|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za lastnice Romer Safefix Plus
21.4.2008 16:44:59   
ZmajTolovaj
Najverjetneje bom kupila ta sedež - ali ima katera kakšno slabo izkušnjo (glede na to, da stane kot user posted image ), zanima pa me tudi, ali se da tista blazina za glavo odstranit, ko je otrok večji. Gledala sem tudi Romer Duo Plus, ampak nima blazine za glavo, pa se mi zdi, da skoraj mora bit? user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 6:40:43   
anju
imamo ga od 8m. tu na rr sem že povedala, da je mali v njem kot bog. ampak res!
ne vem, če prav razumem kaj misliš za odstranit - tiste notranje blazine, ki objemajo glavo? teh se ne da. reguliraš pa višino tam. ampak meni se zdi čisto dovolj prostora tam. mislim, ne vem, če bo glava tja do 3let tolko zraslauser posted image
ne, nimam (šeuser posted image ) slabe izkušnje z njim. s tem sedežem je tako, da sva vedela, da kupujeva dobro stvar pa naju je vseeno presenetil zelo pozitivnouser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 7:40:38   
BODOČA 77
Mi ga tudi imamo 1 teden in se mi zdi, da se mali noter zelo dobro počuti, saj mi vedno zaspiuser posted image ! Tisti notranji vzglavnik pa mora bit, saj je to zaščita za glavo, pa mislim, da tja do 4 leta ne bodo imeli dosti večje glave. Če te zanima imajo danes v baby centrovi spletni trgovini akcijo za safefix za 289 eurov. To je najbolj ugodna varianta od vseh, tudi v primerjavi z Avstrijo ali Nemčijo. Jaz če ga ne bi kupla prejšnji teden, bi ga danes 100 posto naročila. Če bi človek vedeluser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 14:04:45   
Anonimen
Ali je ta Safefix plus najkvalitetnejši od Romer-jevih avtosedežev?

(odgovor članu BODOČA 77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 14:45:07   
anju
je najnovejši romerjev model. še ni testiran. ampak verjetno na slabše od prejšnjega niso šli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 14:47:03   
Anonimen
Aha hvala. user posted image

Študiram med tem in med Maxi Cosi Priori XP, pa se nikakor ne morem odločiti. user posted image

(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 15:11:36   
kaya2007
se ga da namestiti tudi v avto brez isofixa? imamo namreč 2..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 15:19:43   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

se ga da namestiti tudi v avto brez isofixa? imamo namreč 2..

se ga da, ja. s pasom.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 15:19:54   
ZmajTolovaj
Če te zanima imajo danes v baby centrovi spletni trgovini akcijo za safefix za 289 eurov.

Mah solit se naj grejo, čakam kako akcijo že pol leta, včeraj naročim iz Nemčije in evo jih, u user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image matr sem jezna. No, sej me ne bo nič dražje prišlo, ene 5eur, ampak vseen. BODOČA77, se ti kar neumno zdi, a ne, da ne morejo rečt besede ali dve, mislim pri takih zneskih bi bili pa lahko malo bolj ... kaj jaz vem, kolegialni?
Drugače pa hvala vsem za mnenja, jaz upam, da bomo mi tudi zadovoljni uporabniki. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 20:52:23   
Ekaz
Sicer nimam vprašanje za Romer, pa vendarle: Ravnokar smo iz Pikapolnoice. Ogledovali smo sedež - Recaro Young Sport. Trgovka je rekla, da jih prodajo največ. Več kot Maxi Cosi in več kot Romer. Ocene na AMZS ima slabe. Kaj menite? Cenovno, po izgledu in po povedanem se nam zdi OK in dolgo uporaben. Mi smo gledali rdečo-sivo varianto (stran Sonček - Red/Silver). Nujno prosim za pomoč in nasvete, saj ga že potrebujemo. Sem že čisto zmešana, saj ne vem kaj naj storimo, saj vsak govori drugače.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 21:00:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Sicer nimam vprašanje za Romer, pa vendarle: Ravnokar smo iz Pikapolnoice. Ogledovali smo sedež - Recaro Young Sport. Trgovka je rekla, da jih prodajo največ. Več kot Maxi Cosi in več kot Romer. Ocene na AMZS ima slabe. Kaj menite? Cenovno, po izgledu in po povedanem se nam zdi OK in dolgo uporaben. Mi smo gledali rdečo-sivo varianto (stran Sonček - Red/Silver). Nujno prosim za pomoč in nasvete, saj ga že potrebujemo. Sem že čisto zmešana, saj ne vem kaj naj storimo, saj vsak govori drugače.




Jaz osebno ga ne bi kupila.

