|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev kljub KT
28.9.2007 8:55:14   
Anonimen
Ker sem že kar nekaj krat zasledila da ste nekatere zanosile kljub jemanju kontracepcijskih tabletk me zanima katere tabletke ste imele?
sama imam logest in me je kar streslo ko je ena napisala da je zanosila kljub temu da ni pozabila vzeti nobene tabletke. Trenutno si ne morem privoščit še enega otroka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev kljub KT
7.12.2007 23:49:24   
cofk
mene tud to zanima...
a se je kateri res zgodilo da je kljub rednemu jemanju zanosila?
če pa ste zanosile zato ker ste pozable tabletko..koliko ste jih pozable?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev kljub KT
8.12.2007 21:46:44   
Mariposa
Prijateljica je zanosila 2x s Cilest tabletkami (je farmacevtka, tako da ve kako jih mora jemat)

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu cofk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev kljub KT
8.12.2007 22:12:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

Prijateljica je zanosila 2x s Cilest tabletkami (je farmacevtka, tako da ve kako jih mora jemat)


user posted image user posted image user posted image  sej ne rabiš doktorata za to, da veš kako se jih jemlje.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev kljub KT
9.12.2007 0:38:24   
sinnerka
nevem no možnost je sicer majhna mogoče če so tabletke preslabe? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev kljub KT
9.12.2007 11:13:34   
Anonimen
Meni je uspelo 2* zanosit s tabletkami, kar ti mora res že uspeti. Nisem zagotovo nobene pozabila vzeti, je pa res da prvič sem veliko bruhala in imela podobnih težav ker sem biila pred enim zame zelo zahtevnim projektom, drugič pa sem bila precej pod stresom. No kasneje so mi ugotovili da se kot kaže zelo plodna in da tabletke res niso prijele kljub rednemu jemanju, zdaj sem na Depo Proveri in moram potrkati ni težav. Sem pa prvič jemala Cilest, in drugič diane 35.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?