dilemi, kako naprej z zaščito ?!



jest tud ne zarad ščitnice. jest je niti ne uporabljam - jo pa "mora" moj, če noče še enkrat atek ratat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se prav da uporablja kondome.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
11.9.2006 10:26:33   
Anonimen
Kira jst tud nism smela zarad ščitnce. Inekcijo pa kao lahko.  Dobivala sem jo pa zastojn.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
12.9.2006 8:30:35   
Anonimen
samo, a so te injekcije na hormonski osnovi? Ker, če vplivajo na možne tromboze potem tudi ta varianta odpade. Pri meni ni problem ščitnica, ampak preveliko število trombocitov.

Jaz sem še vedno za tisto varianto, da moški nekaj ukrene user posted image , no bomo videli...

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
12.9.2006 8:40:05   
Bubamaraa
Jaz iste ne smem jesti tablet!!!!! Imam Mireno!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
12.9.2006 9:21:16   
smrka
Uporablejta kondome.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
12.9.2006 9:26:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Uporablejta kondome.




Niti slučajno. Pa ti liži sladoled skozi steklo user posted image  Nič, midva pač paziva. In to je to. Pomaga pa tudi baje aspirin. Tabletko daš med kolena in paziš da ne pade. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
12.9.2006 12:17:09   
Anonimen
kondomi odpadejo, mene vse mine preden se ta stvar gor natakne user posted image .

Jasno, da smo jih včasih uporabljal, ampak bolj zaradi nalezljivih bolezni ... mislim takrat dolgo nazaj z drugimi tipi.


(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
13.9.2006 10:18:43   
kalbo
Žal ti ostane edino kondom, al bo pa še enkrat treba zibko postlat. Kondom pa res ni nevem kakšna tragika, sej liže se pa medda ne čez kondom :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
13.9.2006 10:26:15   
Sita
Najboljša in 100%-na zaščita je: nič seksa.
Ali pa analno, oralno in petting.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
13.9.2006 10:27:40   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pomaga pa tudi baje aspirin. Tabletko daš med kolena in paziš da ne pade. user posted image


Poizkusi Tanikaa - to ne pomaga. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
17.9.2006 17:31:06   
mojcaziga
Tud jaZ ne smem tabletk, niti injekcij, ker sem imela že 2x trombozo. Mirene tud ne smem, ker... (sem že pozabla medicinsko razlago, v glavnem telo jo lahko spozna kot tujek in ker imam ful probleme s strdki, poluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). Na kondome pa sem tudi alergična user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Zdej pa seksi in ne zanosi (kar tudi ne smem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). Sterilizacije pa tudi niso hoteli opraviti najprej zaradi moje starosti (pod 30) in  pa tudi zaradi problemov strjevanja krvi, ker tudi zdravila ne pomagajo.

Tako, da zaenkrat velja metoda umika, ampak užitka ta ptavega ni. Se počutim hujš kot 15- letnica.

Lp, Mojca

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
18.9.2006 10:42:07   
Laubica
Midva imava metodo "umik" čisto od vedno.Tak da sem po porodu rekla da bi si dala t vložek vstavit pa je rekel da če imam ljubčka ki ne zna pazit ker on zna .Tako da imamo to že od nekdaj in omo imeli

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
18.9.2006 22:43:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
8.12.2007 19:29:00   
Matej80
če si alergična na lateks, obstajajo kondomi brez lateksa. Sicer so malce dražji, so pa toliko boljši. Tukajle jih imaš nekaj: http://www.kondomanija.si/index.php?cPath=46&osCsid=ab93812d3045eb5eec6aff30a88e5fa4

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
9.12.2007 14:37:31   
tananejka
Jaz tudi ne smem jemat KT zaradi ščitnice. Mireno pa lahko imam in moram rečt, da je superuser posted image

(odgovor članu Matej80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zaščita, če ne smeš jemati KT
9.12.2007 16:17:16   
Anonimen
Jaz ne smem KT zaradi krčnih žil, pa sva bila na kondomu. Ker zelo malkrat, pa sva včasih začetek brez, nato sva se pa opogumila in enkrat čisto brez (prezgodnji izliv) in sedaj čakava user posted image . To je moja izkušnja. Lp 

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?