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 21:49:41   
kaya2007
Sem že čisto zmešana, saj ne vem kaj naj storimo, saj vsak govori drugače.


sva popolnoma na istem, tudi jaz kolebam med tem in med romerjem...za pogledat mi je recaro full všeč, ampak mislim, da bi tamalo ene par stvari motilo-npr. to da ima tiste blazinice za glavo full na ven in je skoraj nemogoče gledati levo/desno. tudi tisti gumb za naklone mi ni preveč všeč, kaj pa vem. ko sem jo dala v romerja se mi je zdelal nekako bolj zadovoljna in udobno nameščena. ampak odločila se pa še nisem..če hočeš, si še tukaj preberi bolj podroben test: (v nemščini) http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2007/storchenmuehle_starlight_sp.asp?ComponentID=184045&SourcePageID=147654

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
22.4.2008 22:04:49   
kajajaka
Ekaz, ne razmišljaj, kupi Romer.
boš pa ja drugje šparala, ne pri otrokovi varnosti user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
23.4.2008 7:52:22   
BODOČA 77
Ja ZmajTolovaj, se ti zdi res neumno. Tudi jaz sem ful akala e bo kakna akcija v BC, pa so vedno imeli samo Kinga, jaz pa sem hotla safefix. In ker smo ga nujno rabli, smo ga li kupit v BC, smo pa meli sreo, ker so v MB ravno prenavljali BC in so meli akcijo, da si za vsake 50 evrov nakupa dobil njihov bon za 5 evrov, tak da sem vsaj njihove bone dobla. Ampak v spletni trgovini je bil vseeno obutno ceneji. Kaj e!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
27.4.2008 10:23:34   
Anonimen
No, a ima še katera kakšno izkušnjo?

(odgovor članu BODOČA 77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:18:09   
Anonimen
ZmajTolovaj, ste dobili avtosedež?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:24:11   
ZmajTolovaj
Evo nas, ravno prej, popoldne, sva ga namontirala. Zaenkrat je še deviški, bom poročala, kakšna bo kaj vožnja, ampak zgleda super in tudi fajn zanesljiv, stabilen, skratka ena a. Tudi storitev spletne trgovine je bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zelo sem zadovoljna, upam da se bo tudi tako obnesel. user posted image
Ste se pri vas že odločili?



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Evo nas, ravno prej, popoldne, sva ga namontirala. Zaenkrat je še deviški, bom poročala, kakšna bo kaj vožnja, ampak zgleda super in tudi fajn zanesljiv, stabilen, skratka ena a. Tudi storitev spletne trgovine je bila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zelo sem zadovoljna, upam da se bo tudi tako obnesel. user posted image
Ste se pri vas že odločili?




Smo. user posted image  Tudi mi bomo tega kupili. user posted image  Sicer še zbiram mnenja in izkušnje, toda odločitev je že padla. Sem čakala tvoje poročilo. user posted image  

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:27:59   
piko12
Zmaj Tolovaj- kje si ga pa naročila?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:34:20   
ZmajTolovaj
http://www.o-baby.de/

Naš sedež je precej cenejši kot v BC, s poštnino vred. Najboljše je, da je poštnina na pavšal, ne na količino naročenega, tako da sem jaz obenem naročila še dežno prevleko za naš voziček, poštnina pa je bila še vseeno samo 9,50 evra (kar se meni zdi zastonj). user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:36:57   
ZmajTolovaj

Smo. Tudi mi bomo tega kupili. Sicer še zbiram mnenja in izkušnje, toda odločitev je že padla. Sem čakala tvoje poročilo.

Aha, ja fino. user posted image Sam da ne bom pol jaz kej kriva. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne, resno, super je. Priporočam ti, da tudi sčekiraš to spletno trgovino, razen če boš čakala akcijo v BC (samo najbrž boste prej rabili sedež kot pa dočakali, da bo safefix spet znižan?? veš kaj je bilo pri nas ...)


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:37:12   
Anonimen
Če bi imela punčko, bi tega sigurno kupila. Full mi je user posted image  user posted image  user posted image . user posted image

user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:37:45   
piko12
A za buggsterja?user posted image  lahk bi prej povedala, bi še meni isto naročila! hecam se, jaz bom vzela romer duo plus, ker safefix kao ne gre v moj avto. lupinica pa duo plus pa gresta.user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:40:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Smo. Tudi mi bomo tega kupili. Sicer še zbiram mnenja in izkušnje, toda odločitev je že padla. Sem čakala tvoje poročilo.

Aha, ja fino. user posted image Sam da ne bom pol jaz kej kriva. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne, resno, super je. Priporočam ti, da tudi sčekiraš to spletno trgovino, razen če boš čakala akcijo v BC (samo najbrž boste prej rabili sedež kot pa dočakali, da bo safefix spet znižan?? veš kaj je bilo pri nas ...)



user posted image  user posted image  Jutri pejte en krog, pa napiši poročilo. user posted image
Ja vem kaj je bilo pri vas. user posted image  user posted image  Klinc, ker nič ne vemo kdaj bo kakšna akcija. user posted image  

Sej čekiram to stran, ma nič ne razumem. user posted image  Samo slikce gledam. user posted image  user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: za lastnice Romer Safefix Plus
1.5.2008 22:47:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

jaz bom vzela romer duo plus, ker safefix kao ne gre v moj avto. lupinica pa duo plus pa gresta.user posted image


Kakšen avto imaš? Kje pa to sploh piše??

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?